Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E2 Orlik Grupa 5

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-28/2015-03-30

1UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - Pauza: PATRIA Buk____-__-____:__UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5):
2NKS Niepruszewo - Luboński 1943 Luboń2015-03-2810:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:12
3NAP NOWY TOMYŚL - KS Canarinhos I Skórzewo2015-03-3017:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:7


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-10/2015-04-11

4Pauza: PATRIA Buk - KS Canarinhos I Skórzewo____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
5Luboński 1943 Luboń - NAP NOWY TOMYŚL2015-04-1111:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:13
6UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - NKS Niepruszewo2015-04-1017:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)23:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17/2015-04-28

7NKS Niepruszewo - Pauza: PATRIA Buk____-__-____:__NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17):
8NAP NOWY TOMYŚL - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-04-1717:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)2:2
9KS Canarinhos I Skórzewo - Luboński 1943 Luboń2015-04-2818:45Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)15:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-25

10Pauza: PATRIA Buk - Luboński 1943 Luboń____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
11UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - KS Canarinhos I Skórzewo2015-04-2512:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)2:10
12NKS Niepruszewo - NAP NOWY TOMYŚL2015-04-2510:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:21


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-09

13NAP NOWY TOMYŚL - Pauza: PATRIA Buk____-__-____:__NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22):
14KS Canarinhos I Skórzewo - NKS Niepruszewo2015-05-0912:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)30:2
15Luboński 1943 Luboń - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-0912:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:14


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-16

16Pauza: PATRIA Buk - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
17Luboński 1943 Luboń - NKS Niepruszewo2015-05-1611:30Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)19:1
18KS Canarinhos I Skórzewo - NAP NOWY TOMYŚL2015-05-1610:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)13:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-23/2015-05-25

19KS Canarinhos I Skórzewo - Pauza: PATRIA Buk____-__-____:__Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1):
20NAP NOWY TOMYŚL - Luboński 1943 Luboń2015-05-2517:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)10:1
21NKS Niepruszewo - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-05-2310:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:29


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30

22Pauza: PATRIA Buk - NKS Niepruszewo____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
23UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - NAP NOWY TOMYŚL2015-05-3011:30UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)4:6
24Luboński 1943 Luboń - KS Canarinhos I Skórzewo2015-05-3010:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:6


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06/2015-06-08

25Luboński 1943 Luboń - Pauza: PATRIA Buk____-__-____:__Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2):
26KS Canarinhos I Skórzewo - UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.2015-06-0612:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)6:4
27NAP NOWY TOMYŚL - NKS Niepruszewo2015-06-0817:00NAP Nowy Tomyśl (Nowy Tomyśl, Ogrodowa 22)16:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13

28Pauza: PATRIA Buk - NAP NOWY TOMYŚL____-__-____:__Patria Buk (Buk, Sportowa 14):
29NKS Niepruszewo - KS Canarinhos I Skórzewo2015-06-1310:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:30
30UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - Luboński 1943 Luboń2015-06-1312:00UKS Dyskobolia (Grodzisk Wielkopolski, 3 Maja 5)13:0