Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa D2 Młodzik Grupa 6

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-04-15

1STELLA Luboń - LIPNO Stęszew2015-03-2811:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)2:4
2SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz - Luboński 1943 Luboń2015-04-1517:30Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )3:0 V


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11

3LIPNO Stęszew - SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz2015-04-1110:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)10:0
4WIELKOPOLSKA Komorniki - STELLA Luboń2015-04-1111:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:6


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18

5SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-04-1814:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:7
6Luboński 1943 Luboń - LIPNO Stęszew2015-04-1810:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:2


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

7WIELKOPOLSKA Komorniki - Luboński 1943 Luboń2015-04-2511:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:5
8STELLA Luboń - SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz2015-04-2613:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)18:0


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

9Luboński 1943 Luboń - STELLA Luboń2015-05-0914:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:3
10LIPNO Stęszew - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-05-0910:30Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16

11LIPNO Stęszew - STELLA Luboń2015-05-1610:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:5
12Luboński 1943 Luboń - SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz2015-05-1610:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:3 V


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

13SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz - LIPNO Stęszew2015-05-2315:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )0:16
14STELLA Luboń - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-05-2413:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)6:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-29/2015-05-30

15WIELKOPOLSKA Komorniki - SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz2015-05-3012:00Wielkopolska Komorniki (Plewiska, Szkolna 132)5:3
16LIPNO Stęszew - Luboński 1943 Luboń2015-05-2917:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)3:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06

17Luboński 1943 Luboń - WIELKOPOLSKA Komorniki2015-06-0610:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:0 V
18SKRA Wielkopolska dziewczyny Otusz - STELLA Luboń2015-06-0615:00Skra Wielkopolska Otusz (Otusz )1:9


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-14

19STELLA Luboń - Luboński 1943 Luboń2015-06-1413:00Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)3:3
20WIELKOPOLSKA Komorniki - LIPNO Stęszew2015-06-1414:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)1:5