Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa II

RUNDA II

Kolejka: 15 w dniach 2015-03-21/2015-03-22

1Błękitni WRONKI - WARTA II Poznań2015-03-2111:00Błękitni Wronki (Popowo )3:0 V
2Nielba Wągrowiec - POLONIA Środa Wlkp.2015-03-2211:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0
3LECH I Poznań - POLONIA 1912 Leszno____-__-____:__:
4KS Canarinhos Skórzewo - JAROTA Jarocin2015-03-2112:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:4


Kolejka: 16 w dniach 2015-03-28

5KS Canarinhos Skórzewo - Błękitni WRONKI2015-03-2813:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:2
6JAROTA Jarocin - LECH I Poznań____-__-____:__Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6):
7POLONIA 1912 Leszno - Nielba Wągrowiec2015-03-2813:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:3
8POLONIA Środa Wlkp. - WARTA II Poznań2015-03-2811:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:4


Kolejka: 17 w dniach 2015-04-02/2015-05-20

9Błękitni WRONKI - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-0211:00Błękitni Wronki (Popowo )4:0
10WARTA II Poznań - POLONIA 1912 Leszno2015-05-2017:30Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:1
11Nielba Wągrowiec - JAROTA Jarocin2015-04-0212:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:2
12KS Canarinhos Skórzewo - LECH I Poznań____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70):


Kolejka: 18 w dniach 2015-04-11

13LECH I Poznań - Błękitni WRONKI____-__-____:__:
14KS Canarinhos Skórzewo - Nielba Wągrowiec2015-04-1113:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:1
15JAROTA Jarocin - WARTA II Poznań2015-04-1112:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:1
16POLONIA 1912 Leszno - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-1113:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:6


Kolejka: 19 w dniach 2015-04-18

17Błękitni WRONKI - POLONIA 1912 Leszno2015-04-1811:00Błękitni Wronki (Popowo )6:0 V
18POLONIA Środa Wlkp. - JAROTA Jarocin2015-04-1811:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:2
19WARTA II Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-1810:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)4:0
20Nielba Wągrowiec - LECH I Poznań____-__-____:__Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59):


Kolejka: 20 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

21Nielba Wągrowiec - Błękitni WRONKI2015-04-2611:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:1
22LECH I Poznań - WARTA II Poznań____-__-____:__:
23KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-2513:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:1
24JAROTA Jarocin - POLONIA 1912 Leszno2015-04-2510:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:2


Kolejka: 21 w dniach 2015-05-01

25Błękitni WRONKI - JAROTA Jarocin2015-05-0111:00Błękitni Wronki (Popowo )4:1
26POLONIA 1912 Leszno - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-0113:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:0
27POLONIA Środa Wlkp. - LECH I Poznań____-__-____:__Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12):
28WARTA II Poznań - Nielba Wągrowiec2015-05-0110:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0 V


Kolejka: 22 w dniach 2015-05-09

29WARTA II Poznań - Błękitni WRONKI2015-05-0912:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)1:0
30POLONIA Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec2015-05-0911:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1
31POLONIA 1912 Leszno - LECH I Poznań____-__-____:__Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49):
32JAROTA Jarocin - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-0912:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)5:1


Kolejka: 23 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

33Błękitni WRONKI - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-1611:00Błękitni Wronki (Popowo )3:1
34LECH I Poznań - JAROTA Jarocin____-__-____:__:
35Nielba Wągrowiec - POLONIA 1912 Leszno2015-05-1711:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:0
36WARTA II Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-1610:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0


Kolejka: 24 w dniach 2015-05-23

37POLONIA Środa Wlkp. - Błękitni WRONKI2015-05-2311:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1
38POLONIA 1912 Leszno - WARTA II Poznań2015-05-2313:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:3
39JAROTA Jarocin - Nielba Wągrowiec2015-05-2312:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:3
40LECH I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo____-__-____:__:


Kolejka: 25 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

41Błękitni WRONKI - LECH I Poznań____-__-____:__Błękitni Wronki (Popowo ):
42Nielba Wągrowiec - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-3111:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)7:0
43WARTA II Poznań - JAROTA Jarocin2015-05-3010:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)5:0
44POLONIA Środa Wlkp. - POLONIA 1912 Leszno2015-05-3011:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)1:1


Kolejka: 26 w dniach 2015-06-04

45POLONIA 1912 Leszno - Błękitni WRONKI2015-06-0413:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)4:1
46JAROTA Jarocin - POLONIA Środa Wlkp.2015-06-0412:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)5:0
47KS Canarinhos Skórzewo - WARTA II Poznań2015-06-0413:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:3
48LECH I Poznań - Nielba Wągrowiec____-__-____:__:


Kolejka: 27 w dniach 2015-05-27/2015-06-07

49Błękitni WRONKI - Nielba Wągrowiec2015-05-2717:30Błękitni Wronki (Popowo )5:1
50WARTA II Poznań - LECH I Poznań2015-06-0710:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12):
51POLONIA Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2015-06-0711:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:1
52POLONIA 1912 Leszno - JAROTA Jarocin2015-06-0713:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)4:1


Kolejka: 28 w dniach 2015-06-13

53JAROTA Jarocin - Błękitni WRONKI2015-06-1312:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:8
54KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA 1912 Leszno2015-06-1312:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)3:0 V
55LECH I Poznań - POLONIA Środa Wlkp.____-__-____:__:
56Nielba Wągrowiec - WARTA II Poznań2015-06-1312:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:2