Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa III

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2015-03-29

1LZS OTOROWO - SPARTA Brody2015-03-2914:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:2
2CZARNI II Wróblewo - ROŻNOVIA Rożnowo2015-03-2911:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0 V
3KS Kąsinowo - ROKITA II Rokietnica2015-03-2911:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:2
4ZIELONI GAJ MAŁY - ORZEŁ SŁopanowo2015-03-2915:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )1:2
5LECH-KOAGRA Podrzewie - NAŁĘCZ OSTRORÓG2015-03-2915:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )1:5
6LKS Baborówko - LKS Lipa2015-03-2914:00LKS Baborówko (Baborówko )3:2


Kolejka: 13 w dniach 2015-04-12

7LKS Baborówko - LZS OTOROWO2015-04-1214:00LKS Baborówko (Baborówko )5:1
8LKS Lipa - LECH-KOAGRA Podrzewie2015-04-1213:00LKS Lipa (Lipa )4:0
9NAŁĘCZ OSTRORÓG - ZIELONI GAJ MAŁY2015-04-1213:30Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:1
10ORZEŁ SŁopanowo - KS Kąsinowo2015-04-1214:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )1:1
11ROKITA II Rokietnica - CZARNI II Wróblewo2015-04-1215:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )3:5
12ROŻNOVIA Rożnowo - SPARTA Brody2015-04-1216:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )1:0


Kolejka: 14 w dniach 2015-04-19

13LZS OTOROWO - ROŻNOVIA Rożnowo2015-04-1914:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:1
14SPARTA Brody - ROKITA II Rokietnica2015-04-1912:00Sparta Brody (Brody )0:1
15CZARNI II Wróblewo - ORZEŁ SŁopanowo2015-04-1911:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:2
16KS Kąsinowo - NAŁĘCZ OSTRORÓG2015-04-1911:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:3
17ZIELONI GAJ MAŁY - LKS Lipa2015-04-1913:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )1:3
18LECH-KOAGRA Podrzewie - LKS Baborówko2015-04-1915:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:9


Kolejka: 15 w dniach 2015-04-26

19LECH-KOAGRA Podrzewie - LZS OTOROWO2015-04-2615:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )2:4
20LKS Baborówko - ZIELONI GAJ MAŁY2015-04-2614:00LKS Baborówko (Baborówko )6:0
21LKS Lipa - KS Kąsinowo2015-04-2613:00LKS Lipa (Lipa )4:1
22NAŁĘCZ OSTRORÓG - CZARNI II Wróblewo2015-04-2613:30Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )2:1
23ORZEŁ SŁopanowo - SPARTA Brody2015-04-2614:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )4:0
24ROKITA II Rokietnica - ROŻNOVIA Rożnowo2015-04-2615:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )4:1


Kolejka: 16 w dniach 2015-05-10

25LZS OTOROWO - ROKITA II Rokietnica2015-05-1014:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )0:3
26ROŻNOVIA Rożnowo - ORZEŁ SŁopanowo2015-05-1016:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )3:4
27SPARTA Brody - NAŁĘCZ OSTRORÓG2015-05-1012:00Sparta Brody (Brody )0:2
28CZARNI II Wróblewo - LKS Lipa2015-05-1011:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )7:0
29KS Kąsinowo - LKS Baborówko2015-05-1011:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:3
30ZIELONI GAJ MAŁY - LECH-KOAGRA Podrzewie2015-05-1013:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )4:0


Kolejka: 17 w dniach 2015-05-17

31ZIELONI GAJ MAŁY - LZS OTOROWO2015-05-1713:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )5:2
32LECH-KOAGRA Podrzewie - KS Kąsinowo2015-05-1715:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )4:1
33LKS Baborówko - CZARNI II Wróblewo2015-05-1714:00LKS Baborówko (Baborówko )4:1
34LKS Lipa - SPARTA Brody2015-05-1713:00LKS Lipa (Lipa )2:1
35NAŁĘCZ OSTRORÓG - ROŻNOVIA Rożnowo2015-05-1713:30Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )7:0 V
36ORZEŁ SŁopanowo - ROKITA II Rokietnica2015-05-1714:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )2:0


Kolejka: 18 w dniach 2015-05-24/2015-06-04

37LZS OTOROWO - ORZEŁ SŁopanowo2015-06-0414:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:6
38ROKITA II Rokietnica - NAŁĘCZ OSTRORÓG2015-05-2415:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:3
39ROŻNOVIA Rożnowo - LKS Lipa2015-05-2416:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )0:1
40SPARTA Brody - LKS Baborówko2015-05-2412:00Sparta Brody (Brody )1:12
41CZARNI II Wróblewo - LECH-KOAGRA Podrzewie2015-05-2411:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )6:0
42KS Kąsinowo - ZIELONI GAJ MAŁY2015-05-2411:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:1


Kolejka: 19 w dniach 2015-05-31

43KS Kąsinowo - LZS OTOROWO2015-05-3111:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:2
44ZIELONI GAJ MAŁY - CZARNI II Wróblewo2015-05-3113:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )2:4
45LECH-KOAGRA Podrzewie - SPARTA Brody2015-05-3115:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )5:1
46LKS Baborówko - ROŻNOVIA Rożnowo2015-05-3114:00LKS Baborówko (Baborówko )1:0
47LKS Lipa - ROKITA II Rokietnica2015-05-3111:00LKS Lipa (Lipa )1:2
48NAŁĘCZ OSTRORÓG - ORZEŁ SŁopanowo2015-05-3113:30Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )3:2


Kolejka: 20 w dniach 2015-06-07

49LZS OTOROWO - NAŁĘCZ OSTRORÓG2015-06-0714:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:6
50ORZEŁ SŁopanowo - LKS Lipa2015-06-0714:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )5:0
51ROKITA II Rokietnica - LKS Baborówko2015-06-0715:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )0:4
52ROŻNOVIA Rożnowo - LECH-KOAGRA Podrzewie2015-06-0716:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )5:1
53SPARTA Brody - ZIELONI GAJ MAŁY2015-06-0712:00Sparta Brody (Brody )0:1
54CZARNI II Wróblewo - KS Kąsinowo2015-06-0711:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:0


Kolejka: 21 w dniach 2015-06-14

55CZARNI II Wróblewo - LZS OTOROWO2015-06-1411:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )4:0
56KS Kąsinowo - SPARTA Brody2015-06-1411:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )4:0
57ZIELONI GAJ MAŁY - ROŻNOVIA Rożnowo2015-06-1413:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )7:1
58LECH-KOAGRA Podrzewie - ROKITA II Rokietnica2015-06-1415:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )2:3
59LKS Baborówko - ORZEŁ SŁopanowo2015-06-1414:00LKS Baborówko (Baborówko )1:1
60LKS Lipa - NAŁĘCZ OSTRORÓG2015-06-1413:00LKS Lipa (Lipa )3:1


Kolejka: 22 w dniach 2015-06-21

61LZS OTOROWO - LKS Lipa2015-06-2114:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:6
62NAŁĘCZ OSTRORÓG - LKS Baborówko2015-06-2114:00Nałęcz Ostroróg (Ostroróg )2:2
63ORZEŁ SŁopanowo - LECH-KOAGRA Podrzewie2015-06-2114:00Orzeł Słopanowo (Słopanowo )10:1
64ROKITA II Rokietnica - ZIELONI GAJ MAŁY2015-06-2111:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )1:1
65ROŻNOVIA Rożnowo - KS Kąsinowo2015-06-2114:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )2:3
66SPARTA Brody - CZARNI II Wróblewo2015-06-2111:00Sparta Brody (Brody )2:6