Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa I

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2015-03-21/2015-03-22

1Pauza: KS GNIEZNO - ZAWISZA Dolsk____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
2PRZEMYSŁAW Poznań - WIARA LECHA Poznań2015-03-2118:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:8
3ORKAN Jarosławiec - KKS JURAND KOZIEGŁOWY2015-03-2115:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )2:0
4CLESCEVIA Kleszczewo - CZARNI Czerniejewo2015-03-2214:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)3:2
5LAS Puszczykowo - POLONIA II Środa Wlkp.2015-03-2115:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:2
6LKS Kicin - POGOŃ Książ Wlkp.2015-03-2115:00LKS Kicin (Kicin, Nowe Osiedle 54)0:5
7KS 1999 Łopuchowo - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-03-2115:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:2


Kolejka: 15 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

8MARATOŃCZYK Brzeźno - Pauza: KS GNIEZNO____-__-____:__Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)3:0 V
9KS 1999 Łopuchowo - LKS Kicin2015-03-2815:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )4:1
10POGOŃ Książ Wlkp. - LAS Puszczykowo2015-03-2816:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:1
11POLONIA II Środa Wlkp. - CLESCEVIA Kleszczewo2015-03-2915:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)4:0
12CZARNI Czerniejewo - ORKAN Jarosławiec2015-03-2914:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)4:2
13KKS JURAND KOZIEGŁOWY - PRZEMYSŁAW Poznań2015-03-2813:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:2
14ZAWISZA Dolsk - WIARA LECHA Poznań2015-03-2815:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:3


Kolejka: 16 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

15Pauza: KS GNIEZNO - WIARA LECHA Poznań____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
16ZAWISZA Dolsk - KKS JURAND KOZIEGŁOWY2015-04-1116:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)0:0
17PRZEMYSŁAW Poznań - CZARNI Czerniejewo2015-04-1216:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:6
18ORKAN Jarosławiec - POLONIA II Środa Wlkp.2015-04-1115:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )4:1
19CLESCEVIA Kleszczewo - POGOŃ Książ Wlkp.2015-04-1214:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:1
20LAS Puszczykowo - KS 1999 Łopuchowo2015-04-1116:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:2
21LKS Kicin - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-04-1115:00LKS Kicin (Kicin, Nowe Osiedle 54)3:6


Kolejka: 17 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

22Pauza: KS GNIEZNO - LKS Kicin____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
23MARATOŃCZYK Brzeźno - LAS Puszczykowo2015-04-1816:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)2:1
24KS 1999 Łopuchowo - CLESCEVIA Kleszczewo2015-04-1816:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )1:2
25POGOŃ Książ Wlkp. - ORKAN Jarosławiec2015-04-1817:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:4
26POLONIA II Środa Wlkp. - PRZEMYSŁAW Poznań2015-04-1915:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)6:0
27CZARNI Czerniejewo - ZAWISZA Dolsk2015-04-1914:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)2:1
28KKS JURAND KOZIEGŁOWY - WIARA LECHA Poznań2015-04-1817:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)1:2


Kolejka: 18 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

29Pauza: KS GNIEZNO - KKS JURAND KOZIEGŁOWY____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
30WIARA LECHA Poznań - CZARNI Czerniejewo2015-04-2620:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:0
31ZAWISZA Dolsk - POLONIA II Środa Wlkp.2015-04-2517:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)4:1
32PRZEMYSŁAW Poznań - POGOŃ Książ Wlkp.2015-04-2616:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
33ORKAN Jarosławiec - KS 1999 Łopuchowo2015-04-2515:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )7:2
34CLESCEVIA Kleszczewo - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-04-2615:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)1:3
35LAS Puszczykowo - LKS Kicin2015-04-2516:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )7:1


Kolejka: 19 w dniach 2015-05-01/2015-05-20

36LAS Puszczykowo - Pauza: KS GNIEZNO____-__-____:__Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:0 V
37LKS Kicin - CLESCEVIA Kleszczewo2015-05-2018:00LKS Kicin (Kicin, Nowe Osiedle 54)0:2
38MARATOŃCZYK Brzeźno - ORKAN Jarosławiec2015-05-0114:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)4:4
39KS 1999 Łopuchowo - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-0116:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )11:2
40POGOŃ Książ Wlkp. - ZAWISZA Dolsk2015-05-0317:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)1:1
41POLONIA II Środa Wlkp. - WIARA LECHA Poznań2015-05-0115:30Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:3
42CZARNI Czerniejewo - KKS JURAND KOZIEGŁOWY2015-05-0114:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)3:1


Kolejka: 20 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

43Pauza: KS GNIEZNO - CZARNI Czerniejewo____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
44KKS JURAND KOZIEGŁOWY - POLONIA II Środa Wlkp.2015-05-0913:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)0:3
45WIARA LECHA Poznań - POGOŃ Książ Wlkp.2015-05-1016:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:0
46ZAWISZA Dolsk - KS 1999 Łopuchowo2015-05-0917:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)1:2
47PRZEMYSŁAW Poznań - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-05-1012:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:2
48ORKAN Jarosławiec - LKS Kicin2015-05-1014:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )3:1
49CLESCEVIA Kleszczewo - LAS Puszczykowo2015-05-1014:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)6:0


