Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 5

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-29

1WEŁNA Rogoźno - ORKAN OBJEZIERZE2015-03-2716:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)0:0
2WARTA Międzychód - SOKÓŁ Pniewy2015-03-2815:30miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:3
3SUCHARY Suchy Las - SPARTA Oborniki2015-03-2914:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-10/2015-04-12

4ORKAN OBJEZIERZE - SPARTA Oborniki2015-04-1213:00Orkan Objezierze (Objezierze )6:0
5SOKÓŁ Pniewy - SUCHARY Suchy Las2015-04-1211:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)9:2
6WEŁNA Rogoźno - WARTA Międzychód2015-04-1017:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)4:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

7WARTA Międzychód - ORKAN OBJEZIERZE2015-04-1914:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:3
8SUCHARY Suchy Las - WEŁNA Rogoźno2015-04-1910:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:13 V
9SPARTA Oborniki - SOKÓŁ Pniewy2015-04-1812:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-24/2015-04-26

10ORKAN OBJEZIERZE - SOKÓŁ Pniewy2015-04-2613:00Orkan Objezierze (Objezierze )4:3
11WEŁNA Rogoźno - SPARTA Oborniki2015-04-2417:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)9:0 V
12WARTA Międzychód - SUCHARY Suchy Las2015-04-2514:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-08/2015-05-10

13SUCHARY Suchy Las - ORKAN OBJEZIERZE2015-05-1014:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:3 V
14SPARTA Oborniki - WARTA Międzychód2015-05-1011:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)5:3
15WEŁNA Rogoźno - SOKÓŁ Pniewy2015-05-0817:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)7:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-15/2015-05-17

16ORKAN OBJEZIERZE - WEŁNA Rogoźno2015-05-1517:30Orkan Objezierze (Objezierze )2:1
17SOKÓŁ Pniewy - WARTA Międzychód2015-05-1711:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:4
18SPARTA Oborniki - SUCHARY Suchy Las2015-05-1715:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:3


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

19SPARTA Oborniki - ORKAN OBJEZIERZE2015-05-2415:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:3
20SUCHARY Suchy Las - SOKÓŁ Pniewy2015-05-2414:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:5
21WARTA Międzychód - WEŁNA Rogoźno2015-05-2314:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )2:4


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-31

22ORKAN OBJEZIERZE - WARTA Międzychód2015-05-3113:00Orkan Objezierze (Objezierze )5:0
23WEŁNA Rogoźno - SUCHARY Suchy Las2015-05-3111:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)5:1
24SOKÓŁ Pniewy - SPARTA Oborniki2015-05-3111:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)6:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-07

25SOKÓŁ Pniewy - ORKAN OBJEZIERZE2015-06-0711:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:4
26SPARTA Oborniki - WEŁNA Rogoźno2015-06-0711:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:7
27SUCHARY Suchy Las - WARTA Międzychód2015-06-0714:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)2:7


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-21

28ORKAN OBJEZIERZE - SUCHARY Suchy Las2015-06-2115:00Orkan Objezierze (Objezierze )15:0
29WARTA Międzychód - SPARTA Oborniki2015-06-1314:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )7:2
30SOKÓŁ Pniewy - WEŁNA Rogoźno2015-06-1411:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)0:2