Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa D1 Młodzik "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-03-30

1LECH Poznań - Nielba Wągrowiec2015-03-2818:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
2ORANJE SPORT POZNAŃ - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-03-2915:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)1:5
3PRZEMYSŁAW Poznań - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-03-2910:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )0:5
4SPN SZAMOTUŁY - UKS I Śrem2015-03-3016:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-02

5Nielba Wągrowiec - UKS I Śrem2015-04-0211:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0
6AKADEMIA REISSA I Poznań - SPN SZAMOTUŁY2015-04-0210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:1
7AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - PRZEMYSŁAW Poznań2015-04-0210:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:2
8LECH Poznań - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-04-0214:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-10/2015-04-13

9ORANJE SPORT POZNAŃ - Nielba Wągrowiec2015-04-1215:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)2:1
10PRZEMYSŁAW Poznań - LECH Poznań2015-04-1210:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:2
11SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-04-1316:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:2
12UKS I Śrem - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-1016:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:5


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

13Nielba Wągrowiec - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-1811:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)4:2
14AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS I Śrem2015-04-1910:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:2
15LECH Poznań - SPN SZAMOTUŁY2015-04-1818:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:2
16ORANJE SPORT POZNAŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2015-04-1915:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)2:3


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-24/2015-04-27

17PRZEMYSŁAW Poznań - Nielba Wągrowiec2015-04-2610:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )0:4
18SPN SZAMOTUŁY - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-04-2716:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:0
19UKS I Śrem - LECH Poznań2015-04-2416:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
20AKADEMIA REISSA I Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-04-2513:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-01/2015-05-03

21Nielba Wągrowiec - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-05-0211:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)3:1
22LECH Poznań - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-0118:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:0
23ORANJE SPORT POZNAŃ - UKS I Śrem2015-05-0315:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)2:3
24PRZEMYSŁAW Poznań - SPN SZAMOTUŁY2015-05-0110:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )1:8


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-08/2015-05-11

25SPN SZAMOTUŁY - Nielba Wągrowiec2015-05-1116:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:4
26UKS I Śrem - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-0817:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:0
27AKADEMIA REISSA I Poznań - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-05-0913:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
28AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - LECH Poznań2015-05-1010:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-15/2015-05-16

29Nielba Wągrowiec - LECH Poznań2015-05-1611:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)0:2
30AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-05-1610:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:4
31AKADEMIA REISSA I Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-1614:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)10:0
32UKS I Śrem - SPN SZAMOTUŁY2015-05-1517:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:4


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-22/2015-05-25

33UKS I Śrem - Nielba Wągrowiec2015-05-2218:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3
34SPN SZAMOTUŁY - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-2516:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:6
35PRZEMYSŁAW Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-05-2410:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )2:4
36ORANJE SPORT POZNAŃ - LECH Poznań2015-05-2415:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)0:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

37Nielba Wągrowiec - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-05-3116:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)5:1
38LECH Poznań - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-3018:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
39AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - SPN SZAMOTUŁY2015-05-3012:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:5
40AKADEMIA REISSA I Poznań - UKS I Śrem2015-05-3013:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-03/2015-06-04

41AKADEMIA REISSA I Poznań - Nielba Wągrowiec2015-06-0413:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
42UKS I Śrem - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-06-0417:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:1
43SPN SZAMOTUŁY - LECH Poznań2015-06-0411:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:5
44PRZEMYSŁAW Poznań - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-06-0317:30Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )3:3


Kolejka: 12 w dniach 2015-06-07/2015-06-09

45Nielba Wągrowiec - PRZEMYSŁAW Poznań2015-06-0711:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)1:0
46ORANJE SPORT POZNAŃ - SPN SZAMOTUŁY2015-06-0715:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)4:4
47LECH Poznań - UKS I Śrem2015-06-0916:00Lech Poznań (Śrem, Poznańska 15)2:0
48AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-06-0710:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)2:3


Kolejka: 13 w dniach 2015-06-13/2015-06-15

49AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - Nielba Wągrowiec2015-06-1312:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:5
50AKADEMIA REISSA I Poznań - LECH Poznań2015-06-1414:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
51UKS I Śrem - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-06-1517:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:3
52SPN SZAMOTUŁY - PRZEMYSŁAW Poznań2015-06-1516:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:1


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-17/2015-06-20

53Nielba Wągrowiec - SPN SZAMOTUŁY2015-06-2014:00Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)2:1
54PRZEMYSŁAW Poznań - UKS I Śrem2015-06-1718:00Przemysław Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Józefa Piłsudskiego )3:1
55ORANJE SPORT POZNAŃ - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-06-1719:00Oranje Sport Poznań (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)5:2
56LECH Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-06-2014:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1