Kolejka: 21 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

50CLESCEVIA Kleszczewo - Pauza: KS GNIEZNO____-__-____:__Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)3:0 V
51LAS Puszczykowo - ORKAN Jarosławiec2015-05-1616:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:3
52LKS Kicin - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-1615:00LKS Kicin (Kicin, Nowe Osiedle 54)0:2
53MARATOŃCZYK Brzeźno - ZAWISZA Dolsk2015-05-1616:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)4:1
54KS 1999 Łopuchowo - WIARA LECHA Poznań2015-05-1616:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )0:2
55POGOŃ Książ Wlkp. - KKS JURAND KOZIEGŁOWY2015-05-1617:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:5
56POLONIA II Środa Wlkp. - CZARNI Czerniejewo2015-05-1715:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)2:1


Kolejka: 22 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

57Pauza: KS GNIEZNO - POLONIA II Środa Wlkp.____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
58CZARNI Czerniejewo - POGOŃ Książ Wlkp.2015-05-2414:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)0:2
59KKS JURAND KOZIEGŁOWY - KS 1999 Łopuchowo2015-05-2316:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)2:3
60WIARA LECHA Poznań - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-05-2316:30Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:2
61ZAWISZA Dolsk - LKS Kicin2015-05-2317:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)4:1
62PRZEMYSŁAW Poznań - LAS Puszczykowo2015-05-2412:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )4:1
63ORKAN Jarosławiec - CLESCEVIA Kleszczewo2015-05-2414:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )5:1


Kolejka: 23 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

64ORKAN Jarosławiec - Pauza: KS GNIEZNO____-__-____:__Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )3:0 V
65CLESCEVIA Kleszczewo - PRZEMYSŁAW Poznań2015-05-3114:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)2:3
66LAS Puszczykowo - ZAWISZA Dolsk2015-05-3016:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )1:2
67WIARA LECHA Poznań - LKS Kicin2015-05-3016:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )7:0
68MARATOŃCZYK Brzeźno - KKS JURAND KOZIEGŁOWY2015-05-3017:30Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)1:3
69KS 1999 Łopuchowo - CZARNI Czerniejewo2015-05-3016:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )3:2
70POGOŃ Książ Wlkp. - POLONIA II Środa Wlkp.2015-05-3017:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:0 V


Kolejka: 24 w dniach 2015-06-06/2015-06-09

71Pauza: KS GNIEZNO - POGOŃ Książ Wlkp.____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
72POLONIA II Środa Wlkp. - KS 1999 Łopuchowo2015-06-0618:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)5:1
73CZARNI Czerniejewo - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-06-0714:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)5:2
74KKS JURAND KOZIEGŁOWY - LKS Kicin2015-06-0920:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)3:1
75LAS Puszczykowo - WIARA LECHA Poznań2015-06-0616:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )2:3
76ZAWISZA Dolsk - CLESCEVIA Kleszczewo2015-06-0617:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)0:2
77PRZEMYSŁAW Poznań - ORKAN Jarosławiec2015-06-0716:00Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:5


Kolejka: 25 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

78PRZEMYSŁAW Poznań - Pauza: KS GNIEZNO____-__-____:__Przemysław Poznań a sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0 V
79ORKAN Jarosławiec - ZAWISZA Dolsk2015-06-1414:00Orkan Jarosławiec (Jarosławiec )7:3
80CLESCEVIA Kleszczewo - WIARA LECHA Poznań2015-06-1414:00Clescevia Kleszczewo (Kleszczewo, Poznańska 4)0:2
81LAS Puszczykowo - KKS JURAND KOZIEGŁOWY2015-06-1316:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )1:0
82LKS Kicin - CZARNI Czerniejewo2015-06-1315:00LKS Kicin (Kicin, Nowe Osiedle 54)3:0
83MARATOŃCZYK Brzeźno - POLONIA II Środa Wlkp.2015-06-1415:00Maratończyk Brzeźno (Brzeźno, Długa 9)4:6
84KS 1999 Łopuchowo - POGOŃ Książ Wlkp.2015-06-1316:00KS 1999 Łopuchowo (Łopuchowo )2:2


Kolejka: 26 w dniach 2015-06-20

85Pauza: KS GNIEZNO - KS 1999 Łopuchowo____-__-____:__KS Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3 V
86POGOŃ Książ Wlkp. - MARATOŃCZYK Brzeźno2015-06-2016:00Pogoń Książ Wlkp. (Książ Wielkopolski, Strzelecka 16)3:1
87POLONIA II Środa Wlkp. - LKS Kicin2015-06-2016:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)10:0
88CZARNI Czerniejewo - LAS Puszczykowo2015-06-2016:00Czarni Czerniejewo (Czerniejewo, gen. Lipskiego 5)5:1
89KKS JURAND KOZIEGŁOWY - CLESCEVIA Kleszczewo2015-06-2016:00Jurand Koziegłowy (Owińska, Poprzeczna 12)3:0 V
90WIARA LECHA Poznań - ORKAN Jarosławiec2015-06-2016:00Stowarzyszenie Wiara Lecha Poznań (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)4:0
91ZAWISZA Dolsk - PRZEMYSŁAW Poznań2015-06-2016:00ZAWISZA DOLSK (Dolsk, Kościańska 9)3:3