Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa I

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2015-03-29

1INDECO POZNAŃ FC - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-03-2914:00KS Indeco Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:2
2AVIA I KAMIONKI - KS Szczytniki/STELLA II Luboń 2015-03-2911:00Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)0:3 V
3MEBLORZ SWARZĘDZ - FARA PELIKAN Żydowo2015-03-2915:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:1
4GKS Gułtowy - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-03-2915:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)3:6
5GTS PHYTOPHARM KLĘKA - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-03-2913:00Phytopharm Klęka (Klęka )1:3
6Antares ZALASEWO - KŁOS II Zaniemyśl2015-03-2914:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )3:3


Kolejka: 13 w dniach 2015-04-11/2015-04-12

7Antares ZALASEWO - INDECO POZNAŃ FC2015-04-1215:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )2:2
8KŁOS II Zaniemyśl - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2015-04-1211:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:3
9KS Gminy Brodnica Manieczki - GKS Gułtowy2015-04-1215:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )2:0
10LOTNIK-1997 POZNAŃ - FARA PELIKAN Żydowo2015-04-1115:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)3:5
11MEBLORZ SWARZĘDZ - AVIA I KAMIONKI2015-04-1216:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)3:0 V
12KS Szczytniki/STELLA II Luboń  - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-04-1216:00Szczytniki/Stella Luboń (Szczytniki, Międzylesie 7)6:4


Kolejka: 14 w dniach 2015-04-19

13INDECO POZNAŃ FC - KS Szczytniki/STELLA II Luboń 2015-04-1914:00KS Indeco Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:1
14WEŁNIANKA Kiszkowo - MEBLORZ SWARZĘDZ2015-04-1914:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)0:4
15AVIA I KAMIONKI - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-04-1914:00Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)1:0
16FARA PELIKAN Żydowo - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-04-1913:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)0:0
17GKS Gułtowy - KŁOS II Zaniemyśl2015-04-1915:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)2:4
18GTS PHYTOPHARM KLĘKA - Antares ZALASEWO2015-04-1913:00Phytopharm Klęka (Klęka )2:0


Kolejka: 15 w dniach 2015-04-25/2015-04-26

19GTS PHYTOPHARM KLĘKA - INDECO POZNAŃ FC2015-04-2613:00Phytopharm Klęka (Klęka )4:0
20Antares ZALASEWO - GKS Gułtowy2015-04-2611:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )11:1
21KŁOS II Zaniemyśl - FARA PELIKAN Żydowo2015-04-2611:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)1:0
22KS Gminy Brodnica Manieczki - AVIA I KAMIONKI2015-04-2615:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )0:0
23LOTNIK-1997 POZNAŃ - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-04-2515:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)2:2
24MEBLORZ SWARZĘDZ - KS Szczytniki/STELLA II Luboń 2015-04-2617:00Meblorz Swarzędz (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:2


Kolejka: 16 w dniach 2015-05-09/2015-05-10

25INDECO POZNAŃ FC - MEBLORZ SWARZĘDZ2015-05-1014:00KS Indeco Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
26KS Szczytniki/STELLA II Luboń  - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-05-1016:00Szczytniki/Stella Luboń (Szczytniki, Międzylesie 7)3:0
27WEŁNIANKA Kiszkowo - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-05-1014:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)3:4
28AVIA I KAMIONKI - KŁOS II Zaniemyśl2015-05-1017:00Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)6:0
29FARA PELIKAN Żydowo - Antares ZALASEWO2015-05-1013:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)1:0
30GKS Gułtowy - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2015-05-0914:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)2:8


Kolejka: 17 w dniach 2015-05-16/2015-05-17

31GKS Gułtowy - INDECO POZNAŃ FC2015-05-1715:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)1:4
32GTS PHYTOPHARM KLĘKA - FARA PELIKAN Żydowo2015-05-1713:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:0 V
33Antares ZALASEWO - AVIA I KAMIONKI2015-05-1711:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )0:3
34KŁOS II Zaniemyśl - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-05-1711:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)4:0
35KS Gminy Brodnica Manieczki - KS Szczytniki/STELLA II Luboń 2015-05-1715:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:0
36LOTNIK-1997 POZNAŃ - MEBLORZ SWARZĘDZ2015-05-1615:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)5:3


