Puchar Polski

     Godzina   Termin  1 -   22  sierpień  2014 r.  - piątek 

      20:00    Lech Poznań Oldboys            - Wełnianka Kiszkowo              4 : 1         

     Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2014 r.  - sobota 

      11:00    Old Boy Polonia Środa Wlkp.    - Phytopharm Klęka                1 : 1  K 4:2  
      16:00    Borusja Boruja Kościelna       - Sam Jastrzębsko Stare           2 : 2  K 2:4  
      17:00    Skra Wielkopolska Otusz        - Okoń Sapowice                  13 : 1         

     Godzina   Termin  1 -   24  sierpień  2014 r.  - niedziela 

      11:00    Sparta juniorzy Szamotuły      - Odlew Poznań                    1 : 0         
      14:00    Walka Kostrzyn                 - Antares Zalasewo                4 : 1         
      16:00    Przyszlismy Popatrzec          - Lotnik 1997 Poznań              1 : 6         
      14:00    Jamajka Bartkowiak Śrem        - Walka Poznań                    3 : 0  W      
      13:00    pauzuje                        - KS Gaj Wielki                   4 : 4  K 4:5  
      14:00    LZS Otorowo                    - LKS Lipa                        2 : 4         
      16:00    Szczytniki/Stella II Luboń     - 1920 II Mosina                  3 : 0  W      

     Godzina   Termin  1 -   26  sierpień  2014 r.  - wtorek 

      17:00    Kolegium Sędziów Wlkp. ZPN     - Orły Plewiska                   2 : 0         
      20:30    International oldboys Srem     - Meblorz Swarzędz                2 : 6         


