Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

1WARTA Śrem - STOPER Poznań2015-03-2811:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1
2POZNAŃSKA 13 Poznań - HURAGAN Pobiedziska2015-03-2910:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:2
3PIAST Kobylnica - LIDER SWARZĘDZ2015-03-2911:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-12/2015-04-13

4WARTA Śrem - LIDER SWARZĘDZ2015-04-1210:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
5HURAGAN Pobiedziska - PIAST Kobylnica2015-04-1317:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)9:1
6STOPER Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-04-1214:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:14


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

7POZNAŃSKA 13 Poznań - WARTA Śrem2015-04-1918:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:0
8PIAST Kobylnica - STOPER Poznań2015-04-1812:30Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:0
9LIDER SWARZĘDZ - HURAGAN Pobiedziska2015-04-1815:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )4:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-26

10WARTA Śrem - HURAGAN Pobiedziska2015-04-2610:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:1
11STOPER Poznań - LIDER SWARZĘDZ2015-04-2614:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:7
12POZNAŃSKA 13 Poznań - PIAST Kobylnica2015-04-2610:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0 V


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

13PIAST Kobylnica - WARTA Śrem2015-05-0913:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2
14LIDER SWARZĘDZ - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-05-0911:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:1
15HURAGAN Pobiedziska - STOPER Poznań2015-05-0911:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)4:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

16STOPER Poznań - WARTA Śrem2015-05-1714:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:5
17HURAGAN Pobiedziska - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-05-1611:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)1:0
18LIDER SWARZĘDZ - PIAST Kobylnica2015-05-1611:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )6:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-20/2015-05-23

19LIDER SWARZĘDZ - WARTA Śrem2015-05-2310:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:1
20PIAST Kobylnica - HURAGAN Pobiedziska2015-05-2312:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:6
21POZNAŃSKA 13 Poznań - STOPER Poznań2015-05-2017:30Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

22WARTA Śrem - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-05-3111:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
23STOPER Poznań - PIAST Kobylnica2015-05-3110:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
24HURAGAN Pobiedziska - LIDER SWARZĘDZ2015-05-3011:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)0:3 V


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

25HURAGAN Pobiedziska - WARTA Śrem2015-06-0710:00Huragan Pobiedziska (Pobiedziska, Kiszkowska 7)6:0
26LIDER SWARZĘDZ - STOPER Poznań2015-06-0611:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )14:1
27PIAST Kobylnica - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-06-0613:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

28WARTA Śrem - PIAST Kobylnica2015-06-1411:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
29POZNAŃSKA 13 Poznań - LIDER SWARZĘDZ2015-06-1310:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1
30STOPER Poznań - HURAGAN Pobiedziska2015-06-1314:00Stoper Poznań a (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:7