Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa D1 Młodzik Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-28

1ZIELONI Lubosz - Błękitni WRONKI2015-03-2716:30Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:6
2TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne - MAWIT Lwówek2015-03-2813:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)7:0
3SOKÓŁ Pniewy - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-03-2811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-10/2015-04-11

4AKADEMIA REISSA II Poznań - Błękitni WRONKI2015-04-1111:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)0:8
5MAWIT Lwówek - SOKÓŁ Pniewy2015-04-1113:30Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:1
6ZIELONI Lubosz - TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne2015-04-1016:30Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-26

7TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne - Błękitni WRONKI2015-04-2611:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)3:4
8SOKÓŁ Pniewy - ZIELONI Lubosz2015-04-1811:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:1
9MAWIT Lwówek - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-04-1911:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:6


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-24/2015-04-25

10Błękitni WRONKI - MAWIT Lwówek2015-04-2417:00Błękitni Wronki (Popowo )8:0
11ZIELONI Lubosz - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-04-2416:30Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:5
12TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne - SOKÓŁ Pniewy2015-04-2514:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)5:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-08/2015-05-09

13Błękitni WRONKI - SOKÓŁ Pniewy2015-05-0817:00Błękitni Wronki (Popowo )8:0
14AKADEMIA REISSA II Poznań - TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne2015-05-0909:30Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)0:1
15MAWIT Lwówek - ZIELONI Lubosz2015-05-0913:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)3:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-15/2015-05-17

16Błękitni WRONKI - ZIELONI Lubosz2015-05-1517:00Błękitni Wronki (Popowo )6:0
17MAWIT Lwówek - TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne2015-05-1711:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:4
18AKADEMIA REISSA II Poznań - SOKÓŁ Pniewy2015-05-1613:00Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)5:0


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-22/2015-05-23

19Błękitni WRONKI - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-05-2217:00Błękitni Wronki (Popowo )10:0
20SOKÓŁ Pniewy - MAWIT Lwówek2015-05-2311:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:1
21TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne - ZIELONI Lubosz2015-05-2316:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)12:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-29/2015-05-31

22Błękitni WRONKI - TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne2015-05-3111:00Błękitni Wronki (Popowo )2:3
23ZIELONI Lubosz - SOKÓŁ Pniewy2015-05-2916:30Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)1:8
24AKADEMIA REISSA II Poznań - MAWIT Lwówek2015-05-3013:00Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)4:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06

25MAWIT Lwówek - Błękitni WRONKI2015-06-0613:00Mawit Lwówek (Lwówek, Parkowa 2)0:7
26AKADEMIA REISSA II Poznań - ZIELONI Lubosz2015-06-0616:00Akademia Reissa Poznań (Luboń, Rzeczna 2)7:0
27SOKÓŁ Pniewy - TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne2015-06-0611:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:9


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-12/2015-06-13

28SOKÓŁ Pniewy - Błękitni WRONKI2015-06-1217:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)1:6
29TARNOWIAK I Tarnowo Podgórne - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-06-1316:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)4:1
30ZIELONI Lubosz - MAWIT Lwówek2015-06-1216:30Zieloni Lubosz (Lubosz, Poznańska 1)0:1