Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-29/2015-10-31

1ZŁOCI Złotkowo - NKS Niepruszewo2015-08-2916:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:0
2ROŻNOVIA Rożnowo - KS UCHOROWO2015-08-3011:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )1:0
3POZNAŃSKA 13 Poznań - LAS Puszczykowo2015-08-3018:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
4POGROM LUBOŃ - ORŁY PLEWISKA2015-08-3017:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:3
5Pauza: KADET KOZIEGŁOWY - LKS Lipa____-__-____:__Kadet Koziegłowy (Kobylnica, Poznańska .):
6OKOŃ Sapowice - ODLEW Poznań2015-10-3114:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)0:4


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-05/2015-09-06

7NKS Niepruszewo - ODLEW Poznań2015-09-0616:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)4:2
8LKS Lipa - OKOŃ Sapowice2015-09-0613:00LKS Lipa (Lipa )4:2
9ORŁY PLEWISKA - Pauza: KADET KOZIEGŁOWY____-__-____:__Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132):
10LAS Puszczykowo - POGROM LUBOŃ2015-09-0516:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )5:1
11KS UCHOROWO - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-09-0614:00KS Uchorowo (Uchorowo .)1:3
12ZŁOCI Złotkowo - ROŻNOVIA Rożnowo2015-09-0516:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )1:2


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-12/2015-09-13

13ROŻNOVIA Rożnowo - NKS Niepruszewo2015-09-1311:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )3:3
14POZNAŃSKA 13 Poznań - ZŁOCI Złotkowo2015-09-1318:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )2:3
15POGROM LUBOŃ - KS UCHOROWO2015-09-1316:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0
16Pauza: KADET KOZIEGŁOWY - LAS Puszczykowo____-__-____:__Kadet Koziegłowy (Kobylnica, Poznańska .):
17OKOŃ Sapowice - ORŁY PLEWISKA2015-09-1217:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)3:5
18ODLEW Poznań - LKS Lipa2015-09-1310:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:5


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-19/2015-09-20

19NKS Niepruszewo - LKS Lipa2015-09-2016:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:2
20ORŁY PLEWISKA - ODLEW Poznań2015-09-2011:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)3:3
21LAS Puszczykowo - OKOŃ Sapowice2015-09-1916:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:3
22KS UCHOROWO - Pauza: KADET KOZIEGŁOWY____-__-____:__KS Uchorowo (Uchorowo .):
23ZŁOCI Złotkowo - POGROM LUBOŃ2015-09-2016:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )3:1
24ROŻNOVIA Rożnowo - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-09-2011:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )4:1


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-26/2015-09-27

25POZNAŃSKA 13 Poznań - NKS Niepruszewo2015-09-2718:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:0
26POGROM LUBOŃ - ROŻNOVIA Rożnowo2015-09-2716:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:3
27Pauza: KADET KOZIEGŁOWY - ZŁOCI Złotkowo____-__-____:__Kadet Koziegłowy (Kobylnica, Poznańska .):
28OKOŃ Sapowice - KS UCHOROWO2015-09-2616:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)3:5
29ODLEW Poznań - LAS Puszczykowo2015-09-2710:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )0:3
30LKS Lipa - ORŁY PLEWISKA2015-09-2713:00LKS Lipa (Lipa )1:0


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-03/2015-10-04

31NKS Niepruszewo - ORŁY PLEWISKA2015-10-0416:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)3:0
32LAS Puszczykowo - LKS Lipa2015-10-0316:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )1:1
33KS UCHOROWO - ODLEW Poznań2015-10-0414:00KS Uchorowo (Uchorowo .)5:1
34ZŁOCI Złotkowo - OKOŃ Sapowice2015-10-0316:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )9:1
35ROŻNOVIA Rożnowo - Pauza: KADET KOZIEGŁOWY____-__-____:__Roznovia Rożnowo (Rożnowo ):
36POZNAŃSKA 13 Poznań - POGROM LUBOŃ2015-10-0418:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:1


