Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E1 Orlik "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-29

1LECH III Poznań - WEŁNA Rogoźno2015-03-2916:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:1
2AKADEMIA REISSA I Poznań - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-03-2910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)9:2
3KOZIOŁEK POZNAŃ - AKADEMIA REISSA III Poznań2015-03-2910:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )5:7
4NAP NOWY TOMYŚL - LECH I Poznań2015-03-2717:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:8


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-02

5LECH I Poznań - WEŁNA Rogoźno2015-04-0216:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:1
6AKADEMIA REISSA III Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2015-04-0217:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:2
7ORANJE SPORT POZNAŃ - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-04-0218:00Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)4:5
8LECH III Poznań - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-0216:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-10/2015-04-15

9WEŁNA Rogoźno - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-1518:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )5:7
10KOZIOŁEK POZNAŃ - LECH III Poznań2015-04-1210:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )0:9
11NAP NOWY TOMYŚL - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-04-1017:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:2
12LECH I Poznań - AKADEMIA REISSA III Poznań2015-04-1212:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-19/2015-04-20

13WEŁNA Rogoźno - AKADEMIA REISSA III Poznań2015-04-1912:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )6:0
14ORANJE SPORT POZNAŃ - LECH I Poznań2015-04-1911:00Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)0:18
15NAP NOWY TOMYŚL - LECH III Poznań2015-04-2017:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:4
16AKADEMIA REISSA I Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-04-1912:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)12:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-23/2015-04-26

17KOZIOŁEK POZNAŃ - WEŁNA Rogoźno2015-04-2610:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )1:10
18NAP NOWY TOMYŚL - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-2317:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)0:1
19LECH I Poznań - LECH III Poznań2015-04-2516:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:0
20AKADEMIA REISSA III Poznań - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-04-2612:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:8


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-01/2015-05-21

21WEŁNA Rogoźno - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-05-0112:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:0
22LECH III Poznań - AKADEMIA REISSA III Poznań2015-05-0618:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)8:2
23AKADEMIA REISSA I Poznań - LECH I Poznań2015-05-2118:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0
24KOZIOŁEK POZNAŃ - NAP NOWY TOMYŚL2015-05-0310:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )0:3


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-06/2015-05-10

25NAP NOWY TOMYŚL - WEŁNA Rogoźno2015-05-0617:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:3
26LECH I Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-0910:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)13:0
27AKADEMIA REISSA III Poznań - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-1012:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:4
28ORANJE SPORT POZNAŃ - LECH III Poznań2015-05-1013:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)3:6


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-15/2015-05-17

29WEŁNA Rogoźno - LECH III Poznań2015-05-1712:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )3:1
30ORANJE SPORT POZNAŃ - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-1711:00Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)1:4
31AKADEMIA REISSA III Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-1712:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1
32LECH I Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2015-05-1518:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-22/2015-05-24

33WEŁNA Rogoźno - LECH I Poznań2015-05-2412:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )4:8
34NAP NOWY TOMYŚL - AKADEMIA REISSA III Poznań2015-05-2217:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)5:2
35KOZIOŁEK POZNAŃ - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-05-2410:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )3:6
36AKADEMIA REISSA I Poznań - LECH III Poznań2015-05-2413:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-31

37AKADEMIA REISSA I Poznań - WEŁNA Rogoźno2015-05-3113:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:6
38LECH III Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-3114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:1
39ORANJE SPORT POZNAŃ - NAP NOWY TOMYŚL2015-05-3113:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)0:0
40AKADEMIA REISSA III Poznań - LECH I Poznań2015-05-3109:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:8


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-04

41AKADEMIA REISSA III Poznań - WEŁNA Rogoźno2015-06-0410:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:6
42LECH I Poznań - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-06-0414:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )7:1
43LECH III Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2015-06-0414:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:0
44KOZIOŁEK POZNAŃ - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-06-0410:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )0:14


Kolejka: 12 w dniach 2015-06-07/2015-06-11

45WEŁNA Rogoźno - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-06-0712:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )12:0
46AKADEMIA REISSA I Poznań - NAP NOWY TOMYŚL2015-06-0919:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:3
47LECH III Poznań - LECH I Poznań2015-06-1118:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)1:4
48ORANJE SPORT POZNAŃ - AKADEMIA REISSA III Poznań2015-06-0819:00Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)3:5


Kolejka: 13 w dniach 2015-06-14/2015-06-18

49ORANJE SPORT POZNAŃ - WEŁNA Rogoźno2015-06-1413:30Oranje Sport Poznań (Poznań-Grunwald, Promienista 27)2:5
50AKADEMIA REISSA III Poznań - LECH III Poznań2015-06-1413:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:5
51LECH I Poznań - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-06-1818:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:1
52NAP NOWY TOMYŚL - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-06-1517:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)7:3


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-17/2015-06-21

53WEŁNA Rogoźno - NAP NOWY TOMYŚL2015-06-2112:00Wełna Rogoźno (Rogoźno, Seminarialna )5:4
54KOZIOŁEK POZNAŃ - LECH I Poznań2015-06-2110:30Koziołek Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )2:6
55AKADEMIA REISSA I Poznań - AKADEMIA REISSA III Poznań2015-06-2112:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:1
56LECH III Poznań - ORANJE SPORT POZNAŃ2015-06-1718:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)10:1