 
Godzina Termin 2 - 3 wrzesień 2014 r. - środa 17:00 Orkan Jarosławiec - Wiara Lecha Poznań 5 : 1 17:00 Lech Poznań Oldboys - LKS Lipa 9 : 3 17:00 Sparta juniorzy Szamotuły - Czarni Kaźmierz 3 : 3 K 4:3 17:00 Tarnovia II Tarnowo Podgórne - KS Gaj Wielki 3 : 2 17:00 Polonia II Środa Wlkp. - Pogoń Książ Wlkp. 8 : 1 17:00 Clescevia Kleszczewo - Maratończyk Brzeźno 1 : 4 17:00 Meblorz Swarzędz - Czarni Czerniejewo 5 : 2 17:00 Old Boy Polonia Środa Wlkp. - Szczytniki/Stella II Luboń 2 : 1 17:00 Kolegium Sędziów Wlkp. ZPN - Szturm Junikowo Poznań 2 : 5 17:00 Walka Kostrzyn - Jurand Koziegłowy 2 : 2 K 4:5 17:00 LKS Kicin - Przemysław Poznań 3 : 1 17:00 Jamajka Bartkowiak Śrem - Lipno Stęszew 18 : 0 W 17:00 Warta Wartosław - Warta Obrzycko 1 : 2 17:00 Skra Wielkopolska Otusz - Spójnia Strykowo 1 : 1 K 8:9 17:00 Lotnik 1997 Poznań - KS 1999 Łopuchowo 0 : 1 17:00 Pieczarka Wielichowo - Inter Zdrój 4 : 0 17:00 Akademia Reissa Poznań - Sokół Duszniki 6 : 2 17:00 Las Puszczykowo - Warta Śrem 0 : 4 17:00 GKS Golęczewo - Suchary Suchy Las 0 : 3 17:00 Promień Opalenica - Patria Buk 4 : 3
Godzina Termin 3 - 17 wrzesień 2014 r. - środa 16:30 Old Boy Polonia Środa Wlkp. - Piast Kobylnica 0 : 4 16:30 Meblorz Swarzędz - Maratończyk Brzeźno 1 : 4 16:30 Polonia II Środa Wlkp. - Kłos Zaniemyśl 4 : 1 16:30 Stella Luboń - Warta Poznań 0 : 4 16:30 Vitcovia Witkowo - 1922 Lechia Kostrzyn 2 : 1 16:30 Huragan Pobiedziska - Pelikan Niechanowo 2 : 2 K 5:3 16:30 Orkan Jarosławiec - Polonia Środa Wlkp. 1 : 4 16:30 Szturm Junikowo Poznań - OTPS Winogrady Poznań 3 : 2 16:30 Zjednoczeni Trzemeszno - Unia Swarzędz 1 : 3 16:30 Jurand Koziegłowy - Luboński 1943 Luboń 3 : 4 16:30 LKS Kicin - Mieszko Gniezno 1 : 4 16:30 Jamajka Bartkowiak Śrem - Kotwica Kórnik 0 : 6 16:30 Czarni Wróblewo - Mawit Lwówek 3 : 5 16:30 Spójnia Strykowo - Warta Śrem 1 : 3 16:30 KS 1999 Łopuchowo - Sparta Oborniki 0 : 8 16:30 Pieczarka Wielichowo - Dyskobolia Intermarche Grod 1 : 1 K 2:4 16:30 Canarinhos Skórzewo - Orkan Konarzewo 2 : 1 16:30 Akademia Reissa Poznań - Grom Plewiska 2 : 1 16:30 Sam Jastrzębsko Stare - Płomień Przyprostynia 2 : 4 16:30 Gminy Grodzisk Wlkp. - GKS Dopiewo 0 : 7 16:30 Warta Sieraków - Sokół Pniewy 2 : 1 16:30 Suchary Suchy Las - Concordia Murowana Gośl. 2 : 2 K 1:3 16:30 Promień Opalenica - 1920 Mosina 0 : 1 16:30 Orkan Objezierze - Lech II Poznań 0 : 4 16:30 Tarnovia II Tarnowo Podgórne - Sparta Szamotuły 2 : 6 16:30 Błękitni Wronki - Kłos Gałowo 4 : 1 16:30 Sparta juniorzy Szamotuły - Wełna Rogoźno 2 : 1 16:30 Korona Bukowiec - Sokół Rakoniewice 3 : 0 W 16:30 Pogoń Lwówek - Warta Międzychód 1 : 4 16:30 Polonia Poznań - Wielkopolska Komorniki 5 : 1 16:30 Zieloni Lubosz - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 : 2 16:30 Lech Poznań Oldboys - Warta Obrzycko 10 : 1
Godzina Termin 4 - 1 październik 2014 r. - środa 16:15 Vitcovia Witkowo - Huragan Pobiedziska 0 : 3 16:15 Piast Kobylnica - Mieszko Gniezno 0 : 2 16:15 Polonia II Środa Wlkp. - Kotwica Kórnik 0 : 3 16:15 Luboński 1943 Luboń - Warta Poznań 0 : 4 16:15 Warta Śrem - Polonia Środa Wlkp. 0 : 4 16:15 Lech Poznań Oldboys - Maratończyk Brzeźno 3 : 3 K 5:3 16:15 Akademia Reissa Poznań - Concordia Murowana Gośl. 0 : 4 16:15 Canarinhos Skórzewo - Szturm Junikowo Poznań 5 : 1 16:15 Polonia Poznań - Unia Swarzędz 1 : 3 16:15 1920 Mosina - Lech II Poznań 0 : 5 16:15 Dyskobolia Intermarche Grod - GKS Dopiewo 2 : 4 16:15 Mawit Lwówek - Sparta Szamotuły 2 : 5 16:15 Warta Sieraków - Warta Międzychód 3 : 4 16:15 Sparta juniorzy Szamotuły - Sparta Oborniki 1 : 5 16:15 Sam Jastrzębsko Stare - Korona Bukowiec 1 : 7 16:15 Błękitni Wronki - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 : 6
Godzina 1/8 finału - 15 październik 2014 r. - środa 15:45 Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 2 : 3 15:45 Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp. 2 : 4 15:45 Huragan Pobiedziska - Warta Poznań 1 : 1 K 6:7 15:45 Concordia Murowana Gośl. - Sparta Oborniki 0 : 5 15:45 Korona Bukowiec - GKS Dopiewo 5 : 4 15:45 Lech Poznań Oldboys - Canarinhos Skórzewo 3 : 1 15:45 Lech II Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 : 0 15:45 Warta Międzychód - Sparta Szamotuły 4 : 0
Godzina 1/4 finału - 14 marzec 2015 r. - sobota 14:00 Polonia Środa Wlkp. - Unia Swarzędz 3 : 0 14:00 Korona Bukowiec - Sparta Oborniki 0 : 1 14:00 Lech Poznań Oldboys - Lech II Poznań 0 :10 14:00 Warta Międzychód - Warta Poznań 0 : 5
Godzina 1/2 finału - 15 kwiecień 2015 r. - środa 17:00 Polonia Środa Wlkp. - Warta Poznań 0 : 0 K 4:2 17:00 Sparta Oborniki - Lech II Poznań 0 : 2
Godzina Finał str. pozn. - 6 maj 2015 r. - środa 17:00 Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań 3 : 1
Godzina I runda Wlkp. ZPN - 27 maj 2015 r. - środa 17:00 Victoria Września - Nielba Wągrowiec 1 : 3 17:00 Rawia Rawicz - Włókniarz 1925 Kalisz 0 : 3
Godzina II runda Wlkp. ZPN - 10 czerwiec 2015 r. - środa 17:00 Polonia Środa Wlkp. - Nielba Wągrowiec 0 : 2
Godzina Finał Wlkp. ZPN - 17 czerwiec 2015 r. - środa 18:00 Włókniarz 1925 Kalisz - Nielba Wągrowiec __:__