Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

1SUCHARY Suchy Las - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-03-2813:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:1
2SPN SZAMOTUŁY - KS Canarinhos Skórzewo2015-03-2911:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)0:3
3OBRA Zbąszyń - MIESZKO I Gniezno2015-03-2811:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11

4KOZIOŁEK POZNAŃ - MIESZKO I Gniezno2015-04-1112:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)6:1
5KS Canarinhos Skórzewo - OBRA Zbąszyń2015-04-1110:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)10:0
6SUCHARY Suchy Las - SPN SZAMOTUŁY2015-04-1113:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

7SPN SZAMOTUŁY - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-04-1911:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
8OBRA Zbąszyń - SUCHARY Suchy Las2015-04-1811:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:7
9MIESZKO I Gniezno - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-1913:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

10KOZIOŁEK POZNAŃ - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-2514:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:1
11SUCHARY Suchy Las - MIESZKO I Gniezno2015-04-2513:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)4:2
12SPN SZAMOTUŁY - OBRA Zbąszyń2015-04-2611:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)3:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

13OBRA Zbąszyń - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-0911:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:4
14MIESZKO I Gniezno - SPN SZAMOTUŁY2015-05-0910:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:4
15KS Canarinhos Skórzewo - SUCHARY Suchy Las2015-05-0910:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

16KOZIOŁEK POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2015-05-1712:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)1:3
17KS Canarinhos Skórzewo - SPN SZAMOTUŁY2015-05-1610:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)1:1
18MIESZKO I Gniezno - OBRA Zbąszyń2015-05-1614:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)5:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

19MIESZKO I Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-2313:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:5
20OBRA Zbąszyń - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-2311:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )2:14
21SPN SZAMOTUŁY - SUCHARY Suchy Las2015-05-2411:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30

22KOZIOŁEK POZNAŃ - SPN SZAMOTUŁY2015-05-3012:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)0:6
23SUCHARY Suchy Las - OBRA Zbąszyń2015-05-3013:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)7:2
24KS Canarinhos Skórzewo - MIESZKO I Gniezno2015-05-3010:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)13:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06

25KS Canarinhos Skórzewo - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-06-0610:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:1
26MIESZKO I Gniezno - SUCHARY Suchy Las2015-06-0613:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:6
27OBRA Zbąszyń - SPN SZAMOTUŁY2015-06-0611:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, Senatorska )1:8


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

28KOZIOŁEK POZNAŃ - OBRA Zbąszyń2015-06-1312:00Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)10:1
29SPN SZAMOTUŁY - MIESZKO I Gniezno2015-06-1417:00SPN Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
30SUCHARY Suchy Las - KS Canarinhos Skórzewo2015-06-1311:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)0:1