Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28

1POLONIA Środa Wlkp. - 1920 Mosina2015-03-2813:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)7:2
2ORLIK Miłosław - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-03-2814:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)4:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-09/2015-04-11

31920 Mosina - ORLIK Miłosław2015-04-1112:001920 Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)7:0
4SPARTA SKLEJKA Orzechowo - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-0917:30Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)0:14


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-21

5ORLIK Miłosław - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-04-2117:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)1:2
6KS Gminy Brodnica Manieczki - 1920 Mosina2015-04-1814:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )2:4


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25

7SPARTA SKLEJKA Orzechowo - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-04-2511:00Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)3:1
8POLONIA Środa Wlkp. - ORLIK Miłosław2015-04-2513:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)0:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

9KS Gminy Brodnica Manieczki - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-0914:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )2:3
101920 Mosina - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-05-0912:001920 Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)10:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16

111920 Mosina - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-1613:001920 Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)2:4
12KS Gminy Brodnica Manieczki - ORLIK Miłosław2015-05-1614:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23

13ORLIK Miłosław - 1920 Mosina2015-05-2314:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)2:1
14POLONIA Środa Wlkp. - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-05-2313:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)11:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30

15SPARTA SKLEJKA Orzechowo - ORLIK Miłosław2015-05-3011:00Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)0:7
161920 Mosina - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-05-3013:001920 Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)4:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06

17KS Gminy Brodnica Manieczki - SPARTA SKLEJKA Orzechowo2015-06-0614:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:1
18ORLIK Miłosław - POLONIA Środa Wlkp.2015-06-0614:00Orlik Miłosław (Miłosław, Poznańska 1)0:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13

19POLONIA Środa Wlkp. - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-06-1313:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:0
20SPARTA SKLEJKA Orzechowo - 1920 Mosina2015-06-1311:00Sparta-Sklejka Orzechowo (Orzechowo, Szkolna 15)3:3