Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C2 Trampkarz "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-28

1LECH Poznań - UKS Śrem2015-03-2816:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:0
2HURAGAN Pobiedziska - WARTA Poznań2015-03-2812:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:2
3KOTWICA Kórnik - UNIA Swarzędz2015-03-2716:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1
4LIPNO Stęszew - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-03-2716:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-02/2015-05-06

5UKS Śrem - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-0213:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:3
6UNIA Swarzędz - LIPNO Stęszew2015-04-0313:00Unia Swarzędz (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)2:4
7WARTA Poznań - KOTWICA Kórnik2015-05-0616:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )2:1
8LECH Poznań - HURAGAN Pobiedziska2015-04-0210:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-10/2015-04-12

9HURAGAN Pobiedziska - UKS Śrem2015-04-1211:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:4
10KOTWICA Kórnik - LECH Poznań2015-04-1016:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:5
11LIPNO Stęszew - WARTA Poznań2015-04-1017:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)5:4
12UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - UNIA Swarzędz2015-04-1211:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

13UKS Śrem - UNIA Swarzędz2015-04-1811:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1
14WARTA Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-1912:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:2
15LECH Poznań - LIPNO Stęszew2015-04-1816:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:1
16HURAGAN Pobiedziska - KOTWICA Kórnik2015-04-1911:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:5


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-24/2015-04-26

17UKS Śrem - KOTWICA Kórnik2015-04-2510:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1
18LIPNO Stęszew - HURAGAN Pobiedziska2015-04-2417:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:1
19UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - LECH Poznań2015-04-2611:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:9
20UNIA Swarzędz - WARTA Poznań2015-04-2511:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-04-30/2015-05-01

21UKS Śrem - WARTA Poznań2015-04-3017:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:3
22LECH Poznań - UNIA Swarzędz2015-05-0116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )13:0
23HURAGAN Pobiedziska - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-0111:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:1
24KOTWICA Kórnik - LIPNO Stęszew2015-04-3016:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)2:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-08/2015-05-10

25LIPNO Stęszew - UKS Śrem2015-05-0817:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:2
26UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - KOTWICA Kórnik2015-05-1011:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:0
27HURAGAN Pobiedziska - UNIA Swarzędz2015-05-0914:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:0
28WARTA Poznań - LECH Poznań2015-05-0910:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )1:4


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

29UKS Śrem - LECH Poznań2015-05-1611:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:3
30WARTA Poznań - HURAGAN Pobiedziska2015-05-1711:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )3:2
31UNIA Swarzędz - KOTWICA Kórnik2015-05-1613:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
32UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - LIPNO Stęszew2015-05-1716:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-20/2015-05-27

33UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - UKS Śrem2015-05-2411:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:1
34LIPNO Stęszew - UNIA Swarzędz2015-05-2017:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:2
35KOTWICA Kórnik - WARTA Poznań2015-05-2717:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:3
36HURAGAN Pobiedziska - LECH Poznań2015-05-2411:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:5


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

37UKS Śrem - HURAGAN Pobiedziska2015-05-3009:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
38LECH Poznań - KOTWICA Kórnik2015-05-3016:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
39WARTA Poznań - LIPNO Stęszew2015-05-3116:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )0:0
40UNIA Swarzędz - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-3013:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:3


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-03/2015-06-17

41UNIA Swarzędz - UKS Śrem2015-06-0411:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:7
42UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - WARTA Poznań2015-06-1016:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)4:1
43LIPNO Stęszew - LECH Poznań2015-06-1717:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:5
44KOTWICA Kórnik - HURAGAN Pobiedziska2015-06-0316:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)4:0


Kolejka: 12 w dniach 2015-06-06/2015-06-24

45KOTWICA Kórnik - UKS Śrem2015-06-0611:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)1:3
46HURAGAN Pobiedziska - LIPNO Stęszew2015-06-0918:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:2
47LECH Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-0616:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
48WARTA Poznań - UNIA Swarzędz2015-06-2417:30Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )3:3


Kolejka: 13 w dniach 2015-06-12/2015-06-15

49WARTA Poznań - UKS Śrem2015-06-1517:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:3
50UNIA Swarzędz - LECH Poznań2015-06-1315:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:5
51UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - HURAGAN Pobiedziska2015-06-1411:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:0
52LIPNO Stęszew - KOTWICA Kórnik2015-06-1217:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:4


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-19/2015-06-20

53UKS Śrem - LIPNO Stęszew2015-06-1918:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:3
54KOTWICA Kórnik - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-2010:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:3
55UNIA Swarzędz - HURAGAN Pobiedziska2015-06-2010:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:2
56LECH Poznań - WARTA Poznań2015-06-2010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:1