Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka A1 Junior Starszy

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2015-03-21/2015-03-22

1Pauza: CALISIA 14 Kalisz - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:3 V
2GÓRNIK KONIN - UNIA Swarzędz2015-03-2113:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)0:0
3JAROTA Jarocin - Sokół SZAMOCIN2015-03-2114:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:3
4LECH II Poznań - RAWIA Rawicz2015-03-2110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
5LIDER SWARZĘDZ - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-03-2211:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )4:2
6Pauza:  - POLONIA 1912 Leszno____-__-____:__:
7MIESZKO Gniezno - Noteć CZARNKÓW2015-03-2213:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:2


Kolejka: 15 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

8MIESZKO Gniezno - Pauza: CALISIA 14 Kalisz____-__-____:__Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:0 V
9Pauza:  - Noteć CZARNKÓW____-__-____:__:
10POLONIA 1912 Leszno - LIDER SWARZĘDZ2015-03-2811:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:4
11POZNAŃSKA 13 Poznań - LECH II Poznań2015-03-2812:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:2
12RAWIA Rawicz - JAROTA Jarocin2015-03-2914:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)0:2
13Sokół SZAMOCIN - GÓRNIK KONIN2015-03-2811:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
14UNIA Swarzędz - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-03-2911:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:2


Kolejka: 16 w dniach 2015-04-02/2015-04-21

15Pauza: CALISIA 14 Kalisz - UNIA Swarzędz____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:3 V
16Sokół SZAMOCIN - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-04-0211:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)5:0
17GÓRNIK KONIN - RAWIA Rawicz2015-04-0213:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:1
18JAROTA Jarocin - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-04-0214:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)6:1
19LECH II Poznań - POLONIA 1912 Leszno2015-04-0212:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:2
20LIDER SWARZĘDZ - Noteć CZARNKÓW2015-04-2118:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )2:0
21Pauza:  - MIESZKO Gniezno____-__-____:__:


Kolejka: 17 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

22Pauza:  - Pauza: CALISIA 14 Kalisz____-__-____:__:
23MIESZKO Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2015-04-1213:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:5
24Noteć CZARNKÓW - LECH II Poznań2015-04-1112:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:1
25POLONIA 1912 Leszno - JAROTA Jarocin2015-04-1111:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:2
26POZNAŃSKA 13 Poznań - GÓRNIK KONIN2015-04-1112:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:2
27WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - RAWIA Rawicz2015-04-1211:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)5:1
28Sokół SZAMOCIN - UNIA Swarzędz2015-04-1111:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)1:2


Kolejka: 18 w dniach 2015-04-18

29Pauza: CALISIA 14 Kalisz - Sokół SZAMOCIN____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:3 V
30UNIA Swarzędz - RAWIA Rawicz2015-04-1811:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)5:1
31POZNAŃSKA 13 Poznań - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-04-1812:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:2
32GÓRNIK KONIN - POLONIA 1912 Leszno2015-04-1813:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)0:0
33JAROTA Jarocin - Noteć CZARNKÓW2015-04-1812:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:0
34LECH II Poznań - MIESZKO Gniezno2015-04-1810:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
35LIDER SWARZĘDZ - Pauza: ____-__-____:__Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina ):


Kolejka: 19 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

36LIDER SWARZĘDZ - Pauza: CALISIA 14 Kalisz____-__-____:__Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )3:0 V
37Pauza:  - LECH II Poznań____-__-____:__:
38MIESZKO Gniezno - JAROTA Jarocin2015-04-2513:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
39Noteć CZARNKÓW - GÓRNIK KONIN2015-04-2512:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:1
40WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - POLONIA 1912 Leszno2015-04-2611:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)1:1
41POZNAŃSKA 13 Poznań - UNIA Swarzędz2015-04-2512:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:1
42RAWIA Rawicz - Sokół SZAMOCIN2015-04-2614:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:2


Kolejka: 20 w dniach 2015-04-30/2015-05-01

43Pauza: CALISIA 14 Kalisz - RAWIA Rawicz____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:3 V
44Sokół SZAMOCIN - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-04-3017:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
45UNIA Swarzędz - POLONIA 1912 Leszno2015-05-0111:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:0
46Noteć CZARNKÓW - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-05-0112:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:2
47GÓRNIK KONIN - MIESZKO Gniezno2015-05-0113:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:0
48JAROTA Jarocin - Pauza: ____-__-____:__Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6):
49LECH II Poznań - LIDER SWARZĘDZ2015-05-0110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3


