Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa A Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2015-03-21/2015-03-22

1ATE WICHER Strzyżewo - TS GMINY Kamieniec2015-03-2115:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )2:1
2PIECZARKA WIELICHOWO - TĘCZA Skrzynki2015-03-2214:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )4:1
3HURAGAN Łomnica - PROMIEŃ Opalenica2015-03-2214:00Huragan Łomnica (Łomnica )3:5
4INTER Zdrój - GMINY Grodzisk Wlkp.2015-03-2211:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )5:0
5KORONA Bukowiec - ORZEŁ Rostarzewo2015-03-2215:00KORONA Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)3:1
6KS Canarinhos Skórzewo - ORZEŁ Granowo2015-03-2115:30Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:0
7KS Sękowo - LZS Wronczyn2015-03-2212:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )0:4


Kolejka: 15 w dniach 2015-03-28/2015-03-29

8KS Sękowo - ATE WICHER Strzyżewo2015-03-2912:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )1:1
9LZS Wronczyn - KS Canarinhos Skórzewo2015-03-2914:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:3
10ORZEŁ Granowo - KORONA Bukowiec2015-03-2915:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:2
11ORZEŁ Rostarzewo - INTER Zdrój2015-03-2914:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)3:1
12GMINY Grodzisk Wlkp. - HURAGAN Łomnica2015-03-2911:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )3:3
13PROMIEŃ Opalenica - PIECZARKA WIELICHOWO2015-03-2815:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)1:0
14TĘCZA Skrzynki - TS GMINY Kamieniec2015-03-2815:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:0


Kolejka: 16 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

15ATE WICHER Strzyżewo - TĘCZA Skrzynki2015-04-1116:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:2
16TS GMINY Kamieniec - PROMIEŃ Opalenica2015-04-1116:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:0
17PIECZARKA WIELICHOWO - GMINY Grodzisk Wlkp.2015-04-1117:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )3:1
18HURAGAN Łomnica - ORZEŁ Rostarzewo2015-04-1215:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:2
19INTER Zdrój - ORZEŁ Granowo2015-04-1211:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )1:1
20KORONA Bukowiec - LZS Wronczyn2015-04-1215:00KORONA Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)6:1
21KS Canarinhos Skórzewo - KS Sękowo2015-04-1116:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)4:2


Kolejka: 17 w dniach 2015-04-18/2015-04-19

22KS Canarinhos Skórzewo - ATE WICHER Strzyżewo2015-04-1816:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)2:0
23KS Sękowo - KORONA Bukowiec2015-04-1912:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )4:5
24LZS Wronczyn - INTER Zdrój2015-04-1914:00LZS Wronczyn (Wronczyn )1:3
25ORZEŁ Granowo - HURAGAN Łomnica2015-04-1915:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:1
26ORZEŁ Rostarzewo - PIECZARKA WIELICHOWO2015-04-1914:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:1
27GMINY Grodzisk Wlkp. - TS GMINY Kamieniec2015-04-1911:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )1:1
28PROMIEŃ Opalenica - TĘCZA Skrzynki2015-04-1816:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)4:0


Kolejka: 18 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

29ATE WICHER Strzyżewo - PROMIEŃ Opalenica2015-04-2516:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )3:0
30TĘCZA Skrzynki - GMINY Grodzisk Wlkp.2015-04-2516:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)4:0
31TS GMINY Kamieniec - ORZEŁ Rostarzewo2015-04-2516:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )5:1
32PIECZARKA WIELICHOWO - ORZEŁ Granowo2015-04-2518:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )3:3
33HURAGAN Łomnica - LZS Wronczyn2015-04-2615:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:2
34INTER Zdrój - KS Sękowo2015-04-2611:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )1:0
35KORONA Bukowiec - KS Canarinhos Skórzewo2015-04-2615:00KORONA Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)2:1


Kolejka: 19 w dniach 2015-05-01/2015-05-03

36KORONA Bukowiec - ATE WICHER Strzyżewo2015-05-0112:00KORONA Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)4:0
37KS Canarinhos Skórzewo - INTER Zdrój2015-05-0116:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)4:2
38KS Sękowo - HURAGAN Łomnica2015-05-0112:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )1:5
39LZS Wronczyn - PIECZARKA WIELICHOWO2015-05-0316:00LZS Wronczyn (Wronczyn )3:1
40ORZEŁ Granowo - TS GMINY Kamieniec2015-05-0115:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)6:2
41ORZEŁ Rostarzewo - TĘCZA Skrzynki2015-05-0314:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)0:3
42GMINY Grodzisk Wlkp. - PROMIEŃ Opalenica2015-05-0111:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )1:0


Kolejka: 20 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

43ATE WICHER Strzyżewo - GMINY Grodzisk Wlkp.2015-05-0916:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:0
44PROMIEŃ Opalenica - ORZEŁ Rostarzewo2015-05-0916:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)2:5
45TĘCZA Skrzynki - ORZEŁ Granowo2015-05-1016:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)0:6
46TS GMINY Kamieniec - LZS Wronczyn2015-05-0917:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )4:1
47PIECZARKA WIELICHOWO - KS Sękowo2015-05-0918:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )1:1
48HURAGAN Łomnica - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-1015:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:3
49INTER Zdrój - KORONA Bukowiec2015-05-1011:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )1:10


