Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-04-22

1TS GMINY Kamieniec - POGOŃ Lwówek2015-03-2811:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:5
2KOPERNIK I Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2015-04-2217:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-10/2015-04-11

3POGOŃ Lwówek - NAP NOWY TOMYŚL2015-04-1017:30Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)1:1
4TS GMINY Kamieniec - PROMIEŃ Opalenica2015-04-1111:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )0:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

5PROMIEŃ Opalenica - POGOŃ Lwówek2015-04-1912:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:10
6KOPERNIK I Poznań - TS GMINY Kamieniec2015-04-1816:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

7TS GMINY Kamieniec - NAP NOWY TOMYŚL2015-04-2511:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:3
8PROMIEŃ Opalenica - KOPERNIK I Poznań2015-04-2612:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)5:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

9KOPERNIK I Poznań - POGOŃ Lwówek2015-05-0912:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )0:6
10NAP NOWY TOMYŚL - PROMIEŃ Opalenica2015-05-0911:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)3:2


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-15/2015-05-16

11POGOŃ Lwówek - TS GMINY Kamieniec2015-05-1517:30Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)7:0
12NAP NOWY TOMYŚL - KOPERNIK I Poznań2015-05-1611:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)4:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

13NAP NOWY TOMYŚL - POGOŃ Lwówek2015-05-2311:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)1:3
14PROMIEŃ Opalenica - TS GMINY Kamieniec2015-05-2412:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)4:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-29/2015-05-30

15POGOŃ Lwówek - PROMIEŃ Opalenica2015-05-2917:30Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)5:2
16TS GMINY Kamieniec - KOPERNIK I Poznań2015-05-3011:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )2:5


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06

17NAP NOWY TOMYŚL - TS GMINY Kamieniec2015-06-0611:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)8:1
18KOPERNIK I Poznań - PROMIEŃ Opalenica2015-06-0612:30Kopernik Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista )3:0 V


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

19POGOŃ Lwówek - KOPERNIK I Poznań2015-06-1311:00Pogoń Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)4:1
20PROMIEŃ Opalenica - NAP NOWY TOMYŚL2015-06-1412:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)5:1