Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa okręgowa Grupa wsch.

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2016-03-26

1LIPNO Stęszew - POLONIA Poznań2016-03-2616:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:0
2SPÓJNIA Strykowo - Luboński 1943 Luboń2016-03-2616:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)3:1
3CONCORDIA Murowana Goślina - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-03-2616:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:1
41920 Mosina - WARTA Śrem2016-03-2616:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)2:2
5OTPS WINOGRADY Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-03-2616:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )2:1
6ORKAN Konarzewo - KŁOS Zaniemyśl2016-03-2616:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:0
7WIARA LECHA Poznań - PIAST Kobylnica2016-03-2616:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:0


Kolejka: 15 w dniach 2016-04-02/2016-04-03

8WIARA LECHA Poznań - LIPNO Stęszew2016-04-0216:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )11:0
9PIAST Kobylnica - ORKAN Konarzewo2016-04-0216:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:2
10KŁOS Zaniemyśl - OTPS WINOGRADY Poznań2016-04-0313:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)2:1
11VITCOVIA Witkowo - 1920 Mosina2016-04-0216:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:0
12WARTA Śrem - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-04-0217:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:2
13CONCORDIA Murowana Goślina - SPÓJNIA Strykowo2016-04-0217:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)4:1
14Luboński 1943 Luboń - POLONIA Poznań2016-04-0212:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0


Kolejka: 16 w dniach 2016-04-09/2016-04-10

15LIPNO Stęszew - Luboński 1943 Luboń2016-04-1017:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:1
16POLONIA Poznań - CONCORDIA Murowana Goślina2016-04-1011:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:2
17SPÓJNIA Strykowo - WARTA Śrem2016-04-1017:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)5:3
18WIELKOPOLSKA Komorniki - VITCOVIA Witkowo2016-04-1014:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)0:0
191920 Mosina - KŁOS Zaniemyśl2016-04-0916:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:1
20OTPS WINOGRADY Poznań - PIAST Kobylnica2016-04-0916:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:2
21WIARA LECHA Poznań - ORKAN Konarzewo2016-04-1020:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:1


Kolejka: 17 w dniach 2016-04-16

22ORKAN Konarzewo - LIPNO Stęszew2016-04-1616:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)1:0
23WIARA LECHA Poznań - OTPS WINOGRADY Poznań2016-04-1616:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:4
24PIAST Kobylnica - 1920 Mosina2016-04-1616:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:0
25KŁOS Zaniemyśl - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-04-1616:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:1
26VITCOVIA Witkowo - SPÓJNIA Strykowo2016-04-1616:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)4:1
27WARTA Śrem - POLONIA Poznań2016-04-1617:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)4:0
28CONCORDIA Murowana Goślina - Luboński 1943 Luboń2016-04-1617:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:3 V


Kolejka: 18 w dniach 2016-04-23/2016-04-24

29LIPNO Stęszew - CONCORDIA Murowana Goślina2016-04-2417:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:0
30Luboński 1943 Luboń - WARTA Śrem2016-04-2312:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:2
31POLONIA Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-04-2411:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)0:2
32SPÓJNIA Strykowo - KŁOS Zaniemyśl2016-04-2417:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)2:3
33WIELKOPOLSKA Komorniki - PIAST Kobylnica2016-04-2416:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:1
34WIARA LECHA Poznań - 1920 Mosina2016-04-2416:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:1
35OTPS WINOGRADY Poznań - ORKAN Konarzewo2016-04-2316:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )1:0


Kolejka: 19 w dniach 2016-04-30

36OTPS WINOGRADY Poznań - LIPNO Stęszew2016-04-3016:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )5:0
37ORKAN Konarzewo - 1920 Mosina2016-04-3016:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)4:2
38WIARA LECHA Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-04-3018:30Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:0 V
39PIAST Kobylnica - SPÓJNIA Strykowo2016-04-3016:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)2:0
40KŁOS Zaniemyśl - POLONIA Poznań2016-04-3016:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:1
41VITCOVIA Witkowo - Luboński 1943 Luboń2016-04-3016:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:3
42WARTA Śrem - CONCORDIA Murowana Goślina2016-04-3017:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:0


