Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płn.

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2014-11-15/2014-11-16

11920 Mosina - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2014-11-1513:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:4
21922 LECHIA Kostrzyn - Wełna SKOKI2014-11-1513:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)4:2
3GKS Dopiewo - WARTA Międzychód2014-11-1513:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:0
4GROM Plewiska - SPARTA Szamotuły2014-11-1513:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1
5HURAGAN Pobiedziska - SPARTA Oborniki2014-11-1613:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:4
6Iskra Szydłowo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2014-11-1514:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)5:1
7Leśnik Margonin - PELIKAN Niechanowo2014-11-1513:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)2:1
8Lubuszanin Trzcianka - MIESZKO Gniezno2014-11-1513:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)1:0


Kolejka: 17 w dniach 2015-03-21/2015-03-22

9Lubuszanin Trzcianka - 1920 Mosina2015-03-2114:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)1:0
10MIESZKO Gniezno - Leśnik Margonin2015-03-2115:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:0
11PELIKAN Niechanowo - Iskra Szydłowo2015-03-2215:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)6:1
12PŁOMIEŃ Przyprostynia - HURAGAN Pobiedziska2015-03-2213:30Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:2
13SPARTA Oborniki - GROM Plewiska2015-03-2115:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:1
14SPARTA Szamotuły - GKS Dopiewo2015-03-2116:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:3
15WARTA Międzychód - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-03-2115:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )4:1
16Wełna SKOKI - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-03-2214:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)1:4


Kolejka: 18 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

17Wełna SKOKI - 1920 Mosina2015-03-2915:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)2:1
18ZJEDNOCZENI Trzemeszno - WARTA Międzychód2015-03-2814:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:1
191922 LECHIA Kostrzyn - SPARTA Szamotuły2015-03-2914:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:1
20GKS Dopiewo - SPARTA Oborniki2015-03-2815:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)3:2
21GROM Plewiska - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-03-2816:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:1
22HURAGAN Pobiedziska - PELIKAN Niechanowo2015-03-2915:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:5
23Iskra Szydłowo - MIESZKO Gniezno2015-03-2815:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)1:1
24Leśnik Margonin - Lubuszanin Trzcianka2015-03-2815:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)1:4


Kolejka: 19 w dniach 2015-04-04/2015-05-05

25Leśnik Margonin - 1920 Mosina2015-04-0411:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)0:0
26Lubuszanin Trzcianka - Iskra Szydłowo2015-04-0415:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)1:2
27MIESZKO Gniezno - HURAGAN Pobiedziska2015-04-0417:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:1
28GROM Plewiska - PELIKAN Niechanowo2015-05-0518:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1
29PŁOMIEŃ Przyprostynia - GKS Dopiewo2015-04-0417:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:1
30SPARTA Oborniki - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-04-0416:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:4
31SPARTA Szamotuły - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-04-0416:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:2
32WARTA Międzychód - Wełna SKOKI2015-04-0416:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )1:2


Kolejka: 20 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

331920 Mosina - WARTA Międzychód2015-04-1115:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:3
34SPARTA Szamotuły - Wełna SKOKI2015-04-1117:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:2
35ZJEDNOCZENI Trzemeszno - SPARTA Oborniki2015-04-1115:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)1:2
361922 LECHIA Kostrzyn - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-04-1214:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)4:4
37GKS Dopiewo - PELIKAN Niechanowo2015-04-1215:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:3
38GROM Plewiska - MIESZKO Gniezno2015-04-1117:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1
39HURAGAN Pobiedziska - Lubuszanin Trzcianka2015-04-1215:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:3
40Iskra Szydłowo - Leśnik Margonin2015-04-1116:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)2:0


Kolejka: 21 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

41Iskra Szydłowo - 1920 Mosina2015-04-1816:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)3:1
42Leśnik Margonin - HURAGAN Pobiedziska2015-04-1816:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)2:2
43Lubuszanin Trzcianka - GROM Plewiska2015-04-1812:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)0:1
44MIESZKO Gniezno - GKS Dopiewo2015-04-1817:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
45PELIKAN Niechanowo - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-04-1915:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)2:0
46PŁOMIEŃ Przyprostynia - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-04-1917:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)0:3
47SPARTA Oborniki - Wełna SKOKI2015-04-1816:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)6:1
48SPARTA Szamotuły - WARTA Międzychód2015-04-1813:30Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:1


Kolejka: 22 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

491920 Mosina - SPARTA Szamotuły2015-04-2515:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:1
50WARTA Międzychód - SPARTA Oborniki2015-04-2517:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )0:0
51Wełna SKOKI - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-04-2615:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)2:2
52ZJEDNOCZENI Trzemeszno - PELIKAN Niechanowo2015-04-2516:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)3:1
531922 LECHIA Kostrzyn - MIESZKO Gniezno2015-04-2614:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)0:1
54GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka2015-04-2516:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:1
55GROM Plewiska - Leśnik Margonin2015-04-2517:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:0
56HURAGAN Pobiedziska - Iskra Szydłowo2015-04-2615:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)2:1


Kolejka: 23 w dniach 2015-05-01/2015-05-03

57HURAGAN Pobiedziska - 1920 Mosina2015-05-0315:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:0
58Iskra Szydłowo - GROM Plewiska2015-05-0116:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)1:0
59Leśnik Margonin - GKS Dopiewo2015-05-0113:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)0:5
60Lubuszanin Trzcianka - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-05-0116:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)1:1
61MIESZKO Gniezno - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-05-0115:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
62PELIKAN Niechanowo - Wełna SKOKI2015-05-0117:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)3:0
63PŁOMIEŃ Przyprostynia - WARTA Międzychód2015-05-0117:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)4:0
64SPARTA Oborniki - SPARTA Szamotuły2015-05-0116:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:0


