Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C1 Trampkarz "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-28

1Błękitni WRONKI - Nielba II Wągrowiec2015-03-2716:00Błękitni Wronki (Popowo )7:0
2JAROTA Jarocin - STELLA I Luboń2015-03-2717:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:1
3KOPERNIK Poznań - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-03-2814:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )5:1
4Nielba I Wągrowiec - LECH Poznań2015-03-2811:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-01/2015-05-27

5Nielba II Wągrowiec - LECH Poznań2015-04-0117:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:5
6TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - Nielba I Wągrowiec2015-04-0212:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )0:5
7STELLA I Luboń - KOPERNIK Poznań2015-05-2718:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:5
8Błękitni WRONKI - JAROTA Jarocin2015-04-0213:00Błękitni Wronki (Popowo )3:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-10/2015-04-11

9JAROTA Jarocin - Nielba II Wągrowiec2015-04-1017:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)10:0
10KOPERNIK Poznań - Błękitni WRONKI2015-04-1015:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:0
11Nielba I Wągrowiec - STELLA I Luboń2015-04-1111:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)8:0
12LECH Poznań - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-04-1110:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )9:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-17/2015-04-19

13Nielba II Wągrowiec - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-04-1910:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:0
14STELLA I Luboń - LECH Poznań2015-04-1910:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:1
15Błękitni WRONKI - Nielba I Wągrowiec2015-04-1717:00Błękitni Wronki (Popowo )3:0
16JAROTA Jarocin - KOPERNIK Poznań2015-04-1717:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:3


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-22/2015-04-26

17KOPERNIK Poznań - Nielba II Wągrowiec2015-04-2516:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:0
18Nielba I Wągrowiec - JAROTA Jarocin2015-04-2218:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0
19LECH Poznań - Błękitni WRONKI2015-04-2510:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:0
20TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - STELLA I Luboń2015-04-2610:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )3:2


Kolejka: 6 w dniach 2015-04-30/2015-05-01

21Nielba II Wągrowiec - STELLA I Luboń2015-04-3017:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:3
22Błękitni WRONKI - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-04-3018:00Błękitni Wronki (Popowo )8:2
23JAROTA Jarocin - LECH Poznań2015-05-0112:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:4
24KOPERNIK Poznań - Nielba I Wągrowiec2015-05-0112:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-08/2015-05-10

25Nielba I Wągrowiec - Nielba II Wągrowiec2015-05-0817:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:0
26LECH Poznań - KOPERNIK Poznań2015-05-0910:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
27TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - JAROTA Jarocin2015-05-1010:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )1:5
28STELLA I Luboń - Błękitni WRONKI2015-05-0818:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-15/2015-05-16

29Nielba II Wągrowiec - Błękitni WRONKI2015-05-1517:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:2
30STELLA I Luboń - JAROTA Jarocin2015-05-1518:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:6
31TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - KOPERNIK Poznań2015-05-1610:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )1:2
32LECH Poznań - Nielba I Wągrowiec2015-05-1614:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-22/2015-05-23

33LECH Poznań - Nielba II Wągrowiec2015-05-2318:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
34Nielba I Wągrowiec - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-05-2217:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)10:0
35KOPERNIK Poznań - STELLA I Luboń2015-05-2314:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:0
36JAROTA Jarocin - Błękitni WRONKI2015-05-2217:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)6:1


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-29/2015-05-31

37Nielba II Wągrowiec - JAROTA Jarocin2015-05-3113:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:4
38Błękitni WRONKI - KOPERNIK Poznań2015-05-2917:00Błękitni Wronki (Popowo )3:0
39STELLA I Luboń - Nielba I Wągrowiec2015-05-3110:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)0:6
40TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - LECH Poznań2015-05-3110:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )2:11


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-04/2015-06-17

41TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - Nielba II Wągrowiec2015-06-0510:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )2:3
42LECH Poznań - STELLA I Luboń2015-06-0412:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:0
43Nielba I Wągrowiec - Błękitni WRONKI2015-06-1718:30Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:0
44KOPERNIK Poznań - JAROTA Jarocin2015-06-0412:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:2


Kolejka: 12 w dniach 2015-05-20/2015-06-10

45Nielba II Wągrowiec - KOPERNIK Poznań2015-06-0817:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:1
46JAROTA Jarocin - Nielba I Wągrowiec2015-06-1017:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:4
47Błękitni WRONKI - LECH Poznań2015-05-2010:30Błękitni Wronki (Popowo )2:2
48STELLA I Luboń - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-06-0710:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)9:2


Kolejka: 13 w dniach 2015-05-27/2015-06-14

49STELLA I Luboń - Nielba II Wągrowiec2015-06-1410:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:1
50TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - Błękitni WRONKI2015-06-1410:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa )0:1
51LECH Poznań - JAROTA Jarocin2015-05-2720:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:2
52Nielba I Wągrowiec - KOPERNIK Poznań2015-06-1217:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:0


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-17/2015-06-20

53Nielba II Wągrowiec - Nielba I Wągrowiec2015-06-2014:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:4
54KOPERNIK Poznań - LECH Poznań2015-06-2014:00Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:3
55JAROTA Jarocin - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-06-1718:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)9:0
56Błękitni WRONKI - STELLA I Luboń2015-06-2014:00Błękitni Wronki (Popowo )7:2