Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa B1 Junior Młodszy "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-04-07

1LECH IV Poznań - MIESZKO Gniezno2015-03-2814:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
2KOTWICA Kórnik - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-03-2811:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:0
3LECH III Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-03-2811:00Lech Poznań p (Popowo )0:1
4ORKAN Konarzewo - POZNANIAK II AUREA POZNAŃ2015-04-0717:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-01/2015-05-20

5POZNANIAK II AUREA POZNAŃ - MIESZKO Gniezno2015-04-0214:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)3:0
6TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ORKAN Konarzewo2015-04-1418:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)4:0
7UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - LECH III Poznań2015-05-2016:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:2
8LECH IV Poznań - KOTWICA Kórnik2015-04-0117:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-11/2015-04-22

9KOTWICA Kórnik - MIESZKO Gniezno2015-04-1111:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:0
10LECH IV Poznań - LECH III Poznań2015-04-2211:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:4
11ORKAN Konarzewo - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-1112:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:2
12POZNANIAK II AUREA POZNAŃ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-04-1114:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-18/2015-04-28

13MIESZKO Gniezno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-04-1911:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)0:4
14UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - POZNANIAK II AUREA POZNAŃ2015-04-1911:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:0
15ORKAN Konarzewo - LECH IV Poznań2015-04-1812:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:2
16KOTWICA Kórnik - LECH III Poznań2015-04-2817:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:4


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-25

17LECH III Poznań - MIESZKO Gniezno2015-04-2514:30Lech Poznań p (Popowo )19:0
18ORKAN Konarzewo - KOTWICA Kórnik2015-04-2512:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:3
19LECH IV Poznań - POZNANIAK II AUREA POZNAŃ2015-04-2514:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:2
20TARNOVIA Tarnowo Podgórne - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-2516:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)8:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-04-30/2015-05-03

21MIESZKO Gniezno - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-0311:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:2
22LECH IV Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-04-3014:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:0
23KOTWICA Kórnik - POZNANIAK II AUREA POZNAŃ2015-05-0111:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:1
24LECH III Poznań - ORKAN Konarzewo2015-05-0115:00Lech Poznań p (Popowo )9:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-09

25ORKAN Konarzewo - MIESZKO Gniezno2015-05-0912:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:2
26POZNANIAK II AUREA POZNAŃ - LECH III Poznań2015-05-0914:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:4
27TARNOVIA Tarnowo Podgórne - KOTWICA Kórnik2015-05-0916:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)3:1
28UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - LECH IV Poznań2015-05-0911:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

29MIESZKO Gniezno - LECH IV Poznań2015-05-1711:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:5
30UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - KOTWICA Kórnik2015-05-1611:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:2
31TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LECH III Poznań2015-05-1616:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)1:4
32POZNANIAK II AUREA POZNAŃ - ORKAN Konarzewo2015-05-1614:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)4:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-23/2015-06-18

33MIESZKO Gniezno - POZNANIAK II AUREA POZNAŃ2015-05-2411:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:5
34ORKAN Konarzewo - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-05-2312:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:5
35LECH III Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-1816:00Lech Poznań p (Popowo )6:1
36KOTWICA Kórnik - LECH IV Poznań2015-05-2311:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:1


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

37MIESZKO Gniezno - KOTWICA Kórnik2015-05-3113:00Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
38LECH III Poznań - LECH IV Poznań2015-05-3011:00Lech Poznań p (Popowo )4:0
39UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - ORKAN Konarzewo2015-05-3111:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)5:1
40TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POZNANIAK II AUREA POZNAŃ2015-05-3111:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)4:2


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-03/2015-06-04

41TARNOVIA Tarnowo Podgórne - MIESZKO Gniezno2015-06-0411:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)9:1
42POZNANIAK II AUREA POZNAŃ - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-0414:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:1
43LECH IV Poznań - ORKAN Konarzewo2015-06-0317:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
44LECH III Poznań - KOTWICA Kórnik2015-06-0411:00Lech Poznań p (Popowo )5:0


Kolejka: 12 w dniach 2015-06-07

45MIESZKO Gniezno - LECH III Poznań____-__-____:__Mieszko Gniezno sztuczna trawa (Gniezno, Strumykowa 8):
46KOTWICA Kórnik - ORKAN Konarzewo2015-06-0711:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:3
47POZNANIAK II AUREA POZNAŃ - LECH IV Poznań2015-06-0711:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)2:2
48UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-06-0711:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:1


Kolejka: 13 w dniach 2015-06-13/2015-06-23

49UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - MIESZKO Gniezno2015-06-1311:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:1
50TARNOVIA Tarnowo Podgórne - LECH IV Poznań2015-06-1316:00Tarnovia Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, 23 Października 34)0:1
51POZNANIAK II AUREA POZNAŃ - KOTWICA Kórnik2015-06-1314:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:2
52ORKAN Konarzewo - LECH III Poznań2015-06-2318:30Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:3


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-20

53MIESZKO Gniezno - ORKAN Konarzewo2015-06-2012:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
54LECH III Poznań - POZNANIAK II AUREA POZNAŃ2015-06-2012:00Lech Poznań p (Popowo )5:0
55KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne2015-06-2012:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:6
56LECH IV Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-2012:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )13:0