Kolejka: 24 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

651920 Mosina - SPARTA Oborniki2015-05-0915:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:1
66SPARTA Szamotuły - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-05-0917:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:5
67WARTA Międzychód - PELIKAN Niechanowo2015-05-0917:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )1:2
68Wełna SKOKI - MIESZKO Gniezno2015-05-1015:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)1:2
69ZJEDNOCZENI Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka2015-05-0916:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:1
701922 LECHIA Kostrzyn - Leśnik Margonin2015-05-0914:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)7:2
71GKS Dopiewo - Iskra Szydłowo2015-05-0916:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:2
72GROM Plewiska - HURAGAN Pobiedziska2015-05-0917:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1


Kolejka: 25 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

73GROM Plewiska - 1920 Mosina2015-05-1617:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0
74HURAGAN Pobiedziska - GKS Dopiewo2015-05-1715:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
75Iskra Szydłowo - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-05-1616:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)3:2
76Leśnik Margonin - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-05-1616:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)3:2
77Lubuszanin Trzcianka - Wełna SKOKI2015-05-1616:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)2:2
78MIESZKO Gniezno - WARTA Międzychód2015-05-1617:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0
79PELIKAN Niechanowo - SPARTA Szamotuły2015-05-1715:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)5:1
80PŁOMIEŃ Przyprostynia - SPARTA Oborniki2015-05-1617:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:0


Kolejka: 26 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

811920 Mosina - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-05-2318:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:1
82SPARTA Oborniki - PELIKAN Niechanowo2015-05-2317:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:5
83SPARTA Szamotuły - MIESZKO Gniezno2015-05-2317:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)2:2
84WARTA Międzychód - Lubuszanin Trzcianka2015-05-2317:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )1:1
85Wełna SKOKI - Leśnik Margonin2015-05-2415:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)6:2
86ZJEDNOCZENI Trzemeszno - Iskra Szydłowo2015-05-2316:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)0:5
871922 LECHIA Kostrzyn - HURAGAN Pobiedziska2015-05-2315:30Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)1:0
88GKS Dopiewo - GROM Plewiska2015-05-2317:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)2:0


Kolejka: 27 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

89GKS Dopiewo - 1920 Mosina2015-05-3017:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)4:1
90GROM Plewiska - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-05-3017:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:1
91HURAGAN Pobiedziska - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-05-3115:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:0
92Iskra Szydłowo - Wełna SKOKI2015-05-3016:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)2:1
93Leśnik Margonin - WARTA Międzychód2015-05-3016:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)4:9
94Lubuszanin Trzcianka - SPARTA Szamotuły2015-05-3016:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)4:0
95MIESZKO Gniezno - SPARTA Oborniki2015-05-3017:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:0
96PELIKAN Niechanowo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-05-3115:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)3:2


Kolejka: 28 w dniach 2015-06-04

971920 Mosina - PELIKAN Niechanowo2015-06-0415:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:3
98PŁOMIEŃ Przyprostynia - MIESZKO Gniezno2015-06-0417:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)1:2
99SPARTA Oborniki - Lubuszanin Trzcianka2015-06-0417:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:2
100SPARTA Szamotuły - Leśnik Margonin2015-06-0417:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)0:3 V
101WARTA Międzychód - Iskra Szydłowo2015-06-0417:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )1:4
102Wełna SKOKI - HURAGAN Pobiedziska2015-06-0415:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)2:3
103ZJEDNOCZENI Trzemeszno - GROM Plewiska2015-06-0416:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)2:1
1041922 LECHIA Kostrzyn - GKS Dopiewo2015-06-0414:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:5


Kolejka: 29 w dniach 2015-03-15/2015-06-07

1051922 LECHIA Kostrzyn - 1920 Mosina2015-06-0717:00Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)2:0
106GKS Dopiewo - ZJEDNOCZENI Trzemeszno2015-06-0714:00GKS Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)0:3 V
107GROM Plewiska - Wełna SKOKI2015-06-0714:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)4:1
108HURAGAN Pobiedziska - WARTA Międzychód2015-06-0714:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:2
109Iskra Szydłowo - SPARTA Szamotuły2015-06-0717:00Iskra Szydłowo (Szydłowo, Sportowa 1)3:0 V
110Leśnik Margonin - SPARTA Oborniki2015-06-0717:00MIEJSKI KLUB SPORTOWY "LEŚNIK" MARGONIN (Margonin, Budzyńska 4)2:1
111Lubuszanin Trzcianka - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-03-1514:00MKS Lubuszanin Trzcianka (Trzcianka, ks. Piotra Skargi 56)3:0
112MIESZKO Gniezno - PELIKAN Niechanowo2015-06-0717:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:4


Kolejka: 30 w dniach 2015-06-13

1131920 Mosina - MIESZKO Gniezno2015-06-1317:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:1
114PELIKAN Niechanowo - Lubuszanin Trzcianka2015-06-1317:00Pelikan Niechanowo (Niechanowo, Brzozowa 1)4:3
115PŁOMIEŃ Przyprostynia - Leśnik Margonin2015-06-1317:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)8:2
116SPARTA Oborniki - Iskra Szydłowo2015-06-1317:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:2
117SPARTA Szamotuły - HURAGAN Pobiedziska2015-06-1317:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)7:2
118WARTA Międzychód - GROM Plewiska2015-06-1317:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )0:2
119Wełna SKOKI - GKS Dopiewo2015-06-1317:00Wełna Skoki (Skoki, Parkowa 10)2:0
120ZJEDNOCZENI Trzemeszno - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-06-1317:00Zjednoczeni Trzemeszno (Trzemeszno, Sportowa 19)6:0