Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 3

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2016-04-03

1CZARNI II Wróblewo - ZIELONI GAJ MAŁY2016-04-0311:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:0
2LKS Baborówko - KS Gaj Wielki2016-04-0314:00LKS Baborówko (Baborówko )3:1
3GROM Zębowo - ORZEŁ Łowyń2016-04-0314:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:3
4HURAGAN Michorzewo - KS Sękowo2016-04-0316:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )1:1
5SPARTA Brody - LZS OTOROWO2016-04-0312:00Sparta Brody (Brody )1:1
6KS Kąsinowo - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie2016-04-0311:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:1


Kolejka: 13 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

7KS Kąsinowo - CZARNI II Wróblewo2016-04-1011:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )0:4
8Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - SPARTA Brody2016-04-1015:30Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:7
9LZS OTOROWO - HURAGAN Michorzewo2016-04-1016:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )2:5
10KS Sękowo - GROM Zębowo2016-04-0917:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )5:1
11ORZEŁ Łowyń - LKS Baborówko2016-04-1014:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:0
12KS Gaj Wielki - ZIELONI GAJ MAŁY2016-04-1012:00KS Gaj Wielki (Bytyń )0:1


Kolejka: 14 w dniach 2016-04-17

13CZARNI II Wróblewo - KS Gaj Wielki2016-04-1711:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:1
14ZIELONI GAJ MAŁY - ORZEŁ Łowyń2016-04-1713:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )8:0
15LKS Baborówko - KS Sękowo2016-04-1713:00Sparta Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)2:6
16GROM Zębowo - LZS OTOROWO2016-04-1714:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:3
17HURAGAN Michorzewo - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie____-__-____:__Huragan Michorzewo (Michorzewo )3:0 V
18SPARTA Brody - KS Kąsinowo2016-04-1712:00Sparta Brody (Brody )4:1


Kolejka: 15 w dniach 2016-04-24

19SPARTA Brody - CZARNI II Wróblewo2016-04-2411:00Sparta Brody (Brody )0:3 V
20KS Kąsinowo - HURAGAN Michorzewo2016-04-2411:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )0:5
21Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - GROM Zębowo____-__-____:__Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:3 V
22LZS OTOROWO - LKS Baborówko2016-04-2416:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:3
23KS Sękowo - ZIELONI GAJ MAŁY2016-04-2413:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )5:1
24ORZEŁ Łowyń - KS Gaj Wielki2016-04-2414:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:1


Kolejka: 16 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

25CZARNI II Wróblewo - ORZEŁ Łowyń2016-05-0811:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:3 V
26KS Gaj Wielki - KS Sękowo2016-05-0717:00KS Gaj Wielki (Bytyń )2:7
27ZIELONI GAJ MAŁY - LZS OTOROWO2016-05-0813:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )6:2
28Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - LKS Baborówko____-__-____:__Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:3 V
29GROM Zębowo - KS Kąsinowo2016-05-0814:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)3:0 V
30HURAGAN Michorzewo - SPARTA Brody2016-05-0816:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )2:0


Kolejka: 17 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

31HURAGAN Michorzewo - CZARNI II Wróblewo2016-05-1516:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )2:0
32SPARTA Brody - GROM Zębowo2016-05-1512:00Sparta Brody (Brody )1:2
33KS Kąsinowo - LKS Baborówko2016-05-1509:30KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:3
34Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - ZIELONI GAJ MAŁY____-__-____:__Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:3 V
35LZS OTOROWO - KS Gaj Wielki2016-05-1516:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )5:2
36KS Sękowo - ORZEŁ Łowyń2016-05-1412:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )4:1


Kolejka: 18 w dniach 2016-05-22

37CZARNI II Wróblewo - KS Sękowo2016-05-2211:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:7
38ORZEŁ Łowyń - LZS OTOROWO2016-05-2214:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )5:3
39KS Gaj Wielki - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie____-__-____:__KS Gaj Wielki (Bytyń )3:0 V
40ZIELONI GAJ MAŁY - KS Kąsinowo2016-05-2213:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )7:2
41LKS Baborówko - SPARTA Brody2016-05-2212:00Sparta Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)3:1
42GROM Zębowo - HURAGAN Michorzewo2016-05-2214:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)1:2


Kolejka: 19 w dniach 2016-05-29

43GROM Zębowo - CZARNI II Wróblewo2016-05-2914:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:1
44HURAGAN Michorzewo - LKS Baborówko2016-05-2916:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )2:1
45SPARTA Brody - ZIELONI GAJ MAŁY2016-05-2912:00Sparta Brody (Brody )0:3 V
46KS Kąsinowo - KS Gaj Wielki2016-05-2911:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:4
47Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - ORZEŁ Łowyń____-__-____:__Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:3 V
48LZS OTOROWO - KS Sękowo2016-05-2916:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:4


Kolejka: 20 w dniach 2016-06-05

49CZARNI II Wróblewo - LZS OTOROWO2016-06-0511:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )0:4
50KS Sękowo - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie____-__-____:__KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:0 V
51ORZEŁ Łowyń - KS Kąsinowo2016-06-0514:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )0:0
52KS Gaj Wielki - SPARTA Brody2016-06-0512:00KS Gaj Wielki (Bytyń )4:0
53ZIELONI GAJ MAŁY - HURAGAN Michorzewo2016-06-0513:30Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )0:1
54LKS Baborówko - GROM Zębowo2016-06-0514:00Sparta Szamotuły (Szamotuły, Sportowa 6)10:2


Kolejka: 21 w dniach 2016-05-26/2016-06-12

55LKS Baborówko - CZARNI II Wróblewo2016-05-2614:00LKS Baborówko (Baborówko )3:1
56GROM Zębowo - ZIELONI GAJ MAŁY2016-06-1214:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)0:4
57HURAGAN Michorzewo - KS Gaj Wielki2016-06-1216:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )7:0
58SPARTA Brody - ORZEŁ Łowyń2016-06-1212:00Sparta Brody (Brody )1:1
59KS Kąsinowo - KS Sękowo2016-06-1211:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:5
60Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - LZS OTOROWO____-__-____:__Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:3 V


Kolejka: 22 w dniach 2016-06-19

61CZARNI II Wróblewo - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie____-__-____:__Czarni Wróblewo (Wróblewo )3:0 V
62LZS OTOROWO - KS Kąsinowo2016-06-1914:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )4:0
63KS Sękowo - SPARTA Brody2016-06-1914:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )9:0
64ORZEŁ Łowyń - HURAGAN Michorzewo2016-06-1914:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )0:2
65KS Gaj Wielki - GROM Zębowo2016-06-1914:00KS Gaj Wielki (Bytyń )3:0 V
66ZIELONI GAJ MAŁY - LKS Baborówko2016-06-1914:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )7:2