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-10/2015-10-11

37POGROM LUBOŃ - NKS Niepruszewo2015-10-1116:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)0:2
38Pauza: KADET KOZIEGŁOWY - POZNAŃSKA 13 Poznań____-__-____:__Kadet Koziegłowy (Kobylnica, Poznańska .):
39OKOŃ Sapowice - ROŻNOVIA Rożnowo2015-10-1016:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)5:1
40ODLEW Poznań - ZŁOCI Złotkowo2015-10-1110:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )1:3
41LKS Lipa - KS UCHOROWO2015-10-1113:00LKS Lipa (Lipa )4:1
42ORŁY PLEWISKA - LAS Puszczykowo2015-10-1111:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:7


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-18

43NKS Niepruszewo - LAS Puszczykowo2015-10-1815:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)1:2
44KS UCHOROWO - ORŁY PLEWISKA2015-10-1814:00KS Uchorowo (Uchorowo .)1:2
45ZŁOCI Złotkowo - LKS Lipa2015-10-1815:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )2:1
46ROŻNOVIA Rożnowo - ODLEW Poznań2015-10-1811:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )3:1
47POZNAŃSKA 13 Poznań - OKOŃ Sapowice2015-10-1818:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2
48POGROM LUBOŃ - Pauza: KADET KOZIEGŁOWY____-__-____:__Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2):


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-24/2015-10-25

49Pauza: KADET KOZIEGŁOWY - NKS Niepruszewo____-__-____:__Kadet Koziegłowy (Kobylnica, Poznańska .):
50OKOŃ Sapowice - POGROM LUBOŃ2015-10-2513:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)4:5
51ODLEW Poznań - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-10-2510:00Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )3:7
52LKS Lipa - ROŻNOVIA Rożnowo2015-10-2513:00LKS Lipa (Lipa )7:2
53ORŁY PLEWISKA - ZŁOCI Złotkowo2015-10-2511:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)1:5
54LAS Puszczykowo - KS UCHOROWO2015-10-2415:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )3:2


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-08

55NKS Niepruszewo - KS UCHOROWO2015-11-0814:00NKS Niepruszewo (Niepruszewo, Starowiejska 17)0:1
56ZŁOCI Złotkowo - LAS Puszczykowo2015-11-0814:00Złoci Złotkowo (Złotkowo, Żytnia )0:5 V
57ROŻNOVIA Rożnowo - ORŁY PLEWISKA2015-11-0811:00Roznovia Rożnowo (Rożnowo )4:1
58POZNAŃSKA 13 Poznań - LKS Lipa2015-11-0818:00Poznańska 13 Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )5:2
59POGROM LUBOŃ - ODLEW Poznań2015-11-0811:00Pogrom Luboń (Luboń, Rzeczna 2)3:2
60Pauza: KADET KOZIEGŁOWY - OKOŃ Sapowice____-__-____:__Kadet Koziegłowy (Kobylnica, Poznańska .):


Kolejka: 11 w dniach 2015-11-14/2015-11-15

61OKOŃ Sapowice - NKS Niepruszewo2015-11-1513:00Okoń Sapowice (Sapowice, Bukowska 81)1:7
62ODLEW Poznań - Pauza: KADET KOZIEGŁOWY____-__-____:__Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań ):
63LKS Lipa - POGROM LUBOŃ2015-11-1513:00LKS Lipa (Lipa )6:3
64ORŁY PLEWISKA - POZNAŃSKA 13 Poznań2015-11-1511:00Orły Plewiska (Plewiska, Szkolna 132)0:3
65LAS Puszczykowo - ROŻNOVIA Rożnowo2015-11-1414:00Las Puszczykowo s (Puszczykowo, Kościelna )5:1
66KS UCHOROWO - ZŁOCI Złotkowo2015-11-1414:00KS Uchorowo (Uchorowo .)1:4