Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa A1 Junior "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

1AKADEMIA REISSA Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-03-2912:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:2
2DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - WARTA Śrem2015-03-2811:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:3
3OTPS WINOGRADY Poznań - TS GMINY Kamieniec2015-03-2915:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:1
4PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - SPARTA Szamotuły2015-03-2810:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)1:6


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-01/2015-04-02

5ZJEDNOCZENI Trzemeszno - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-04-0211:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)7:2
6TS GMINY Kamieniec - SPARTA Szamotuły2015-04-0117:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:3
7WARTA Śrem - OTPS WINOGRADY Poznań2015-04-0211:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2
8AKADEMIA REISSA Poznań - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-04-0118:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-04/2015-04-12

9DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-04-0411:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:4
10OTPS WINOGRADY Poznań - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-1215:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:1
11SPARTA Szamotuły - WARTA Śrem2015-04-1017:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)5:1
12TS GMINY Kamieniec - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-04-1113:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

13ZJEDNOCZENI Trzemeszno - TS GMINY Kamieniec2015-04-1814:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)1:2
14WARTA Śrem - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-04-1911:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
15AKADEMIA REISSA Poznań - SPARTA Szamotuły2015-04-1810:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:2
16DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - OTPS WINOGRADY Poznań2015-04-1811:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-24/2015-04-26

17OTPS WINOGRADY Poznań - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-04-2615:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:0
18SPARTA Szamotuły - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-04-2417:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:0
19PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-2510:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)2:2
20WARTA Śrem - TS GMINY Kamieniec2015-04-2611:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-04-30/2015-05-01

21ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WARTA Śrem2015-05-0111:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)1:1
22AKADEMIA REISSA Poznań - TS GMINY Kamieniec2015-04-3017:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
23DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-05-0111:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:3 V
24OTPS WINOGRADY Poznań - SPARTA Szamotuły2015-04-3017:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:3


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-08/2015-05-10

25SPARTA Szamotuły - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-05-0817:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
26PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - OTPS WINOGRADY Poznań2015-05-0910:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)2:5
27TS GMINY Kamieniec - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-05-0913:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:1
28WARTA Śrem - AKADEMIA REISSA Poznań2015-05-1011:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:7


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-15/2015-05-17

29ZJEDNOCZENI Trzemeszno - AKADEMIA REISSA Poznań2015-05-1611:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:3
30WARTA Śrem - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-05-1711:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:0 V
31TS GMINY Kamieniec - OTPS WINOGRADY Poznań2015-05-1613:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:2
32SPARTA Szamotuły - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-05-1517:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-22/2015-05-24

33PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-05-2310:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)0:6 V
34SPARTA Szamotuły - TS GMINY Kamieniec2015-05-2217:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:1
35OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Śrem2015-05-2415:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:0 V
36DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - AKADEMIA REISSA Poznań2015-05-2311:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-29/2015-05-30

37ZJEDNOCZENI Trzemeszno - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-05-3011:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:0
38AKADEMIA REISSA Poznań - OTPS WINOGRADY Poznań2015-05-3009:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
39WARTA Śrem - SPARTA Szamotuły2015-05-2918:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:5
40PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - TS GMINY Kamieniec2015-05-3010:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)0:10 V


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-03/2015-06-04

41TS GMINY Kamieniec - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-06-0413:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )3:1
42PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - WARTA Śrem2015-06-0410:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)7:2
43SPARTA Szamotuły - AKADEMIA REISSA Poznań2015-06-0317:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
44OTPS WINOGRADY Poznań - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-06-0415:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )6:1


Kolejka: 12 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

45ZJEDNOCZENI Trzemeszno - OTPS WINOGRADY Poznań2015-06-0714:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:5
46DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - SPARTA Szamotuły2015-06-0611:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:7
47AKADEMIA REISSA Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-06-0715:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0 V
48TS GMINY Kamieniec - WARTA Śrem2015-06-0713:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:2


Kolejka: 13 w dniach 2015-06-12/2015-06-14

49WARTA Śrem - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-06-1413:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3 V
50TS GMINY Kamieniec - AKADEMIA REISSA Poznań2015-06-1313:30TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:3
51PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP2015-06-1310:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
52SPARTA Szamotuły - OTPS WINOGRADY Poznań2015-06-1217:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:1


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-17/2015-06-21

53ZJEDNOCZENI Trzemeszno - SPARTA Szamotuły2015-06-2011:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:7
54OTPS WINOGRADY Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-06-2011:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:0 V
55DYSKOBOLIA-Intermarche GRODZISK WLKP - TS GMINY Kamieniec2015-06-1717:00Dyskobolia Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)5:1
56AKADEMIA REISSA Poznań - WARTA Śrem2015-06-2110:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:2