Terminarz rozgrywek ligi: I liga wojewódzka A1 Junior

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-15/2015-09-09

1WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań2015-08-2617:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)3:1
2UNIA Swarzędz - GÓRNIK KONIN2015-08-1611:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1
3STAL Pleszew - JAROTA Jarocin2015-08-1511:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)6:2
4Sokół SZAMOCIN - Football Academy - LECH II Poznań2015-09-0917:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:2
5RAWIA Rawicz - LIDER SWARZĘDZ2015-08-1614:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:4
6MIESZKO Gniezno - Polonia PIŁA2015-08-1611:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
7POLONIA 1912 Leszno - Noteć CZARNKÓW2015-08-1611:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)2:1


Kolejka: 2 w dniach 2015-08-22/2015-09-23

8AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań - Noteć CZARNKÓW2015-08-2210:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)3:1
9MIESZKO Gniezno - POLONIA 1912 Leszno2015-08-2311:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)4:1
10LIDER SWARZĘDZ - Polonia PIŁA2015-08-2311:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )4:1
11LECH II Poznań - RAWIA Rawicz2015-09-2318:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )8:1
12JAROTA Jarocin - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-08-2314:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)1:2
13GÓRNIK KONIN - STAL Pleszew2015-08-2211:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:2
14WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - UNIA Swarzędz2015-08-2314:00Stadion Miejski (Kalisz, Łódzka 19-29)5:3


Kolejka: 3 w dniach 2015-08-28/2015-08-30

15UNIA Swarzędz - AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań2015-08-2911:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1
16STAL Pleszew - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-08-2911:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:4
17Sokół SZAMOCIN - Football Academy - GÓRNIK KONIN2015-08-2811:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)6:1
18RAWIA Rawicz - JAROTA Jarocin2015-08-3014:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)1:3
19Polonia PIŁA - LECH II Poznań2015-08-2911:00Polonia Piła (Piła, Okrzei 4)0:3
20POLONIA 1912 Leszno - LIDER SWARZĘDZ2015-08-3011:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)2:5
21Noteć CZARNKÓW - MIESZKO Gniezno2015-08-2911:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)1:3


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

22AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań - MIESZKO Gniezno2015-09-0513:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)0:3
23LIDER SWARZĘDZ - Noteć CZARNKÓW2015-09-0613:30Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )4:1
24LECH II Poznań - POLONIA 1912 Leszno2015-09-0510:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )11:0
25JAROTA Jarocin - Polonia PIŁA2015-09-0614:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)4:3
26GÓRNIK KONIN - RAWIA Rawicz2015-09-0511:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:0
27WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-09-0611:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)5:0
28UNIA Swarzędz - STAL Pleszew2015-09-0611:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)1:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

29STAL Pleszew - AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań2015-09-1211:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)1:2
30Sokół SZAMOCIN - Football Academy - UNIA Swarzędz2015-09-1211:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
31RAWIA Rawicz - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-09-1314:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:4
32Polonia PIŁA - GÓRNIK KONIN2015-09-1211:00Polonia Piła (Piła, Okrzei 4)0:1
33POLONIA 1912 Leszno - JAROTA Jarocin2015-09-1311:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:2
34Noteć CZARNKÓW - LECH II Poznań2015-09-1211:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:3
35MIESZKO Gniezno - LIDER SWARZĘDZ2015-09-1311:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)4:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

36AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań - LIDER SWARZĘDZ2015-09-1913:30Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)6:1
37LECH II Poznań - MIESZKO Gniezno2015-09-1910:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )6:0
38JAROTA Jarocin - Noteć CZARNKÓW2015-09-2014:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)0:0
39GÓRNIK KONIN - POLONIA 1912 Leszno2015-09-1911:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:0
40WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - Polonia PIŁA2015-09-2011:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)7:1
41UNIA Swarzędz - RAWIA Rawicz2015-09-2011:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)3:3
42STAL Pleszew - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-09-2012:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

43Sokół SZAMOCIN - Football Academy - AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań2015-09-2611:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)4:1
44RAWIA Rawicz - STAL Pleszew2015-09-2714:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)2:2
45Polonia PIŁA - UNIA Swarzędz2015-09-2611:00Polonia Piła (Piła, Okrzei 4)0:1
46POLONIA 1912 Leszno - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-09-2711:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:4
47Noteć CZARNKÓW - GÓRNIK KONIN2015-09-2611:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:1
48MIESZKO Gniezno - JAROTA Jarocin2015-09-2711:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:0
49LIDER SWARZĘDZ - LECH II Poznań2015-09-2711:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:8


