Nowy regulamin rozgrywek

LogoN wwwWielkopolski ZPN przedstawia nowy regulamin rozgrywek obowiązujący w sezonie 2017/18.

Więcej…
 
Składy lig seniorskich strefy poznańskiej

LogoN wwwWydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN podzielił zespoły lig seniorskich na grupy w poszczególnych klasach. Podobnie jak w sezonie 2016/17, drużyny rywalizować będą w dwóch Klasach Okręgowych, trzech Klasach A i czterech Klasach B.

Więcej…
 
Dodatkowy nabór wniosków w programie "Klub"

MSiT LOGODo 14 lipca Ministerstwo Sportu i Turystyki przyjmuje od klubów wnioski w dodatkowym naborze drugiej edycji programu "Klub". Do rozdysponowania pomiędzy kluby pozostała kwota blisko 7,5 miliona złotych.

Więcej…
 
Stypendia Urzędu Marszałkowskiego dla uzdolnionej młodzieży

UMWWUrząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego poinformował o możliwości ubiegania się o przyznanie stypendiów dla uzdolnionej sportowo młodzieży.

Więcej…
 
Aktualizacja Przepisów Gry

Sedzia ChorKolegium Sędziów Polskiego Związku Piłki Nożnej w piątek autoryzowało nowe Przepisy Gry w Piłkę Nożną które obowiązywać będą w sezonie 2017/18.

Więcej…
 
OZPN Konin powołuje do życia Klub Partnera

Partner Klub KoninZarząd OZPN Konin powołał do życia Klub Partnera, który ma być forum współpracy na rzecz piłki nożnej między okręgiem, a przedsiębiorcami, samorządami, organizacjami pozarządowymi i osobami fizycznymi.

Więcej…
 
Juniorki młodsze mistrzyniami Polski!
Wpisany przez Fot. OZPN Radom   

Juniorki Zloto RadomJuniorki młodsze powtórzyły sukces Młodziczek i w niedzielę zdobyły tytuł mistrzyń Polski. W finale podopieczne Anny Gawrońskiej po rzutach karnych pokonały Łódzki ZPN.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 20