Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E2 Orlik "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-04-08

1AKADEMIA REISSA II Poznań - LECH II Poznań2015-03-2910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:8
2AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - LECH I Poznań2015-03-2811:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:4
3KOZIOŁEK POZNAŃ - WARTA Poznań2015-03-2811:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)1:9
4SUCHARY Suchy Las - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-04-0818:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)7:5


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-02/2015-06-10

5LECH II Poznań - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-06-1018:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)14:1
6WARTA Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-04-0210:00Warta Poznań m (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 21)8:0
7LECH I Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-04-0218:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )10:0
8AKADEMIA REISSA II Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-04-0217:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:8


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-10/2015-04-12

9AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - LECH II Poznań2015-04-1111:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:6
10KOZIOŁEK POZNAŃ - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-04-1111:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)3:7
11SUCHARY Suchy Las - LECH I Poznań2015-04-1018:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:8
12SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - WARTA Poznań2015-04-1211:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)4:4


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-17/2015-04-19

13LECH II Poznań - WARTA Poznań2015-04-1717:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:2
14LECH I Poznań - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-04-1817:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)16:0
15AKADEMIA REISSA II Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-04-1910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:5
16AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-04-1811:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )11:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-04-24/2015-04-26

17KOZIOŁEK POZNAŃ - LECH II Poznań2015-04-2511:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)3:6
18SUCHARY Suchy Las - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-04-2419:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)7:6
19SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-04-2611:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)4:4
20WARTA Poznań - LECH I Poznań2015-04-2416:30Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )1:6


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-01

21LECH II Poznań - LECH I Poznań2015-05-0114:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:5
22AKADEMIA REISSA II Poznań - WARTA Poznań2015-05-0112:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:5
23AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-05-0111:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )10:3
24KOZIOŁEK POZNAŃ - SUCHARY Suchy Las2015-05-0110:00Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)1:7


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-08/2015-05-27

25SUCHARY Suchy Las - LECH II Poznań2015-05-0818:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)5:9
26SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-1011:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)5:4
27WARTA Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-05-2716:30Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )8:5
28LECH I Poznań - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-05-0818:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)3:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-15/2015-05-25

29LECH II Poznań - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-05-1616:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2
30LECH I Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-05-1616:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)6:0
31WARTA Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-1516:30Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )8:1
32SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - SUCHARY Suchy Las2015-05-2518:30SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)5:8


Kolejka: 9 w dniach 2015-05-22/2015-06-08

33SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - LECH II Poznań2015-06-0818:30SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)5:3
34SUCHARY Suchy Las - WARTA Poznań2015-05-2218:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:2
35KOZIOŁEK POZNAŃ - LECH I Poznań2015-05-2311:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)3:10
36AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-05-2311:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-05-29/2015-05-31

37LECH II Poznań - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-05-3116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:4
38AKADEMIA REISSA II Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-05-3109:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:5
39LECH I Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-05-3116:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )15:1
40WARTA Poznań - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-05-2916:30Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )6:1


Kolejka: 11 w dniach 2015-06-03/2015-06-04

41WARTA Poznań - LECH II Poznań2015-06-0316:30Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )2:1
42SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - LECH I Poznań2015-06-0411:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)0:8
43SUCHARY Suchy Las - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-06-0318:00Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)6:4
44KOZIOŁEK POZNAŃ - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-06-0411:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)1:8


Kolejka: 12 w dniach 2015-06-06/2015-06-17

45LECH II Poznań - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-06-1718:30Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)11:1
46AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - SUCHARY Suchy Las2015-06-0611:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )11:3
47AKADEMIA REISSA II Poznań - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-06-0712:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:0 V
48LECH I Poznań - WARTA Poznań2015-06-1018:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:3


Kolejka: 13 w dniach 2015-06-12/2015-06-14

49LECH I Poznań - LECH II Poznań2015-06-1218:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)8:0
50WARTA Poznań - AKADEMIA REISSA II Poznań2015-06-1216:30Warta Poznań w (Poznań-Wilda, Dolna Wilda )6:2
51SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA2015-06-1411:00SF Gniezno (Gniezno, Wrzesińska 1)1:9
52SUCHARY Suchy Las - KOZIOŁEK POZNAŃ2015-06-1218:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)8:3


Kolejka: 14 w dniach 2015-06-18/2015-06-22

53LECH II Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-06-2010:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)8:5
54KOZIOŁEK POZNAŃ - SZKOŁA FUTBOLU Gniezno2015-06-2011:30Koziołek Poznań p (Poznań-Nowe Miasto, Piastowskie 106)7:5
55AP BŁĘKITNI II OWIŃSKA - WARTA Poznań2015-06-2218:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:1
56AKADEMIA REISSA II Poznań - LECH I Poznań2015-06-1818:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:8