Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2015-08-30

1ZIELONI GAJ MAŁY - CZARNI II Wróblewo2015-08-3013:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:0 V
2KS Gaj Wielki - LKS Baborówko2015-08-3015:00KS Gaj Wielki (Bytyń )2:6
3ORZEŁ Łowyń - GROM Zębowo2015-08-3014:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:1
4KS Sękowo - HURAGAN Michorzewo2015-08-3012:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:0
5LZS OTOROWO - SPARTA Brody2015-08-3016:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )5:1
6Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - KS Kąsinowo2015-08-3015:30Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )3:3


Kolejka: 2 w dniach 2015-09-06

7CZARNI II Wróblewo - KS Kąsinowo2015-09-0611:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:1
8SPARTA Brody - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie2015-09-0612:00Sparta Brody (Brody )5:1
9HURAGAN Michorzewo - LZS OTOROWO2015-09-0614:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )4:1
10GROM Zębowo - KS Sękowo2015-09-0614:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)6:1
11LKS Baborówko - ORZEŁ Łowyń2015-09-0614:00LKS Baborówko (Baborówko )5:2
12ZIELONI GAJ MAŁY - KS Gaj Wielki2015-09-0613:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )4:0


Kolejka: 3 w dniach 2015-09-13

13KS Gaj Wielki - CZARNI II Wróblewo2015-09-1312:00KS Gaj Wielki (Bytyń )4:4
14ORZEŁ Łowyń - ZIELONI GAJ MAŁY2015-09-1314:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )0:3 V
15KS Sękowo - LKS Baborówko2015-09-1312:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )5:1
16LZS OTOROWO - GROM Zębowo2015-09-1316:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )5:1
17Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - HURAGAN Michorzewo2015-09-1315:30Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )3:6
18KS Kąsinowo - SPARTA Brody2015-09-1311:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )6:0


Kolejka: 4 w dniach 2015-09-20

19CZARNI II Wróblewo - SPARTA Brody2015-09-2011:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:0
20HURAGAN Michorzewo - KS Kąsinowo2015-09-2014:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )6:0
21GROM Zębowo - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie2015-09-2014:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)4:1
22LKS Baborówko - LZS OTOROWO2015-09-2014:00LKS Baborówko (Baborówko )0:1
23ZIELONI GAJ MAŁY - KS Sękowo2015-09-2013:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )1:0
24KS Gaj Wielki - ORZEŁ Łowyń2015-09-2015:00KS Gaj Wielki (Bytyń )3:0 V


Kolejka: 5 w dniach 2015-09-27

25ORZEŁ Łowyń - CZARNI II Wróblewo2015-09-2714:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )4:0
26KS Sękowo - KS Gaj Wielki2015-09-2716:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )4:2
27LZS OTOROWO - ZIELONI GAJ MAŁY2015-09-2716:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )0:2
28LKS Baborówko - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie2015-09-2714:00LKS Baborówko (Baborówko )3:0 V
29KS Kąsinowo - GROM Zębowo2015-09-2711:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:6
30SPARTA Brody - HURAGAN Michorzewo2015-09-2712:00Sparta Brody (Brody )1:3


Kolejka: 6 w dniach 2015-10-04

31CZARNI II Wróblewo - HURAGAN Michorzewo2015-10-0411:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:0
32GROM Zębowo - SPARTA Brody2015-10-0414:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)2:0
33LKS Baborówko - KS Kąsinowo2015-10-0414:00LKS Baborówko (Baborówko )6:1
34ZIELONI GAJ MAŁY - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie2015-10-0413:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )5:4
35KS Gaj Wielki - LZS OTOROWO2015-10-0415:00KS Gaj Wielki (Bytyń )2:2
36ORZEŁ Łowyń - KS Sękowo2015-10-0414:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )2:5


Kolejka: 7 w dniach 2015-10-11

37KS Sękowo - CZARNI II Wróblewo2015-10-1112:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )3:2
38LZS OTOROWO - ORZEŁ Łowyń2015-10-1115:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )1:4
39Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - KS Gaj Wielki2015-10-1115:30Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:5
40KS Kąsinowo - ZIELONI GAJ MAŁY2015-10-1111:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:2
41SPARTA Brody - LKS Baborówko2015-10-1112:00Sparta Brody (Brody )1:5
42HURAGAN Michorzewo - GROM Zębowo2015-10-1114:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )1:0


Kolejka: 8 w dniach 2015-10-18

43CZARNI II Wróblewo - GROM Zębowo2015-10-1811:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )2:4
44LKS Baborówko - HURAGAN Michorzewo2015-10-1814:00LKS Baborówko (Baborówko )1:0
45ZIELONI GAJ MAŁY - SPARTA Brody2015-10-1813:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )1:1
46KS Gaj Wielki - KS Kąsinowo2015-10-1815:00KS Gaj Wielki (Bytyń )9:0
47ORZEŁ Łowyń - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie2015-10-1814:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )3:0 V
48KS Sękowo - LZS OTOROWO2015-10-1812:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )5:1


Kolejka: 9 w dniach 2015-10-25

49LZS OTOROWO - CZARNI II Wróblewo2015-10-2514:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )8:3
50Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - KS Sękowo2015-10-2514:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )1:0
51KS Kąsinowo - ORZEŁ Łowyń2015-10-2511:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )2:3
52SPARTA Brody - KS Gaj Wielki2015-10-2512:00Sparta Brody (Brody )2:3
53HURAGAN Michorzewo - ZIELONI GAJ MAŁY2015-10-2514:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )0:1
54GROM Zębowo - LKS Baborówko2015-10-2514:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)5:4


Kolejka: 10 w dniach 2015-11-08

55CZARNI II Wróblewo - LKS Baborówko2015-11-0811:00Czarni Wróblewo (Wróblewo )1:0
56ZIELONI GAJ MAŁY - GROM Zębowo2015-11-0813:00Zieloni Gaj Mały (Gaj Mały )3:0
57KS Gaj Wielki - HURAGAN Michorzewo2015-11-0814:00KS Gaj Wielki (Bytyń )1:4
58ORZEŁ Łowyń - SPARTA Brody2015-11-0814:00Orzeł Łowyń (Łowyń, Sportowa )7:0
59KS Sękowo - KS Kąsinowo2015-11-0812:00KS Sękowo (Sękowo, Lipowa )4:0
60LZS OTOROWO - Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie2015-11-0814:00LZS Otorowo (Otorowo, Pocztowa )5:0


Kolejka: 11 w dniach 2015-11-15

61Pauza: LECH-KOAGRA Podrzewie - CZARNI II Wróblewo2015-11-1514:00Lech-Koagra Podrzewie (Podrzewie, Sportowa )0:5 V
62KS Kąsinowo - LZS OTOROWO2015-11-1511:00KS Kąsinowo (Kąsinowo )1:1
63SPARTA Brody - KS Sękowo2015-11-1512:00Sparta Brody (Brody )0:13
64HURAGAN Michorzewo - ORZEŁ Łowyń2015-11-1514:00Huragan Michorzewo (Michorzewo )3:2
65GROM Zębowo - KS Gaj Wielki2015-11-1514:00Grom Zębowo (Zębowo, Sportowa 2)6:3
66LKS Baborówko - ZIELONI GAJ MAŁY2015-11-1514:00LKS Baborówko (Baborówko )0:1