Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: okręgowa F2 Żak Grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 1 w dniach 2015-04-11

1WARTA Śrem - KADET KOZIEGŁOWY2015-04-1110:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)5:3
2PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - KŁOS Zaniemyśl2015-04-1110:25Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)2:1
3KADET KOZIEGŁOWY - KŁOS Zaniemyśl2015-04-1110:50Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:0
4WARTA Śrem - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2015-04-1111:15Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)8:0
5PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - KADET KOZIEGŁOWY2015-04-1111:40Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
6KŁOS Zaniemyśl - WARTA Śrem2015-04-1112:05Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:4


Kolejka: 2 w dniach 2015-04-26

7PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - WARTA Śrem2015-04-2611:00PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:5
8KŁOS Zaniemyśl - KADET KOZIEGŁOWY2015-04-2611:25PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )0:3
9WARTA Śrem - KADET KOZIEGŁOWY2015-04-2611:50PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:2
10PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - KŁOS Zaniemyśl2015-04-2612:15PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:1
11KŁOS Zaniemyśl - WARTA Śrem2015-04-2612:40PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )1:6
12KADET KOZIEGŁOWY - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2015-04-2613:05PSS Junior Koziegłowy k (Koziegłowy )8:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-05-16

13KŁOS Zaniemyśl - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2015-05-1610:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:0
14KADET KOZIEGŁOWY - WARTA Śrem2015-05-1610:25Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:1
15PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - WARTA Śrem2015-05-1610:50Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:2
16KŁOS Zaniemyśl - KADET KOZIEGŁOWY2015-05-1611:15Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:5
17KADET KOZIEGŁOWY - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2015-05-1611:40Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)9:0
18WARTA Śrem - KŁOS Zaniemyśl2015-05-1612:05Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)8:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-05-30

19KADET KOZIEGŁOWY - KŁOS Zaniemyśl2015-05-3009:00Kadet Koziegłowy (Napachanie )6:0
20WARTA Śrem - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2015-05-3009:25Kadet Koziegłowy (Napachanie )4:0
21KŁOS Zaniemyśl - PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY2015-05-3009:50Kadet Koziegłowy (Napachanie )2:0
22KADET KOZIEGŁOWY - WARTA Śrem2015-05-3010:15Kadet Koziegłowy (Napachanie )1:2
23WARTA Śrem - KŁOS Zaniemyśl2015-05-3010:40Kadet Koziegłowy (Napachanie )8:1
24PSS JUNIOR II KOZIEGŁOWY - KADET KOZIEGŁOWY2015-05-3011:05Kadet Koziegłowy (Napachanie )1:9