Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E1 Orlik Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-28

1WARTA Międzychód - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-03-2811:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:0
2UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - LECH II Poznań2015-03-2717:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)1:8
3TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - ORLIK MOSINA2015-03-2718:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)6:12


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

4AKADEMIA REISSA II Poznań - ORLIK MOSINA2015-04-1210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)5:5
5LECH II Poznań - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-04-1212:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
6WARTA Międzychód - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-1111:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )5:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17

7UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-04-1717:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)1:5
8TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - WARTA Międzychód2015-04-1718:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)2:5
9ORLIK MOSINA - LECH II Poznań2015-04-1717:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)4:3


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25/2015-04-27

10AKADEMIA REISSA II Poznań - LECH II Poznań2015-04-2612:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:3
11WARTA Międzychód - ORLIK MOSINA2015-04-2511:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )2:7
12UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-04-2717:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)2:5


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-08/2015-05-09

13TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-05-0818:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)0:6
14ORLIK MOSINA - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-0817:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)8:4
15LECH II Poznań - WARTA Międzychód2015-05-0912:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)6:3


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-15/2015-05-17

16AKADEMIA REISSA II Poznań - WARTA Międzychód2015-05-1712:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:3
17LECH II Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-1716:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:1
18ORLIK MOSINA - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-05-1517:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)8:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-22

19ORLIK MOSINA - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-05-2217:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)10:6
20TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - LECH II Poznań2015-05-2218:30Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)2:10
21UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - WARTA Międzychód2015-05-2217:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)0:3


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

22AKADEMIA REISSA II Poznań - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-3113:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0
23WARTA Międzychód - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-05-3012:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )11:0
24LECH II Poznań - ORLIK MOSINA2015-05-3114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:2


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-01/2015-06-06

25LECH II Poznań - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-06-0614:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:1
26ORLIK MOSINA - WARTA Międzychód2015-06-0517:00Orlik Mosina o (Mosina, Krasickiego 16)5:9
27TARNOWIAK Tarnowo Podgórne - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-0118:00Tarnowiak Tarnowo Podgórne (Tarnowo Podgórne, Nowa 15)2:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-12/2015-06-14

28AKADEMIA REISSA II Poznań - TARNOWIAK Tarnowo Podgórne2015-06-1413:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:2
29UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - ORLIK MOSINA2015-06-1217:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)7:3
30WARTA Międzychód - LECH II Poznań2015-06-1311:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )3:2