Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa F2 Żak "mistrz"

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-04-18

1KS Canarinhos Skórzewo - LECH I Poznań2015-04-1810:00Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:7
2POLONIA Środa Wlkp. - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-1810:25Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:6 V
3LECH I Poznań - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-1810:50Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:0
4KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-1811:15Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)3:0 V
5POLONIA Środa Wlkp. - LECH I Poznań2015-04-1811:40Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)0:4 V
6AKADEMIA REISSA I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-1812:05Skórzewo (Skórzewo, Księdza Stanisława Kozierowskiego 1)2:0


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-26

7POLONIA Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-2610:00Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:0
8AKADEMIA REISSA I Poznań - LECH I Poznań2015-04-2610:25Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )3:2
9KS Canarinhos Skórzewo - LECH I Poznań2015-04-2610:50Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )0:3
10POLONIA Środa Wlkp. - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-04-2611:15Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )1:5
11AKADEMIA REISSA I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-2611:40Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )2:1
12LECH I Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-04-2612:05Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Lipowa )4:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-05-16

13AKADEMIA REISSA I Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-1609:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
14LECH I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-1609:25Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)7:0
15POLONIA Środa Wlkp. - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-1609:50Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3
16AKADEMIA REISSA I Poznań - LECH I Poznań2015-05-1610:15Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:1
17LECH I Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-1610:40Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)12:0
18KS Canarinhos Skórzewo - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-1611:05Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:4


Kolejka: 4 w dniach 2015-05-23

19LECH I Poznań - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-2318:00Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:2
20KS Canarinhos Skórzewo - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-2318:25Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:3
21AKADEMIA REISSA I Poznań - POLONIA Środa Wlkp.2015-05-2318:50Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)1:2
22LECH I Poznań - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-2319:15Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)4:2
23KS Canarinhos Skórzewo - AKADEMIA REISSA I Poznań2015-05-2319:40Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)2:1
24POLONIA Środa Wlkp. - LECH I Poznań2015-05-2320:05Lech Poznań b (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)0:5