Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-06-21

1SPARTA Alanya Szamotuły - ARKA Kiekrz2015-03-2716:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)1:2
2KS GNIEZNO - PRZEMYSŁAW Poznań2015-06-2111:00KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11

3PRZEMYSŁAW Poznań - ARKA Kiekrz2015-04-1116:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:1
4WARTA Śrem - SPARTA Alanya Szamotuły2015-04-1111:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17/2015-04-18

5PRZEMYSŁAW Poznań - WARTA Śrem2015-04-1814:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )5:1
6KS GNIEZNO - ARKA Kiekrz2015-04-1719:00KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25

7WARTA Śrem - KS GNIEZNO2015-04-2511:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0
8SPARTA Alanya Szamotuły - PRZEMYSŁAW Poznań2015-04-2511:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)3:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-08/2015-05-09

9KS GNIEZNO - SPARTA Alanya Szamotuły2015-05-0819:00KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)6:1
10ARKA Kiekrz - WARTA Śrem2015-05-0911:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:2


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16

11ARKA Kiekrz - SPARTA Alanya Szamotuły2015-05-1611:00Arka Kiekrz (Kiekrz )3:1
12PRZEMYSŁAW Poznań - KS GNIEZNO2015-05-1616:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23

13ARKA Kiekrz - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-2311:00Arka Kiekrz (Kiekrz )2:2
14SPARTA Alanya Szamotuły - WARTA Śrem2015-05-2311:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)4:2


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

15WARTA Śrem - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-3011:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
16ARKA Kiekrz - KS GNIEZNO2015-05-3111:00Arka Kiekrz (Kiekrz )7:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-05/2015-06-06

17KS GNIEZNO - WARTA Śrem2015-06-0519:00KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)4:6
18PRZEMYSŁAW Poznań - SPARTA Alanya Szamotuły2015-06-0614:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13

19SPARTA Alanya Szamotuły - KS GNIEZNO2015-06-1311:00Stadion sportowy im Stanisława Kurowskiego (Szamotuły, Sportowa 6)5:1
20WARTA Śrem - ARKA Kiekrz2015-06-1311:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1