Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E1 Orlik Grupa 6

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-29

1SOKÓŁ Rakoniewice - GROM DOPIEWO2015-03-2912:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )3:5
2PROMIEŃ Opalenica - Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1):
3PATRIA Buk - OBRA Zbąszyń2015-03-2717:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:5


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-10/2015-04-11

4GROM DOPIEWO - OBRA Zbąszyń2015-04-1111:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)5:3
5Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - PATRIA Buk____-__-____:__GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26):
6SOKÓŁ Rakoniewice - PROMIEŃ Opalenica2015-04-1017:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )11:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17/2015-04-20

7PROMIEŃ Opalenica - GROM DOPIEWO2015-04-1717:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)2:13
8PATRIA Buk - SOKÓŁ Rakoniewice2015-04-2017:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:8
9OBRA Zbąszyń - Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia ):


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-24

10GROM DOPIEWO - Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1):
11SOKÓŁ Rakoniewice - OBRA Zbąszyń2015-04-2417:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )0:9
12PROMIEŃ Opalenica - PATRIA Buk2015-04-2417:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)3:7


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-07/2015-05-14

13PATRIA Buk - GROM DOPIEWO2015-05-1416:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:9
14OBRA Zbąszyń - PROMIEŃ Opalenica2015-05-0717:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )7:0
15Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - SOKÓŁ Rakoniewice____-__-____:__GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26):


Kolejka: 6 w dniach 2015-04-07/2015-05-16

16GROM DOPIEWO - SOKÓŁ Rakoniewice2015-05-1611:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)6:5
17Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - PROMIEŃ Opalenica____-__-____:__GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26):
18OBRA Zbąszyń - PATRIA Buk2015-04-0717:30Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )8:3


Kolejka: 7 w dniach 2015-04-30/2015-05-22

19OBRA Zbąszyń - GROM DOPIEWO2015-04-3017:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )4:2
20PATRIA Buk - Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
21PROMIEŃ Opalenica - SOKÓŁ Rakoniewice2015-05-2217:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)4:7


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-29/2015-05-30

22GROM DOPIEWO - PROMIEŃ Opalenica2015-05-3012:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)14:2
23SOKÓŁ Rakoniewice - PATRIA Buk2015-05-2917:00Sokół Rakoniewice (Rakoniewice )5:5
24Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - OBRA Zbąszyń____-__-____:__GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26):


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-02/2015-06-05

25Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - GROM DOPIEWO____-__-____:__GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26):
26OBRA Zbąszyń - SOKÓŁ Rakoniewice2015-06-0217:00Obra Zbąszyń (Zbąszyń, 17 Stycznia )10:4
27PATRIA Buk - PROMIEŃ Opalenica2015-06-0517:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)7:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-12/2015-06-13

28GROM DOPIEWO - PATRIA Buk2015-06-1311:00Grom Dopiewo (Dopiewo, Polna 1)10:2
29PROMIEŃ Opalenica - OBRA Zbąszyń2015-06-1217:00Promień Opalenica (Opalenica, Gimnazjalna 1)2:9
30SOKÓŁ Rakoniewice - Pauza: GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.____-__-____:__Sokół Rakoniewice (Rakoniewice ):