Kolejka: 18 w dniach 2015-05-24

37INDECO POZNAŃ FC - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-05-2414:00KS Indeco Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:4
38MEBLORZ SWARZĘDZ - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-05-2415:00Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:0
39KS Szczytniki/STELLA II Luboń  - KŁOS II Zaniemyśl2015-05-2416:00Szczytniki/Stella Luboń (Szczytniki, Międzylesie 7)5:0
40WEŁNIANKA Kiszkowo - Antares ZALASEWO2015-05-2414:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)1:1
41AVIA I KAMIONKI - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2015-05-2414:00Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)2:3
42FARA PELIKAN Żydowo - GKS Gułtowy2015-05-2413:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)2:1


Kolejka: 19 w dniach 2015-05-31

43FARA PELIKAN Żydowo - INDECO POZNAŃ FC2015-05-3113:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)2:1
44GKS Gułtowy - AVIA I KAMIONKI2015-05-3115:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)2:4
45GTS PHYTOPHARM KLĘKA - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-05-3113:00Phytopharm Klęka (Klęka )3:0 V
46Antares ZALASEWO - KS Szczytniki/STELLA II Luboń 2015-05-3111:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )6:4
47KŁOS II Zaniemyśl - MEBLORZ SWARZĘDZ2015-05-3111:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:3
48KS Gminy Brodnica Manieczki - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-05-3115:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )2:0


Kolejka: 20 w dniach 2015-06-06/2015-06-07

49INDECO POZNAŃ FC - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-06-0714:00KS Indeco Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:2
50LOTNIK-1997 POZNAŃ - KŁOS II Zaniemyśl2015-06-0615:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)3:2
51MEBLORZ SWARZĘDZ - Antares ZALASEWO2015-06-0714:30Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:3 V
52KS Szczytniki/STELLA II Luboń  - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2015-06-0716:00Szczytniki/Stella Luboń (Szczytniki, Międzylesie 7)3:4
53WEŁNIANKA Kiszkowo - GKS Gułtowy2015-06-0714:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)5:2
54AVIA I KAMIONKI - FARA PELIKAN Żydowo2015-06-0713:00Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)5:2


Kolejka: 21 w dniach 2015-06-13/2015-06-14

55AVIA I KAMIONKI - INDECO POZNAŃ FC2015-06-1414:00Avia Kamionki (Kórnik, Leśna 6)3:1
56FARA PELIKAN Żydowo - WEŁNIANKA Kiszkowo2015-06-1317:00Fara Pelikan Żydowo (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)2:0
57GKS Gułtowy - KS Szczytniki/STELLA II Luboń 2015-06-1415:00GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)2:9
58GTS PHYTOPHARM KLĘKA - MEBLORZ SWARZĘDZ2015-06-1413:00Phytopharm Klęka (Klęka )4:1
59Antares ZALASEWO - LOTNIK-1997 POZNAŃ2015-06-1411:00Antares Zalasewo (Zalasewo, Kórnicka )1:4
60KŁOS II Zaniemyśl - KS Gminy Brodnica Manieczki2015-06-1411:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:0


Kolejka: 22 w dniach 2015-06-20/2015-06-21

61INDECO POZNAŃ FC - KŁOS II Zaniemyśl2015-06-2017:00Poznań FC (Zaniemyśl .)0:3
62KS Gminy Brodnica Manieczki - Antares ZALASEWO2015-06-2114:00KS Gminy Brodnica Manieczki (Manieczki )3:3
63LOTNIK-1997 POZNAŃ - GTS PHYTOPHARM KLĘKA2015-06-2114:00Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 206)2:1
64MEBLORZ SWARZĘDZ - GKS Gułtowy2015-06-2114:00Meblorz Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)6:2
65KS Szczytniki/STELLA II Luboń  - FARA PELIKAN Żydowo2015-06-2114:00Szczytniki/Stella Luboń (Szczytniki, Międzylesie 7)3:0
66WEŁNIANKA Kiszkowo - AVIA I KAMIONKI2015-06-2114:00Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)3:3