Kolejka: 21 w dniach 2015-05-08/2015-05-10

50LECH II Poznań - Pauza: CALISIA 14 Kalisz____-__-____:__Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
51LIDER SWARZĘDZ - JAROTA Jarocin2015-05-0817:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:1
52Pauza:  - GÓRNIK KONIN____-__-____:__:
53WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - MIESZKO Gniezno2015-05-1011:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)4:1
54Noteć CZARNKÓW - UNIA Swarzędz2015-05-0912:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:2
55POLONIA 1912 Leszno - Sokół SZAMOCIN2015-05-0911:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:0
56POZNAŃSKA 13 Poznań - RAWIA Rawicz2015-05-0912:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1


Kolejka: 22 w dniach 2015-05-16

57Pauza: CALISIA 14 Kalisz - POZNAŃSKA 13 Poznań____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:3 V
58RAWIA Rawicz - POLONIA 1912 Leszno2015-05-1614:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)3:2
59Sokół SZAMOCIN - Noteć CZARNKÓW2015-05-1611:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)5:0
60UNIA Swarzędz - MIESZKO Gniezno2015-05-1611:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:0
61Pauza:  - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz____-__-____:__:
62GÓRNIK KONIN - LIDER SWARZĘDZ2015-05-1613:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:1
63JAROTA Jarocin - LECH II Poznań2015-05-1614:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:2


Kolejka: 23 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

64JAROTA Jarocin - Pauza: CALISIA 14 Kalisz____-__-____:__Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0 V
65LECH II Poznań - GÓRNIK KONIN2015-05-2314:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
66WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LIDER SWARZĘDZ2015-05-2411:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)5:0
67Pauza:  - UNIA Swarzędz____-__-____:__:
68MIESZKO Gniezno - Sokół SZAMOCIN2015-05-2413:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
69Noteć CZARNKÓW - RAWIA Rawicz2015-05-2312:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:3
70POLONIA 1912 Leszno - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-05-2311:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:0


Kolejka: 24 w dniach 2015-05-30

71Pauza: CALISIA 14 Kalisz - POLONIA 1912 Leszno____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:3 V
72POZNAŃSKA 13 Poznań - Noteć CZARNKÓW2015-05-3012:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:1
73RAWIA Rawicz - MIESZKO Gniezno2015-05-3014:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:0
74Sokół SZAMOCIN - Pauza: ____-__-____:__Sokół Szamocin (Szamocin, Parkowa 30):
75UNIA Swarzędz - LIDER SWARZĘDZ2015-05-3011:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:1
76LECH II Poznań - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-05-3010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:2
77GÓRNIK KONIN - JAROTA Jarocin2015-05-3013:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:6


Kolejka: 25 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

78GÓRNIK KONIN - Pauza: CALISIA 14 Kalisz____-__-____:__Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:0 V
79JAROTA Jarocin - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-06-0614:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)5:1
80LECH II Poznań - UNIA Swarzędz2015-06-0610:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:2
81LIDER SWARZĘDZ - Sokół SZAMOCIN2015-06-0711:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:3
82Pauza:  - RAWIA Rawicz____-__-____:__:
83MIESZKO Gniezno - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-06-0713:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
84Noteć CZARNKÓW - POLONIA 1912 Leszno2015-06-0612:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)1:0


Kolejka: 26 w dniach 2015-06-13

85Pauza: CALISIA 14 Kalisz - Noteć CZARNKÓW____-__-____:__Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)0:3 V
86POLONIA 1912 Leszno - MIESZKO Gniezno2015-06-1313:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:0
87POZNAŃSKA 13 Poznań - Pauza: ____-__-____:__Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
88RAWIA Rawicz - LIDER SWARZĘDZ2015-06-1313:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)4:2
89Sokół SZAMOCIN - LECH II Poznań2015-06-1313:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
90UNIA Swarzędz - JAROTA Jarocin2015-06-1313:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:2
91WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - GÓRNIK KONIN2015-06-1313:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)1:2