Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa D2 Młodzik "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-29

1POLONIA Środa Wlkp. - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-03-2913:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)16:0
2UKS I Śrem - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-03-2717:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0
3WARTA Poznań - SPN SZAMOTUŁY2015-03-2810:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )2:2
4MIESZKO Gniezno - AKADEMIA REISSA Poznań2015-03-2911:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)3:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-02/2015-04-14

5UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-0817:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:9
6SPN SZAMOTUŁY - MIESZKO Gniezno2015-04-0214:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:0
7AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - WARTA Poznań2015-04-0212:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
8POLONIA Środa Wlkp. - UKS I Śrem2015-04-1417:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

9UKS I Śrem - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-1115:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)9:0
10WARTA Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-1210:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )1:2
11MIESZKO Gniezno - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-04-1211:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
12AKADEMIA REISSA Poznań - SPN SZAMOTUŁY2015-04-1113:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-17/2015-06-10

13UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - SPN SZAMOTUŁY2015-04-1914:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)0:5
14AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-1912:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:3
15POLONIA Środa Wlkp. - MIESZKO Gniezno2015-06-1017:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:1
16UKS I Śrem - WARTA Poznań2015-04-1717:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-24/2015-04-27

17WARTA Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-2512:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )4:0
18UKS I Śrem - MIESZKO Gniezno2015-04-2418:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)9:0
19AKADEMIA REISSA Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-2719:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1
20SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-04-2717:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)1:2


Kolejka: 6 w dniach 2015-04-29/2015-05-05

21UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-04-2916:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:8
22POLONIA Środa Wlkp. - SPN SZAMOTUŁY2015-05-0517:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)3:2
23UKS I Śrem - AKADEMIA REISSA Poznań2015-05-0517:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:1
24WARTA Poznań - MIESZKO Gniezno2015-05-0112:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )0:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-09/2015-05-12

25MIESZKO Gniezno - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-1011:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)9:0
26AKADEMIA REISSA Poznań - WARTA Poznań2015-05-0911:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:2
27SPN SZAMOTUŁY - UKS I Śrem2015-05-1217:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:4
28AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-1012:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-16/2015-05-18

29UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-1711:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)2:7
30AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS I Śrem2015-05-1711:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:2
31SPN SZAMOTUŁY - WARTA Poznań2015-05-1817:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:4
32AKADEMIA REISSA Poznań - MIESZKO Gniezno2015-05-1612:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-19/2015-05-24

33AKADEMIA REISSA Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-2313:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:0
34MIESZKO Gniezno - SPN SZAMOTUŁY2015-05-2413:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)5:2
35WARTA Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-05-2312:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )0:2
36UKS I Śrem - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-1917:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:1


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-30/2015-06-01

37UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - UKS I Śrem2015-05-3114:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:9
38POLONIA Środa Wlkp. - WARTA Poznań2015-05-3013:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:1
39AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - MIESZKO Gniezno2015-05-3014:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)1:1
40SPN SZAMOTUŁY - AKADEMIA REISSA Poznań2015-06-0117:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:1


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-04

41SPN SZAMOTUŁY - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-0413:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)5:1
42AKADEMIA REISSA Poznań - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-06-0411:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:0
43MIESZKO Gniezno - POLONIA Środa Wlkp.2015-06-0411:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:3
44WARTA Poznań - UKS I Śrem2015-06-0412:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )0:5


Kolejka: 12 w dniach 2015-06-07

45UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - WARTA Poznań2015-06-0714:30sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)3:0
46MIESZKO Gniezno - UKS I Śrem2015-06-0711:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)4:6
47POLONIA Środa Wlkp. - AKADEMIA REISSA Poznań2015-06-0713:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)4:0
48AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - SPN SZAMOTUŁY2015-06-0712:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)0:3


Kolejka: 13 w dniach 2015-06-13/2015-06-15

49AP BŁĘKITNI OWIŃSKA - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-1314:00Błękitni Owińska (Owińska, Poprzeczna 12)4:2
50SPN SZAMOTUŁY - POLONIA Środa Wlkp.2015-06-1517:30SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:1
51AKADEMIA REISSA Poznań - UKS I Śrem2015-06-1519:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:5
52MIESZKO Gniezno - WARTA Poznań2015-06-1411:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:0


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-09/2015-06-20

53UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - MIESZKO Gniezno2015-06-2012:00sztuczna trawa (Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2)1:3
54WARTA Poznań - AKADEMIA REISSA Poznań2015-06-1718:00Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )3:1
55UKS I Śrem - SPN SZAMOTUŁY2015-06-0917:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:0
56POLONIA Środa Wlkp. - AP BŁĘKITNI OWIŃSKA2015-06-1917:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:2