Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa F1 Żak "mistrz" Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-04-18

1WARTA Poznań - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-1810:00Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)2:6
2POZNANIAK AUREA POZNAŃ - CHROBRY GNIEZNO2015-04-1810:25Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0
3AKADEMIA REISSA Poznań - CHROBRY GNIEZNO2015-04-1810:50Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:3
4WARTA Poznań - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2015-04-1811:15Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)0:1
5POZNANIAK AUREA POZNAŃ - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-1811:40Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:1
6CHROBRY GNIEZNO - WARTA Poznań2015-04-1812:05Stadion Droga Dębińska (Poznań-Wilda, Droga Dębińska 12)3:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-25

7POZNANIAK AUREA POZNAŃ - WARTA Poznań2015-04-2509:00Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)5:0
8CHROBRY GNIEZNO - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-2509:25Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)3:2
9WARTA Poznań - AKADEMIA REISSA Poznań2015-04-2509:50Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:5
10POZNANIAK AUREA POZNAŃ - CHROBRY GNIEZNO2015-04-2510:15Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)3:3
11CHROBRY GNIEZNO - WARTA Poznań2015-04-2510:40Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)5:0
12AKADEMIA REISSA Poznań - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2015-04-2511:05Poznaniak Aurea Poznań (Poznań-Stare Miasto, Bolesława Śmiałego .)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-05-16

13CHROBRY GNIEZNO - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2015-05-1613:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)3:2
14AKADEMIA REISSA Poznań - WARTA Poznań2015-05-1613:25Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)1:1
15POZNANIAK AUREA POZNAŃ - WARTA Poznań2015-05-1613:50Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)4:0
16CHROBRY GNIEZNO - AKADEMIA REISSA Poznań2015-05-1614:15Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)1:0
17AKADEMIA REISSA Poznań - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2015-05-1614:40Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)3:4
18WARTA Poznań - CHROBRY GNIEZNO2015-05-1615:05Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)3:4


Kolejka: 4 w dniach 2015-05-30

19AKADEMIA REISSA Poznań - CHROBRY GNIEZNO2015-05-3011:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:2
20WARTA Poznań - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2015-05-3011:55Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:4
21CHROBRY GNIEZNO - POZNANIAK AUREA POZNAŃ2015-05-3012:20Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:2
22AKADEMIA REISSA Poznań - WARTA Poznań2015-05-3012:45Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:0
23WARTA Poznań - CHROBRY GNIEZNO2015-05-3013:10Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:3
24POZNANIAK AUREA POZNAŃ - AKADEMIA REISSA Poznań2015-05-3013:35Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)4:1