Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa E2 Orlik Grupa 7

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-03-27/2015-03-28

1SALOS Poznań - 1920 Mosina2015-03-2816:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )4:5
2CHROBRY POZNAŃ - KS Canarinhos II Skórzewo2015-03-2717:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)3:2


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-11

3KS Canarinhos II Skórzewo - POLONIA Poznań2015-04-1110:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:2
4SALOS Poznań - CHROBRY POZNAŃ2015-04-1116:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )3:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-04-17

5CHROBRY POZNAŃ - 1920 Mosina2015-04-1717:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)10:0
6POLONIA Poznań - SALOS Poznań2015-04-1716:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:5


Kolejka: 4 w dniach 2015-04-24

71920 Mosina - KS Canarinhos II Skórzewo2015-04-2417:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:3
8CHROBRY POZNAŃ - POLONIA Poznań2015-04-2417:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)6:2


Kolejka: 5 w dniach 2015-05-08/2015-05-09

9POLONIA Poznań - 1920 Mosina2015-05-0816:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)3:4
10KS Canarinhos II Skórzewo - SALOS Poznań2015-05-0911:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:7


Kolejka: 6 w dniach 2015-05-15/2015-05-16

111920 Mosina - SALOS Poznań2015-05-1517:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:5
12KS Canarinhos II Skórzewo - CHROBRY POZNAŃ2015-05-1609:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)7:2


Kolejka: 7 w dniach 2015-05-22

13POLONIA Poznań - KS Canarinhos II Skórzewo2015-05-2216:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:3
14CHROBRY POZNAŃ - SALOS Poznań2015-05-2217:00Chrobry Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Chrobrego 105)1:4


Kolejka: 8 w dniach 2015-05-30/2015-06-09

151920 Mosina - CHROBRY POZNAŃ2015-06-0918:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)5:4
16SALOS Poznań - POLONIA Poznań2015-05-3016:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )6:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-06-06

17KS Canarinhos II Skórzewo - 1920 Mosina2015-06-0610:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)9:3
18POLONIA Poznań - CHROBRY POZNAŃ____-__-____:__Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5):


Kolejka: 10 w dniach 2015-06-13

191920 Mosina - POLONIA Poznań2015-06-1316:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:0 V
20SALOS Poznań - KS Canarinhos II Skórzewo2015-06-1316:00Salos Poznań ś (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego )2:3