Kolejka: 21 w dniach 2015-05-13/2015-05-17

50INTER Zdrój - ATE WICHER Strzyżewo2015-05-1711:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )0:2
51KORONA Bukowiec - HURAGAN Łomnica2015-05-1715:00KORONA Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)9:4
52KS Canarinhos Skórzewo - PIECZARKA WIELICHOWO2015-05-1616:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)8:2
53KS Sękowo - TS GMINY Kamieniec2015-05-1712:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )1:2
54LZS Wronczyn - TĘCZA Skrzynki2015-05-1714:00LZS Wronczyn (Wronczyn )4:3
55ORZEŁ Granowo - PROMIEŃ Opalenica2015-05-1715:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)2:1
56ORZEŁ Rostarzewo - GMINY Grodzisk Wlkp.2015-05-1318:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:3


Kolejka: 22 w dniach 2015-05-20/2015-05-24

57ATE WICHER Strzyżewo - ORZEŁ Rostarzewo2015-05-2316:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )1:3
58GMINY Grodzisk Wlkp. - ORZEŁ Granowo2015-05-2411:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )1:6
59PROMIEŃ Opalenica - LZS Wronczyn2015-05-2316:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:0
60TĘCZA Skrzynki - KS Sękowo2015-05-2316:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)4:1
61TS GMINY Kamieniec - KS Canarinhos Skórzewo2015-05-2317:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:0
62PIECZARKA WIELICHOWO - KORONA Bukowiec2015-05-2018:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )0:2
63HURAGAN Łomnica - INTER Zdrój2015-05-2415:00Huragan Łomnica (Łomnica )3:1


Kolejka: 23 w dniach 2015-05-30/2015-05-31

64HURAGAN Łomnica - ATE WICHER Strzyżewo2015-05-3017:00Huragan Łomnica (Łomnica )0:2
65INTER Zdrój - PIECZARKA WIELICHOWO2015-05-3111:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )4:1
66KORONA Bukowiec - TS GMINY Kamieniec2015-05-3115:00KORONA Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:6
67KS Canarinhos Skórzewo - TĘCZA Skrzynki2015-05-3016:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)4:1
68KS Sękowo - PROMIEŃ Opalenica2015-05-3112:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:0
69LZS Wronczyn - GMINY Grodzisk Wlkp.2015-05-3114:00LZS Wronczyn (Wronczyn )4:3
70ORZEŁ Granowo - ORZEŁ Rostarzewo2015-05-3017:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:2


Kolejka: 24 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

71ATE WICHER Strzyżewo - ORZEŁ Granowo2015-06-0616:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )0:1
72ORZEŁ Rostarzewo - LZS Wronczyn2015-06-0714:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:2
73GMINY Grodzisk Wlkp. - KS Sękowo2015-06-0711:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )4:0
74PROMIEŃ Opalenica - KS Canarinhos Skórzewo2015-06-0616:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)0:0
75TĘCZA Skrzynki - KORONA Bukowiec2015-06-0616:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)3:5
76TS GMINY Kamieniec - INTER Zdrój2015-06-0617:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )6:3
77PIECZARKA WIELICHOWO - HURAGAN Łomnica2015-06-0714:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )0:3


Kolejka: 25 w dniach 2015-06-10/2015-06-14

78PIECZARKA WIELICHOWO - ATE WICHER Strzyżewo2015-06-1018:00Pieczarka Wielichowo (Wielichowo )1:4
79HURAGAN Łomnica - TS GMINY Kamieniec2015-06-1415:00Huragan Łomnica (Łomnica )2:3
80INTER Zdrój - TĘCZA Skrzynki2015-06-1316:00Inter Zdrój (Ptaszkowo )3:0 V
81KORONA Bukowiec - PROMIEŃ Opalenica2015-06-1415:00KORONA Bukowiec (Bukowiec, Nowotomyska 12)1:1
82KS Canarinhos Skórzewo - GMINY Grodzisk Wlkp.2015-06-1316:00Skórzewo (Skórzewo, Poznańska 70)5:1
83KS Sękowo - ORZEŁ Rostarzewo2015-06-1412:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:1
84LZS Wronczyn - ORZEŁ Granowo2015-06-1414:00LZS Wronczyn (Wronczyn )0:3


Kolejka: 26 w dniach 2015-06-17/2015-06-20

85ATE WICHER Strzyżewo - LZS Wronczyn2015-06-2016:00ATE Wicher Strzyżewo (Strzyżewo )3:0 V
86ORZEŁ Granowo - KS Sękowo2015-06-2016:00Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)7:1
87ORZEŁ Rostarzewo - KS Canarinhos Skórzewo2015-06-2016:00Orzeł Rostarzewo (Rostarzewo, Polna 15)1:3
88GMINY Grodzisk Wlkp. - KORONA Bukowiec2015-06-2016:00LSS Gminy Grodzisk Wlkp. (Ptaszkowo )1:6
89PROMIEŃ Opalenica - INTER Zdrój2015-06-2016:00Stadion Miejski im. Jana Wojdy (Opalenica, Parkowa 46)3:1
90TĘCZA Skrzynki - HURAGAN Łomnica2015-06-2016:00Tęcza Skrzynki (Skrzynki, Wodna 1)4:4
91TS GMINY Kamieniec - PIECZARKA WIELICHOWO2015-06-1718:00TS Gminy Kamieniec (Kamieniec, Grodziska )1:2