Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28

1WARTA Sieraków - STELLA Luboń2015-03-2811:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:9
2WARTA Międzychód - KŁOS Gałowo2015-03-2813:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:1
3ROKITA Rokietnica - POLONIA Poznań2015-03-2811:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )5:0 V


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

4STELLA Luboń - POLONIA Poznań2015-04-1114:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)7:0 V
5KŁOS Gałowo - ROKITA Rokietnica2015-04-1212:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:9
6WARTA Międzychód - WARTA Sieraków2015-04-1113:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:5


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18

7WARTA Międzychód - STELLA Luboń2015-04-1813:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )0:4
8ROKITA Rokietnica - WARTA Sieraków2015-04-1811:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )11:2
9POLONIA Poznań - KŁOS Gałowo2015-04-1811:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:3 V


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25

10STELLA Luboń - KŁOS Gałowo2015-04-2511:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)8:1
11WARTA Sieraków - POLONIA Poznań2015-04-2511:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)11:3
12ROKITA Rokietnica - WARTA Międzychód2015-04-2511:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )8:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

13ROKITA Rokietnica - STELLA Luboń2015-05-0911:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )4:3
14POLONIA Poznań - WARTA Międzychód2015-05-0911:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:6 V
15KŁOS Gałowo - WARTA Sieraków2015-05-1012:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:9


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16

16STELLA Luboń - WARTA Sieraków2015-05-1615:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)5:0
17KŁOS Gałowo - WARTA Międzychód2015-05-1611:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:4
18POLONIA Poznań - ROKITA Rokietnica2015-05-1611:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:10


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

19POLONIA Poznań - STELLA Luboń2015-05-2311:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:3
20ROKITA Rokietnica - KŁOS Gałowo2015-05-2411:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )12:1
21WARTA Sieraków - WARTA Międzychód2015-05-2311:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)6:3


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-06-18

22STELLA Luboń - WARTA Międzychód2015-06-1718:30Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)6:0
23WARTA Sieraków - ROKITA Rokietnica2015-05-3011:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)1:7
24KŁOS Gałowo - POLONIA Poznań2015-06-1818:30Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)1:3


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

25KŁOS Gałowo - STELLA Luboń2015-06-0712:00Kłos Gałowo (Gałowo, Sportowa 3)0:10
26POLONIA Poznań - WARTA Sieraków2015-06-0611:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:5
27WARTA Międzychód - ROKITA Rokietnica2015-06-0613:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )1:7


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13

28STELLA Luboń - ROKITA Rokietnica2015-06-1311:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:2
29WARTA Międzychód - POLONIA Poznań2015-06-1311:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:0 V
30WARTA Sieraków - KŁOS Gałowo2015-06-1311:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)14:0