Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa IV

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

1Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - ZENIT Wytomyśl____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
2BŁĘDNO Nądnia - TS 05 Nowy Tomyśl2015-03-2911:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)2:3
3BORUSJA Boruja Kościelna - SAM Jastrzębsko Stare2015-03-2815:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)0:2
4DĄB Bolewice - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2015-03-2912:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)0:1
5GROM Zębowo - PIAST JABŁONNA2015-03-2914:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)5:4
6JASTRZĄB RUDNIKI - ORZEŁ Łowyń2015-03-2914:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )1:2
7LZS Wąsowo - OGROL SIELINKO2015-03-2914:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )0:7


Kolejka: 15 w dniach 2015-04-04

8Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - LZS Wąsowo____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
9OGROL SIELINKO - JASTRZĄB RUDNIKI2015-04-0416:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)11:0
10ORZEŁ Łowyń - GROM Zębowo2015-04-0416:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )1:1
11PIAST JABŁONNA - DĄB Bolewice2015-04-0416:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska )0:3 V
12PŁOMIEŃ II Przyprostynia - BORUSJA Boruja Kościelna2015-04-0414:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:0
13SAM Jastrzębsko Stare - BŁĘDNO Nądnia2015-04-0416:00Sam Jastrzębsko Stare (Jastrzębsko Stare )2:1
14TS 05 Nowy Tomyśl - ZENIT Wytomyśl2015-04-0416:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:2


Kolejka: 16 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

15Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - TS 05 Nowy Tomyśl____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
16ZENIT Wytomyśl - SAM Jastrzębsko Stare2015-04-1214:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )2:2
17BŁĘDNO Nądnia - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2015-04-1211:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)0:2
18BORUSJA Boruja Kościelna - PIAST JABŁONNA2015-04-1116:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:2
19DĄB Bolewice - ORZEŁ Łowyń2015-04-1212:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)0:0
20GROM Zębowo - OGROL SIELINKO2015-04-1214:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:4
21JASTRZĄB RUDNIKI - LZS Wąsowo2015-04-1214:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )0:2


Kolejka: 17 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

22Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - JASTRZĄB RUDNIKI____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
23LZS Wąsowo - GROM Zębowo2015-04-1914:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )2:5
24OGROL SIELINKO - DĄB Bolewice2015-04-1913:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:0
25ORZEŁ Łowyń - BORUSJA Boruja Kościelna2015-04-1914:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )1:4
26PIAST JABŁONNA - BŁĘDNO Nądnia2015-04-1915:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska )2:0
27PŁOMIEŃ II Przyprostynia - ZENIT Wytomyśl2015-04-1817:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )4:1
28SAM Jastrzębsko Stare - TS 05 Nowy Tomyśl2015-04-1916:00Sam Jastrzębsko Stare (Jastrzębsko Stare )3:3


Kolejka: 18 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

29Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - SAM Jastrzębsko Stare____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
30TS 05 Nowy Tomyśl - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2015-04-2614:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:5
31ZENIT Wytomyśl - PIAST JABŁONNA2015-04-2614:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )1:0
32BŁĘDNO Nądnia - ORZEŁ Łowyń2015-04-2611:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)2:1
33BORUSJA Boruja Kościelna - OGROL SIELINKO2015-04-2516:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)0:0
34DĄB Bolewice - LZS Wąsowo2015-04-2612:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)2:1
35GROM Zębowo - JASTRZĄB RUDNIKI2015-04-2614:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)8:1


Kolejka: 19 w dniach 2015-03-22/2015-05-03

36Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - GROM Zębowo____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
37JASTRZĄB RUDNIKI - DĄB Bolewice2015-05-0314:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )5:3
38LZS Wąsowo - BORUSJA Boruja Kościelna2015-05-0314:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )1:4
39OGROL SIELINKO - BŁĘDNO Nądnia2015-05-0113:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)3:0
40ORZEŁ Łowyń - ZENIT Wytomyśl2015-05-0314:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:4
41PIAST JABŁONNA - TS 05 Nowy Tomyśl2015-05-0315:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska )1:0
42PŁOMIEŃ II Przyprostynia - SAM Jastrzębsko Stare2015-03-2211:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )2:1


Kolejka: 20 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

43Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - PŁOMIEŃ II Przyprostynia____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
44SAM Jastrzębsko Stare - PIAST JABŁONNA2015-05-1016:00Sam Jastrzębsko Stare (Jastrzębsko Stare )0:0
45TS 05 Nowy Tomyśl - ORZEŁ Łowyń2015-05-1014:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:2
46ZENIT Wytomyśl - OGROL SIELINKO2015-05-1014:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )1:0
47BŁĘDNO Nądnia - LZS Wąsowo2015-05-0916:30Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)3:1
48BORUSJA Boruja Kościelna - JASTRZĄB RUDNIKI2015-05-0916:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)2:1
49DĄB Bolewice - GROM Zębowo2015-05-1012:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)0:2


