Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa D2 Młodzik Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-29

1WARTA Śrem - ADALBERTUS DALEWO2015-03-2914:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:0
2UKS II Śrem - KŁOS Zaniemyśl2015-03-2715:30UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:0
3LIDER II SWARZĘDZ - KOTWICA Kórnik2015-03-2814:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )6:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

4ADALBERTUS DALEWO - LIDER II SWARZĘDZ2015-04-1213:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )1:6
5KŁOS Zaniemyśl - KOTWICA Kórnik2015-04-1113:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:8
6WARTA Śrem - UKS II Śrem2015-04-1212:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18

7UKS II Śrem - ADALBERTUS DALEWO2015-04-1814:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)8:1
8KOTWICA Kórnik - WARTA Śrem2015-04-1813:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)3:1
9LIDER II SWARZĘDZ - KŁOS Zaniemyśl2015-04-1810:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )4:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

10ADALBERTUS DALEWO - KŁOS Zaniemyśl2015-04-2613:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )3:3
11WARTA Śrem - LIDER II SWARZĘDZ2015-04-2512:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:10
12UKS II Śrem - KOTWICA Kórnik2015-04-2513:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

13KOTWICA Kórnik - ADALBERTUS DALEWO2015-05-0911:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)10:0
14UKS II Śrem - LIDER II SWARZĘDZ2015-05-1013:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:4
15KŁOS Zaniemyśl - WARTA Śrem2015-05-0913:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:1


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

16ADALBERTUS DALEWO - WARTA Śrem2015-05-1713:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )1:12
17KŁOS Zaniemyśl - UKS II Śrem2015-05-1613:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:10
18KOTWICA Kórnik - LIDER II SWARZĘDZ2015-05-1713:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-21/2015-05-23

19LIDER II SWARZĘDZ - ADALBERTUS DALEWO2015-05-2314:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )7:0
20KOTWICA Kórnik - KŁOS Zaniemyśl2015-05-2116:30Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)5:1
21UKS II Śrem - WARTA Śrem2015-05-2216:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

22ADALBERTUS DALEWO - UKS II Śrem2015-05-3113:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )0:12
23WARTA Śrem - KOTWICA Kórnik2015-05-3014:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:2
24KŁOS Zaniemyśl - LIDER II SWARZĘDZ2015-05-3013:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:6


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

25KŁOS Zaniemyśl - ADALBERTUS DALEWO2015-06-0612:30Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)5:2
26LIDER II SWARZĘDZ - WARTA Śrem2015-06-0711:00UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )0:3 V
27KOTWICA Kórnik - UKS II Śrem2015-06-0611:00Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)0:3 V


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

28ADALBERTUS DALEWO - KOTWICA Kórnik2015-06-1413:00Adalbertus Dalewo (Dalewo )1:11
29LIDER II SWARZĘDZ - UKS II Śrem2015-06-1312:30UKS Lider Swarzędz (Zalasewo, Kórnicka )1:0
30WARTA Śrem - KŁOS Zaniemyśl2015-06-1312:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:0