Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa D2 Młodzik Grupa 5

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-28

1ROKITA Rokietnica - KORONA ZAKRZEWO2015-03-2813:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )6:0
2ORKAN Konarzewo - KS Canarinhos Skórzewo2015-03-2717:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

3KORONA ZAKRZEWO - ORKAN Konarzewo2015-04-1111:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )0:0
4ARKA Kiekrz - ROKITA Rokietnica2015-04-1214:00Arka Kiekrz (Kiekrz )2:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17/2015-04-18

5ORKAN Konarzewo - ARKA Kiekrz2015-04-1717:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:2
6KS Canarinhos Skórzewo - KORONA ZAKRZEWO2015-04-1813:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)6:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

7ARKA Kiekrz - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-2614:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:6
8ROKITA Rokietnica - ORKAN Konarzewo2015-04-2513:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )7:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

9KS Canarinhos Skórzewo - ROKITA Rokietnica2015-05-0913:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)12:2
10KORONA ZAKRZEWO - ARKA Kiekrz2015-05-0916:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )0:3 V


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16/2015-06-17

11KORONA ZAKRZEWO - ROKITA Rokietnica2015-06-1718:00Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )4:1
12KS Canarinhos Skórzewo - ORKAN Konarzewo2015-05-1613:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)0:3 V


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-24/2015-05-25

13ORKAN Konarzewo - KORONA ZAKRZEWO2015-05-2518:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)3:0 V
14ROKITA Rokietnica - ARKA Kiekrz2015-05-2413:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:3


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

15ARKA Kiekrz - ORKAN Konarzewo2015-05-3114:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:1
16KORONA ZAKRZEWO - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-3013:30Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )1:5


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-05/2015-06-06

17KS Canarinhos Skórzewo - ARKA Kiekrz2015-06-0613:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:0
18ORKAN Konarzewo - ROKITA Rokietnica2015-06-0517:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

19ROKITA Rokietnica - KS Canarinhos Skórzewo2015-06-1313:00Rokita Rokietnica (Rokietnica, Szamotulska )2:7
20ARKA Kiekrz - KORONA ZAKRZEWO2015-06-1414:00Arka Kiekrz (Kiekrz )1:7