Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C1 Trampkarz Grupa 5

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28

1SPÓJNIA Strykowo - GROM Plewiska2015-03-2813:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:4
2NKS Niepruszewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-03-2813:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)4:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-10/2015-04-12

3GROM Plewiska - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-04-1017:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)8:2
4WIELKOPOLSKA Komorniki - SPÓJNIA Strykowo2015-04-1211:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:3 V


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

5PŁOMIEŃ Przyprostynia - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-04-1911:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:0 V
6NKS Niepruszewo - GROM Plewiska2015-04-1812:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-27/2015-05-02

7WIELKOPOLSKA Komorniki - NKS Niepruszewo2015-04-2716:30Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:3 V
8SPÓJNIA Strykowo - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-05-0213:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)6:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-08/2015-05-09

9NKS Niepruszewo - SPÓJNIA Strykowo2015-05-0912:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:6
10GROM Plewiska - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-05-0818:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-15/2015-05-17

11GROM Plewiska - SPÓJNIA Strykowo2015-05-1518:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)2:3
12PŁOMIEŃ Przyprostynia - NKS Niepruszewo2015-05-1711:00Płomień Przyprostynia (Przyprostynia, Prandoty 138)3:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

13PŁOMIEŃ Przyprostynia - GROM Plewiska2015-05-2415:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )3:2
14SPÓJNIA Strykowo - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-05-2314:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:2


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-29/2015-05-31

15WIELKOPOLSKA Komorniki - PŁOMIEŃ Przyprostynia2015-05-3115:00Wielkopolska Komorniki (Plewiska, Szkolna 132)6:1
16GROM Plewiska - NKS Niepruszewo2015-05-2918:00Grom Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:0 V


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06

17NKS Niepruszewo - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-06-0612:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)3:2
18PŁOMIEŃ Przyprostynia - SPÓJNIA Strykowo2015-06-0615:00sztuczna trawa (Zbąszyń, Senatorska )1:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-15

19SPÓJNIA Strykowo - NKS Niepruszewo2015-06-1517:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)8:0
20WIELKOPOLSKA Komorniki - GROM Plewiska2015-06-1517:30Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:4