Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa F1 Żak "mistrz" Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-04-11

1SUCHARY Suchy Las - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-1109:30Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:2
2LECH I Poznań - KS Canarinhos II Skórzewo2015-04-1109:55Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:1
3AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - KS Canarinhos II Skórzewo2015-04-1110:20Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:0
4SUCHARY Suchy Las - LECH I Poznań2015-04-1110:45Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:4
5LECH I Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-1111:10Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)1:3
6KS Canarinhos II Skórzewo - SUCHARY Suchy Las2015-04-1111:35Suchary Suchy Las sztuczna trawa (Suchy Las, Konwaliowa .)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-26

7LECH I Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-04-2610:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:1
8KS Canarinhos II Skórzewo - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-2610:25Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)4:1
9SUCHARY Suchy Las - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-2610:50Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:3
10LECH I Poznań - KS Canarinhos II Skórzewo2015-04-2611:15Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:1
11KS Canarinhos II Skórzewo - SUCHARY Suchy Las2015-04-2611:40Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)5:0
12AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - LECH I Poznań2015-04-2612:05Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)1:5


Kolejka: 3 w dniach 2015-05-16

13KS Canarinhos II Skórzewo - LECH I Poznań2015-05-1613:30Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:2
14AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SUCHARY Suchy Las2015-05-1613:55Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:2
15LECH I Poznań - SUCHARY Suchy Las2015-05-1614:20Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:1
16KS Canarinhos II Skórzewo - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-05-1614:45Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:1
17AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - LECH I Poznań2015-05-1615:10Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:5
18SUCHARY Suchy Las - KS Canarinhos II Skórzewo2015-05-1615:35Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)1:4


Kolejka: 4 w dniach 2015-05-30

19AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - KS Canarinhos II Skórzewo2015-05-3013:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:0
20SUCHARY Suchy Las - LECH I Poznań2015-05-3013:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:2
21KS Canarinhos II Skórzewo - LECH I Poznań2015-05-3013:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:2
22AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - SUCHARY Suchy Las2015-05-3014:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1
23SUCHARY Suchy Las - KS Canarinhos II Skórzewo2015-05-3014:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:2
24LECH I Poznań - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-05-3015:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:1