Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa F1 Żak Grupa 7

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-04-19

1WARTA II Międzychód - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-04-1910:00miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )6:0
2UKS ORZEŁ GRANOWO - PATRIA Buk2015-04-1910:25miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )1:1
3GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - PATRIA Buk2015-04-1910:50miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )2:2
4WARTA II Międzychód - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-04-1911:15miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )5:0
5UKS ORZEŁ GRANOWO - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-04-1911:40miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )5:0
6PATRIA Buk - WARTA II Międzychód2015-04-1912:05miejski stadion w Międzychodzie (Międzychód )0:8


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-26

7UKS ORZEŁ GRANOWO - WARTA II Międzychód2015-04-2613:00UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:3
8PATRIA Buk - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-04-2613:25UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)5:1
9WARTA II Międzychód - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-04-2613:50UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)4:0
10UKS ORZEŁ GRANOWO - PATRIA Buk2015-04-2614:15UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)3:1
11PATRIA Buk - WARTA II Międzychód2015-04-2614:40UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:3
12GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-04-2615:05UKS Orzeł Granowo (Granowo, Sportowa 2)0:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-05-17

13PATRIA Buk - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-05-1711:00Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:0
14GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - WARTA II Międzychód2015-05-1711:25Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:2
15UKS ORZEŁ GRANOWO - WARTA II Międzychód2015-05-1711:50Patria Buk (Buk, Sportowa 14)0:7
16PATRIA Buk - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-05-1712:15Patria Buk (Buk, Sportowa 14)2:2
17GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-05-1712:40Patria Buk (Buk, Sportowa 14)3:0
18WARTA II Międzychód - PATRIA Buk2015-05-1713:05Patria Buk (Buk, Sportowa 14)5:1


Kolejka: 4 w dniach 2015-05-30

19GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - PATRIA Buk2015-05-3011:00GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:1
20WARTA II Międzychód - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-05-3011:25GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)4:3
21PATRIA Buk - UKS ORZEŁ GRANOWO2015-05-3011:50GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)6:0
22GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. - WARTA II Międzychód2015-05-3012:15GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)0:0
23WARTA II Międzychód - PATRIA Buk2015-05-3012:40GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)1:4
24UKS ORZEŁ GRANOWO - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp.2015-05-3013:05GSS Grodzisk Wlkp. (Grodzisk Wielkopolski, Chopina 26)0:2