Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E2 Orlik Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

1UKS Śrem - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-03-2909:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)7:0 V
2STELLA Luboń - SPN SZAMOTUŁY2015-03-2814:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )8:1
3AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - MKS Trzemeszno2015-03-2813:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )5:4


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11/2015-04-13

4AKADEMIA REISSA I Poznań - MKS Trzemeszno2015-04-1210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:3
5SPN SZAMOTUŁY - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-1316:45SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)1:3
6STELLA Luboń - UKS Śrem2015-04-1114:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )2:5


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

7AKADEMIA REISSA I Poznań - STELLA Luboń2015-04-1910:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3 V
8AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - UKS Śrem2015-04-1813:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:7
9MKS Trzemeszno - SPN SZAMOTUŁY2015-04-1811:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)5:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

10AKADEMIA REISSA I Poznań - SPN SZAMOTUŁY2015-04-2610:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3 V
11UKS Śrem - MKS Trzemeszno2015-04-2611:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:3
12STELLA Luboń - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-2514:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )1:5


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09/2015-05-19

13AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-1919:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:0 V
14MKS Trzemeszno - STELLA Luboń2015-05-0915:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)3:10
15SPN SZAMOTUŁY - UKS Śrem2015-05-0913:45SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)3:4


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16/2015-06-11

16AKADEMIA REISSA I Poznań - UKS Śrem2015-06-1119:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:3
17SPN SZAMOTUŁY - STELLA Luboń2015-05-1816:45SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)3:3
18MKS Trzemeszno - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-05-1611:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)11:6


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-24

19MKS Trzemeszno - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-2311:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)1:6
20AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SPN SZAMOTUŁY2015-05-2315:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:3
21UKS Śrem - STELLA Luboń2015-05-2409:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)6:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-06-01

22STELLA Luboń - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-3014:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )5:5
23UKS Śrem - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-05-3109:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:2
24SPN SZAMOTUŁY - MKS Trzemeszno2015-06-0116:45SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)2:5


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06/2015-06-08

25SPN SZAMOTUŁY - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-06-0816:45SPN Szamotuły (Szamotuły, Szczuczyńska 5)4:3
26MKS Trzemeszno - UKS Śrem2015-06-0611:00MKS Trzemeszno (Trzemeszno, Piastowska 11)7:11
27AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - STELLA Luboń2015-06-0613:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )6:5


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

28AKADEMIA REISSA I Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-06-1409:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:4
29STELLA Luboń - MKS Trzemeszno2015-06-1314:00Stella Luboń (Luboń, Dojazdowa )8:3
30UKS Śrem - SPN SZAMOTUŁY2015-06-1409:00UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:6