Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E1 Orlik Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-30

1UNIA Swarzędz - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-03-2717:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:10
2OTPS WINOGRADY Poznań - GNIEWKO GNIEZNO2015-03-3018:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:12
3MIESZKO Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2015-03-2810:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)8:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-10/2015-04-11

4AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - LIDER SWARZĘDZ2015-04-1113:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )13:2
5GNIEWKO GNIEZNO - MIESZKO Gniezno2015-04-1110:00Gniewko k (Gniezno, Kazimierza Wielkiego 33)6:2
6UNIA Swarzędz - OTPS WINOGRADY Poznań2015-04-1017:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:1


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-20

7OTPS WINOGRADY Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-04-2018:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:3
8MIESZKO Gniezno - UNIA Swarzędz2015-04-1810:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)2:1
9LIDER SWARZĘDZ - GNIEWKO GNIEZNO2015-04-1810:00UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)0:20


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-24/2015-04-27

10AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - GNIEWKO GNIEZNO2015-04-2511:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:5
11UNIA Swarzędz - LIDER SWARZĘDZ2015-04-2417:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)20:1
12OTPS WINOGRADY Poznań - MIESZKO Gniezno2015-04-2718:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:3


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

13MIESZKO Gniezno - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-05-0910:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)2:8
14LIDER SWARZĘDZ - OTPS WINOGRADY Poznań2015-05-0912:00UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)3:1
15GNIEWKO GNIEZNO - UNIA Swarzędz2015-05-0910:00Gniewko k (Gniezno, Kazimierza Wielkiego 33)9:5


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16

16AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - UNIA Swarzędz2015-05-1611:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:3
17GNIEWKO GNIEZNO - OTPS WINOGRADY Poznań2015-05-1610:00Gniewko k (Gniezno, Kazimierza Wielkiego 33)13:2
18LIDER SWARZĘDZ - MIESZKO Gniezno2015-05-1611:00UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)1:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-06-03

19LIDER SWARZĘDZ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-05-2312:00UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)1:10
20MIESZKO Gniezno - GNIEWKO GNIEZNO2015-05-2310:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)2:9
21OTPS WINOGRADY Poznań - UNIA Swarzędz2015-06-0319:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:2


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-29/2015-05-30

22AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - OTPS WINOGRADY Poznań2015-05-3011:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )7:2
23UNIA Swarzędz - MIESZKO Gniezno2015-05-2917:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:2
24GNIEWKO GNIEZNO - LIDER SWARZĘDZ2015-05-3010:00Gniewko k (Gniezno, Kazimierza Wielkiego 33)13:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-01/2015-06-06

25GNIEWKO GNIEZNO - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-06-0610:00Gniewko k (Gniezno, Kazimierza Wielkiego 33)4:4
26LIDER SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz2015-06-0118:45UKS Lider Swarzędz p (Swarzędz, Polna 21)2:4
27MIESZKO Gniezno - OTPS WINOGRADY Poznań2015-06-0610:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)6:1


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-12/2015-06-15

28AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - MIESZKO Gniezno2015-06-1313:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )8:2
29OTPS WINOGRADY Poznań - LIDER SWARZĘDZ2015-06-1519:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )4:2
30UNIA Swarzędz - GNIEWKO GNIEZNO2015-06-1217:30Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:3