Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E2 Orlik Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-30

1WARTA Sieraków - SPARTA II Oborniki2015-03-2814:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)4:6
2ORKAN OBJEZIERZE - ROKITA Rokietnica2015-03-2716:30Orkan Objezierze (Objezierze )3:2
3SOKÓŁ Pniewy - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2015-03-3016:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)9:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11

4SPARTA II Oborniki - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2015-04-1115:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)9:5
5ROKITA Rokietnica - SOKÓŁ Pniewy2015-04-1113:00Rokita Rokietnica (Napachanie )1:1
6WARTA Sieraków - ORKAN OBJEZIERZE2015-04-1114:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)2:11


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17/2015-04-20

7ORKAN OBJEZIERZE - SPARTA II Oborniki2015-04-1716:30Orkan Objezierze (Objezierze )6:1
8SOKÓŁ Pniewy - WARTA Sieraków2015-04-2016:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)8:3
9RZEMIEŚLNIK Kwilcz - ROKITA Rokietnica2015-04-1810:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)3:6


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-24/2015-04-25

10SPARTA II Oborniki - ROKITA Rokietnica2015-04-2515:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:3
11WARTA Sieraków - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2015-04-2514:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)6:2
12ORKAN OBJEZIERZE - SOKÓŁ Pniewy2015-04-2416:30Orkan Objezierze (Objezierze )9:5


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-07/2015-05-09

13SPARTA II Oborniki - SOKÓŁ Pniewy2015-05-0911:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)4:8
14RZEMIEŚLNIK Kwilcz - ORKAN OBJEZIERZE2015-05-0910:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)5:9
15ROKITA Rokietnica - WARTA Sieraków2015-05-0718:00Rokita Rokietnica (Napachanie )7:2


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16/2015-06-02

16SPARTA II Oborniki - WARTA Sieraków2015-05-1617:00Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)2:5
17ROKITA Rokietnica - ORKAN OBJEZIERZE2015-06-0218:00Rokita Rokietnica (Napachanie )1:6
18RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SOKÓŁ Pniewy2015-05-1610:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)1:12


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-20/2015-05-25

19RZEMIEŚLNIK Kwilcz - SPARTA II Oborniki2015-05-2018:15Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)2:9
20SOKÓŁ Pniewy - ROKITA Rokietnica2015-05-2516:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)3:3
21ORKAN OBJEZIERZE - WARTA Sieraków2015-05-2216:30Orkan Objezierze (Objezierze )13:1


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30

22SPARTA II Oborniki - ORKAN OBJEZIERZE2015-05-3014:30Sparta Oborniki (Oborniki, Objezierska 2)5:10
23WARTA Sieraków - SOKÓŁ Pniewy2015-05-3014:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)3:13
24ROKITA Rokietnica - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2015-05-3013:00Rokita Rokietnica (Napachanie )11:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06/2015-06-08

25ROKITA Rokietnica - SPARTA II Oborniki2015-06-0613:00Rokita Rokietnica (Napachanie )6:5
26RZEMIEŚLNIK Kwilcz - WARTA Sieraków2015-06-0610:00Rzemieślnik Kwilcz o (Kwilcz, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20)2:3
27SOKÓŁ Pniewy - ORKAN OBJEZIERZE2015-06-0816:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)2:3


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-12/2015-06-15

28SOKÓŁ Pniewy - SPARTA II Oborniki2015-06-1516:00Boisko K.S. Sokół Pniewy (Pniewy, Konińska 9)6:2
29ORKAN OBJEZIERZE - RZEMIEŚLNIK Kwilcz2015-06-1216:30Orkan Objezierze (Objezierze )3:0 V
30WARTA Sieraków - ROKITA Rokietnica2015-06-1518:00Warta Sieraków (Sieraków, Dworcowa 27)0:1