Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa C2 Trampkarz Grupa 5

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-29

1PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - SPARTA Oborniki2015-03-2913:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)1:7
2ARKA Kiekrz - PRZEMYSŁAW Poznań2015-03-2811:00Arka Kiekrz (Kiekrz )0:5
3ORKAN OBJEZIERZE - KORONA ZAKRZEWO2015-03-2716:30Orkan Objezierze (Objezierze )0:6 V


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

4SPARTA Oborniki - KORONA ZAKRZEWO2015-04-1211:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)5:3
5ARKA Kiekrz - ORKAN OBJEZIERZE2015-04-1111:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:3
6PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - PRZEMYSŁAW Poznań2015-04-1110:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)0:5


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17/2015-04-19

7SPARTA Oborniki - PRZEMYSŁAW Poznań2015-04-1911:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)1:1
8ORKAN OBJEZIERZE - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-04-1717:30Orkan Objezierze (Objezierze )3:2
9ARKA Kiekrz - KORONA ZAKRZEWO2015-04-1811:00Arka Kiekrz (Kiekrz )0:8


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25

10ARKA Kiekrz - SPARTA Oborniki2015-04-2511:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)0:6
11PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - KORONA ZAKRZEWO2015-04-2515:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)3:4
12PRZEMYSŁAW Poznań - ORKAN OBJEZIERZE2015-04-2509:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )6:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-08/2015-05-10

13ORKAN OBJEZIERZE - SPARTA Oborniki2015-05-0816:30Orkan Objezierze (Objezierze )1:4
14KORONA ZAKRZEWO - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-0910:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )5:1
15PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - ARKA Kiekrz2015-05-1014:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)2:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

16SPARTA Oborniki - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-05-1615:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)12:1
17PRZEMYSŁAW Poznań - ARKA Kiekrz2015-05-1710:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )17:0
18KORONA ZAKRZEWO - ORKAN OBJEZIERZE2015-05-1610:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )7:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-22/2015-05-23

19KORONA ZAKRZEWO - SPARTA Oborniki2015-05-2310:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:1
20ORKAN OBJEZIERZE - ARKA Kiekrz2015-05-2216:30Orkan Objezierze (Objezierze )7:0
21PRZEMYSŁAW Poznań - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-05-2318:30Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )5:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

22PRZEMYSŁAW Poznań - SPARTA Oborniki2015-05-3018:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )6:1
23PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY - ORKAN OBJEZIERZE2015-05-3110:00PSS Junior Koziegłowy o (Owińska, Poprzeczna 12)6:4
24KORONA ZAKRZEWO - ARKA Kiekrz2015-05-3010:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )10:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-03/2015-06-07

25SPARTA Oborniki - ARKA Kiekrz2015-06-0715:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)3:0 V
26KORONA ZAKRZEWO - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-06-0610:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )3:0 V
27ORKAN OBJEZIERZE - PRZEMYSŁAW Poznań2015-06-0318:00Orkan Objezierze (Objezierze )0:6


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

28SPARTA Oborniki - ORKAN OBJEZIERZE2015-06-1311:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)5:0
29PRZEMYSŁAW Poznań - KORONA ZAKRZEWO2015-06-1316:00Przemysław Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:0
30ARKA Kiekrz - PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY2015-06-1411:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:3