Kwartalnik GOL

GOL22016lato

GOL lato 2016 (127)

Zapraszamy do lektury letniego numeru kwartalnika Gol. W numerze m.in. prezentujemy sylwetki trzech nowo wybranych prezesów okręgowych związków w Koninie, Lesznie i Pile. Przewodniczący wydziałów Wlkp.ZPN podsumowują kadencję 2011-2016. Prezentujemy młodzieżowe reprezentacje Wielkopolski, które w zakończonym cyklu finałów mistrzostw Polski zdobyły dwa złote i jeden srebrny medal. Podsumowujemy akcję zakupu sprzętu sportowego z dotacji PZPN a nasz prawnik radzi jak się zachować gdy agent pilkarski zjawia się w klubie. W numerze można także zapoznać się z listem prezesa Stefana Antkowiaka do uczestników Zgromadzenia Sprawozdawczo- Wyborczego Delegatów Wlkp.ZPN, które odbędzie się 6 sierpnia. Zapraszamy do lektury!

 

Plik PDF 6.3MB: pobierz

 

 

    

gol12016

GOL wiosna 2016 (126)

Zapraszamy do lektury wiosennego numeru kwartalnika Gol. W bieżącym numerze polecamy szczególnie blok artykułów omawiających rozpoczęcie Akademii Medycyny Sportu zorganizowanej przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej i Rehasport Clinic. W Rozmowie Numeru prezes Wlkp.ZPN Stefan Antkowiak informuje o swojej ważnej decyzji....Tradycyjnie godne uwagi są porady naszych prawników dotyczących ważnych problemów sportowych. W cyklu Legendy Wielkopolskiego Dziennikarstwa Sportowego przypominamy postać nieżyjącego redaktora Wiesława Łuczaka.

 

Plik PDF 9.0MB: pobierz

 

 

    

gol20154

GOL zima 2015 (125)

Zapraszamy do lektury zimowego numeru kwartalnika Gol. W nowym numerze naszego kwartalnika między innymi zwracamy uwagę na nową, wspólną inicjatywę Rehasport i Wlkp.ZPN powołania Akademii Medycyny. To projekt skierowany do trenerów i medyków klubowych, który ma im pomóc lepiej i skuteczniej dbać o kondycję i zdrowie piłkarzy. Ponadto wiceprezydent Poznania Arkadiusz Stasica zapowiada swoje starania o nowy obiekt piłkarski, prezes Wlkp.ZPN Stefan Antkowiak zdradza, że PZPN podzieli się pieniędzmi z wojewódzkimi związkami a mec. Przemysław Wojciechowski uzasadnia dlaczego należy się ubezpieczać. Ciekawej lektury!

 

Plik PDF 8.0MB: pobierz

 

 

    

gol 3 2015

GOL jesień 2015 (124)

Zapraszamy do lektury jesiennego numeru kwartalnika Gol. W numerze polecamy w szczególności blok tematyczny o wielkopolskich beniaminkach III i IV ligi. Przedstawiamy pierwszą sylwetkę w nowym cyklu" wybitni dziennikarze sportowi". Dla miłośników wspomnień kartka z kalendarza z roku 1975. Ponadto doktor Witold Dudziński o mówi leczeniu piłkarzy a mecenas Jan Łukomski wprowadza w tajniki sportowych umów sponsorowanych. Przyjemniej lektury.

 

Plik PDF 8.3MB: pobierz

 

 

    

GOL lato 2015 (123)

Zapraszamy do lektury letniego numeru kwartalnika Gol. W numerze m.in. prezes Stefan Antkowiak ocenia co nas cieszy w Wielkopolskiej piłce, poznamy naszych młodzieżowych złotych medalistów, szef piłki kobiecej przepowiada kiedy zagramy na mistrzostwach świata a Przemysław Wojciechowski wyjaśnia jak z boksu trafił do piłki nożnej....

 

Plik PDF 9.0MB: pobierz

 

 

    

GOL2015wiosna

GOL wiosna 2015 (122)

Zapraszamy do lektury wiosennego numeru kwartalnika Gol. Zapraszamy do lektury wiosennego Gola. ( do obejrzenia lub pobrania w zakładce "Kwartalnik GOL"). Szczególnie polecamy artykuły dotyczące Sokoła Kleczew, z których dowiedzieć się można skąd się wzięły sukcesy tego klubu. Niezmiernie ciekawe są też analizy młodych trenerów prowadzących reprezentacje Wielkopolski, dotyczące poziomu sportowego i ogólnej kondycji naszej piłkarskiej młodzieży. Ponadto Wójt Czerwonaka opowiada o swoich związkach z futbolem a mecenas Jan Łukomski tradycyjnie objaśnia zawiłości prawa sportowego. Dla miłośników historii i piłki kobiecej zajmujące będzie zapewne kalendarium Medyka Konin, które powstało z okazji 30 lecia klubu. Zapraszamy! 

 

Plik PDF 3.3MB: pobierz

 

 

    

gol 04 2014

GOL zima 2014 (121)

Zapraszamy do lektury zimowego wydania Gola.W numerze podsumowujemy kończący się rok, przypominamy najważniejsze wydarzenia, sukcesy i rozczarowania. Radzimy jakie kroki podejmować aby uzyskać dotację samorządową. Wspominamy też postaci, które były ważne dla wielkopolskiego a których nie ma już pośród nas. Miłej, świątecznej lektury!

 

 

Plik PDF 9.6MB: pobierz

 

 

   

gol3204

GOL jesień 2014 (120)

 

Plik PDF 11.2MB: pobierz

 

 

 

 

gol lato 2014

GOL lato 2014 (119)

GOL lato 2014 (119) to już drugi numer naszego kwartalnika tylko w wersji elektronicznej. A w nim relacja z Walnego Zebrania Wlkp.ZPN, zweryfikowane tabele i uchwały. Ten numer jest poświęcony sprawom szkoleniowym i piłce, która nie zajmuje czołówek prasy sportowej. Stąd duży blok o piłce kobiecej, młodzieżowej i futsalu. I tradycyjnie już sporo zdjęć. Szczególnie polecamy portrety mistrzyń z Konina. Nie tylko grają świetnie w piłkę ale na dodatek są niezwykle urodziwe...

 

Plik PDF 4.1MB: pobierz

 

 

 

 

gol wiosna 2014

GOL wiosna 2014 (118)

Zapraszamy do lektury wiosennego numeru kwartalnika Gol. Po raz pierwszy nasze pismo ukazuje się wyłącznie w wersji elektronicznej. W numerze polecamy szczególnie "blok" sędziowski, a w nim wywiad z Ryszardem Dolatą, Przewodniczącym Kolegium Sędziów Wlkp.ZPN oraz sędzią Piotrem Idzikiem, który objaśnia aktualne interpretacje najbardziej kontrowersyjnych sytuacji na boisku. Ponadto m.in. można się dowiedzieć ile trzeba zapłacić aby grać w piłkę w Kanadzie oraz pełne zestawienie tabel i uchwał Zarządu Wlkp.ZPN. 

 

Plik PDF 2.4MB: pobierz