Kolejka: 21 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

50Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - DĄB Bolewice____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
51GROM Zębowo - BORUSJA Boruja Kościelna2015-05-1714:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:4
52JASTRZĄB RUDNIKI - BŁĘDNO Nądnia2015-05-1714:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )0:1
53LZS Wąsowo - ZENIT Wytomyśl2015-05-1714:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )2:5
54OGROL SIELINKO - TS 05 Nowy Tomyśl2015-05-1616:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)3:1
55ORZEŁ Łowyń - SAM Jastrzębsko Stare2015-05-1714:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:1
56PIAST JABŁONNA - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2015-05-1715:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska )0:0


Kolejka: 22 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

57Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - PIAST JABŁONNA____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
58PŁOMIEŃ II Przyprostynia - ORZEŁ Łowyń2015-05-2417:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:2
59SAM Jastrzębsko Stare - OGROL SIELINKO2015-05-2416:00Sam Jastrzębsko Stare (Jastrzębsko Stare )0:2
60TS 05 Nowy Tomyśl - LZS Wąsowo2015-05-2414:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:1
61ZENIT Wytomyśl - JASTRZĄB RUDNIKI2015-05-2414:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )2:0
62BŁĘDNO Nądnia - GROM Zębowo2015-05-2411:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)3:0 V
63BORUSJA Boruja Kościelna - DĄB Bolewice2015-05-2316:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)5:0 V


Kolejka: 23 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

64Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - BORUSJA Boruja Kościelna____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
65DĄB Bolewice - BŁĘDNO Nądnia2015-05-3112:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)0:3 V
66GROM Zębowo - ZENIT Wytomyśl2015-05-3114:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:7
67JASTRZĄB RUDNIKI - TS 05 Nowy Tomyśl2015-05-3114:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )1:1
68LZS Wąsowo - SAM Jastrzębsko Stare2015-05-3114:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )1:3
69OGROL SIELINKO - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2015-05-3016:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)2:1
70ORZEŁ Łowyń - PIAST JABŁONNA2015-05-3114:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )2:2


Kolejka: 24 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

71Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - ORZEŁ Łowyń____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
72PIAST JABŁONNA - OGROL SIELINKO2015-06-0715:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska )0:0
73PŁOMIEŃ II Przyprostynia - LZS Wąsowo2015-06-0617:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )6:1
74SAM Jastrzębsko Stare - JASTRZĄB RUDNIKI2015-06-0716:00Sam Jastrzębsko Stare (Jastrzębsko Stare )7:2
75TS 05 Nowy Tomyśl - GROM Zębowo2015-06-0714:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:3
76ZENIT Wytomyśl - DĄB Bolewice2015-06-0714:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )6:1
77BŁĘDNO Nądnia - BORUSJA Boruja Kościelna2015-06-0711:00Błędno Nądnia (Nądnia, Boiskowa 1)3:5


Kolejka: 25 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

78Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - BŁĘDNO Nądnia____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
79BORUSJA Boruja Kościelna - ZENIT Wytomyśl2015-06-1316:00Borusja Boruja Kościelna (Boruja Kościelna, Szkolna 8)3:2
80DĄB Bolewice - TS 05 Nowy Tomyśl2015-06-1412:00Dąb Bolewice (Bolewice, Sportowa 1)1:3
81GROM Zębowo - SAM Jastrzębsko Stare2015-06-1414:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)1:4
82JASTRZĄB RUDNIKI - PŁOMIEŃ II Przyprostynia2015-06-1414:00Jastrząb Rudniki (Rudniki )0:4
83LZS Wąsowo - PIAST JABŁONNA2015-06-1414:00LZS Wąsowo (Wąsowo, Lipowa )1:4
84OGROL SIELINKO - ORZEŁ Łowyń2015-06-1413:00Ogrol Sielinko (Sielinko, Opalenicka 6)3:0 V


Kolejka: 26 w dniach 2015-06-21

85Pauza: BŁYSKAWICA Pakosław - OGROL SIELINKO____-__-____:__Błyskawica Pakosław (Pakosław ):
86ORZEŁ Łowyń - LZS Wąsowo2015-06-2114:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )5:2
87PIAST JABŁONNA - JASTRZĄB RUDNIKI2015-06-2114:00Piast Jabłonna (Jabłonna, Nowotomyska )6:0
88PŁOMIEŃ II Przyprostynia - GROM Zębowo2015-06-2111:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)4:6
89SAM Jastrzębsko Stare - DĄB Bolewice2015-06-2114:00Sam Jastrzębsko Stare (Jastrzębsko Stare )6:1
90TS 05 Nowy Tomyśl - BORUSJA Boruja Kościelna2015-06-2114:00TS 05 Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:1
91ZENIT Wytomyśl - BŁĘDNO Nądnia2015-06-2114:00Zenit Wytomyśl (Wytomyśl )6:0