Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa F2 Żak Grupa 1

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-04-25

1PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-04-2514:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:1
2CHROBRY GNIEZNO - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-2514:25PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )6:1
31922 LECHIA Kostrzyn - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-04-2514:50PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )4:1
4PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - CHROBRY GNIEZNO2015-04-2515:15PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:1
5CHROBRY GNIEZNO - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-04-2515:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )2:0
6AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-04-2516:05PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-05-16

7CHROBRY GNIEZNO - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-05-1610:00Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)3:0
8AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-05-1610:25Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)0:2
9PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-05-1610:50Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)2:1
10CHROBRY GNIEZNO - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-05-1611:15Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)2:1
11AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-05-1611:40Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)0:3
121922 LECHIA Kostrzyn - CHROBRY GNIEZNO2015-05-1612:05Chrobry Gniezno (Gniezno, Mała 1)1:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-06-20

13AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - CHROBRY GNIEZNO2015-06-2010:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:0
141922 LECHIA Kostrzyn - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-06-2010:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:2
15CHROBRY GNIEZNO - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-06-2010:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:2
16AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-06-2011:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:1
171922 LECHIA Kostrzyn - CHROBRY GNIEZNO2015-06-2011:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:1
18PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-06-2012:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:4


Kolejka: 4 w dniach 2015-06-13

191922 LECHIA Kostrzyn - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-06-1315:00Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:1
20PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - CHROBRY GNIEZNO2015-06-1315:25Błękitni Owińska (Koziegłowy )2:1
21AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA - CHROBRY GNIEZNO2015-06-1315:50Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:5
221922 LECHIA Kostrzyn - PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY2015-06-1316:15Błękitni Owińska (Koziegłowy )1:2
23PSS JUNIOR I KOZIEGŁOWY - AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA2015-06-1316:40Błękitni Owińska (Koziegłowy )3:1
24CHROBRY GNIEZNO - 1922 LECHIA Kostrzyn2015-06-1317:05Błękitni Owińska (Koziegłowy )0:2