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-03/2015-10-06

50AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań - LECH II Poznań2015-10-0619:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:1
51JAROTA Jarocin - LIDER SWARZĘDZ2015-10-0414:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)3:0
52GÓRNIK KONIN - MIESZKO Gniezno2015-10-0311:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:1
53WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - Noteć CZARNKÓW2015-10-0411:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)2:0
54UNIA Swarzędz - POLONIA 1912 Leszno2015-10-0411:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:0
55STAL Pleszew - Polonia PIŁA2015-10-0415:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)6:1
56Sokół SZAMOCIN - Football Academy - RAWIA Rawicz2015-10-0311:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)11:0


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

57RAWIA Rawicz - AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań2015-10-1114:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)0:4
58Polonia PIŁA - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-10-1011:00Polonia Piła (Piła, Okrzei 4)0:3
59POLONIA 1912 Leszno - STAL Pleszew2015-10-1111:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:2
60Noteć CZARNKÓW - UNIA Swarzędz2015-10-1011:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:2
61MIESZKO Gniezno - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-10-1111:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)0:3
62LIDER SWARZĘDZ - GÓRNIK KONIN2015-10-1111:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )2:0
63LECH II Poznań - JAROTA Jarocin2015-10-1010:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:0


Kolejka: 10 w dniach 2015-10-17/2015-10-18

64AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań - JAROTA Jarocin2015-10-1713:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)1:3
65GÓRNIK KONIN - LECH II Poznań2015-10-1711:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)1:4
66WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - LIDER SWARZĘDZ2015-10-1811:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)6:1
67UNIA Swarzędz - MIESZKO Gniezno2015-10-1811:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)2:0
68STAL Pleszew - Noteć CZARNKÓW2015-10-1711:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)0:2
69Sokół SZAMOCIN - Football Academy - POLONIA 1912 Leszno2015-10-1711:00Sokół (Szamotuły, Sportowa 6)2:1
70RAWIA Rawicz - Polonia PIŁA2015-10-1714:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)6:1


Kolejka: 11 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

71Polonia PIŁA - AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań2015-10-2411:00Polonia Piła (Piła, Okrzei 4)1:0
72POLONIA 1912 Leszno - RAWIA Rawicz2015-10-2511:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)1:2
73Noteć CZARNKÓW - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-10-2411:00MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8)0:7
74MIESZKO Gniezno - STAL Pleszew2015-10-2511:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)1:2
75LIDER SWARZĘDZ - UNIA Swarzędz2015-10-2511:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )0:1
76LECH II Poznań - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-10-2410:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:2
77JAROTA Jarocin - GÓRNIK KONIN2015-10-2514:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:4


Kolejka: 12 w dniach 2015-11-07/2015-11-08

78AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań - GÓRNIK KONIN2015-11-0711:00Akademia Reissa Poznań sztuczna trawa (Baranowo, Wypoczynkowa 93)2:1
79WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz - JAROTA Jarocin2015-11-0811:00Stadion Miejski (Kalisz, Wał Jana Matejki 2-4)0:4
80UNIA Swarzędz - LECH II Poznań2015-11-0811:00Unia Swarzędz (Swarzędz, św. Marcina 1)0:4
81STAL Pleszew - LIDER SWARZĘDZ2015-11-0810:00Stadion Miejski (Pleszew, Aleje Mickiewicza 6)6:1
82Sokół SZAMOCIN - Football Academy - MIESZKO Gniezno2015-11-0711:00Sokół Szamocin (Szamocin, Parkowa 30)0:0
83RAWIA Rawicz - Noteć CZARNKÓW2015-11-0814:00Rawia Rawicz (Rawicz, Spokojna .)3:0 V
84Polonia PIŁA - POLONIA 1912 Leszno2015-11-0711:00Polonia Piła (Piła, Okrzei 4)2:1


Kolejka: 13 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

85POLONIA 1912 Leszno - AP REISSA-OSiR Baranowo Poznań2015-11-1511:00Polonia 1912 Leszno (Leszno, Górowska 49)0:4
86Noteć CZARNKÓW - Polonia PIŁA____-__-____:__MKS NOTEĆ CZARNKÓW (Czarnków, Nowa 8):
87MIESZKO Gniezno - RAWIA Rawicz2015-11-1511:00Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)2:1
88LIDER SWARZĘDZ - Sokół SZAMOCIN - Football Academy2015-11-1511:00Lider Swarzędz u (Swarzędz, św. Marcina )5:6
89LECH II Poznań - STAL Pleszew2015-11-1410:00Lech Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
90JAROTA Jarocin - UNIA Swarzędz2015-11-1514:00Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)2:1
91GÓRNIK KONIN - WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2015-11-1511:00Stadion Miejski im. Mariana Paska (Konin, Romana Dmowskiego 4)3:2