Kolejka: 20 w dniach 2016-05-07/2016-05-08

43LIPNO Stęszew - WARTA Śrem2016-05-0817:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:4
44CONCORDIA Murowana Goślina - VITCOVIA Witkowo2016-05-0717:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)1:1
45Luboński 1943 Luboń - KŁOS Zaniemyśl2016-05-0712:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:2
46POLONIA Poznań - PIAST Kobylnica2016-05-0811:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)2:5
47WIARA LECHA Poznań - SPÓJNIA Strykowo2016-05-0716:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )0:3
48WIELKOPOLSKA Komorniki - ORKAN Konarzewo2016-05-0717:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:0
491920 Mosina - OTPS WINOGRADY Poznań2016-05-0716:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)3:5


Kolejka: 21 w dniach 2016-05-14/2016-05-15

501920 Mosina - LIPNO Stęszew2016-05-1416:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)4:1
51OTPS WINOGRADY Poznań - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-05-1416:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )0:2
52ORKAN Konarzewo - SPÓJNIA Strykowo2016-05-1416:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:0
53WIARA LECHA Poznań - POLONIA Poznań2016-05-1416:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )2:1
54PIAST Kobylnica - Luboński 1943 Luboń2016-05-1416:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)0:3 V
55KŁOS Zaniemyśl - CONCORDIA Murowana Goślina2016-05-1515:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:0
56VITCOVIA Witkowo - WARTA Śrem2016-05-1416:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)1:0


Kolejka: 22 w dniach 2016-05-21/2016-05-22

57LIPNO Stęszew - VITCOVIA Witkowo2016-05-2217:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)2:2
58WARTA Śrem - KŁOS Zaniemyśl2016-05-2117:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)1:1
59CONCORDIA Murowana Goślina - PIAST Kobylnica2016-05-2117:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)3:1
60Luboński 1943 Luboń - WIARA LECHA Poznań2016-05-2112:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:2
61POLONIA Poznań - ORKAN Konarzewo2016-05-2211:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:4
62SPÓJNIA Strykowo - OTPS WINOGRADY Poznań2016-05-2218:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:2
63WIELKOPOLSKA Komorniki - 1920 Mosina2016-05-2214:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)2:0


Kolejka: 23 w dniach 2016-05-28/2016-05-29

64WIELKOPOLSKA Komorniki - LIPNO Stęszew2016-05-2914:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)3:0
651920 Mosina - SPÓJNIA Strykowo2016-05-2816:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)1:2
66OTPS WINOGRADY Poznań - POLONIA Poznań2016-05-2816:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )5:1
67ORKAN Konarzewo - Luboński 1943 Luboń2016-05-2812:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)0:1
68WIARA LECHA Poznań - CONCORDIA Murowana Goślina2016-05-2916:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )3:1
69PIAST Kobylnica - WARTA Śrem2016-05-2816:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)1:3
70KŁOS Zaniemyśl - VITCOVIA Witkowo2016-05-2816:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)3:0


Kolejka: 24 w dniach 2016-06-04/2016-06-05

71LIPNO Stęszew - KŁOS Zaniemyśl2016-06-0518:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)1:5
72VITCOVIA Witkowo - PIAST Kobylnica2016-06-0416:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)3:1
73WARTA Śrem - WIARA LECHA Poznań2016-06-0417:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)0:0
74CONCORDIA Murowana Goślina - ORKAN Konarzewo2016-06-0417:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)0:1
75Luboński 1943 Luboń - OTPS WINOGRADY Poznań2016-06-0412:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)2:0
76POLONIA Poznań - 1920 Mosina2016-06-0511:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:1
77SPÓJNIA Strykowo - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-06-0517:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)1:2


Kolejka: 25 w dniach 2016-06-11/2016-06-12

78SPÓJNIA Strykowo - LIPNO Stęszew2016-06-1215:00Spójnia Strykowo (Strykowo, Bukowska 6)0:0
79WIELKOPOLSKA Komorniki - POLONIA Poznań2016-06-1214:00Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)4:1
801920 Mosina - Luboński 1943 Luboń2016-06-1116:001920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)0:6
81OTPS WINOGRADY Poznań - CONCORDIA Murowana Goślina2016-06-1116:00OTPS Winogrady Poznań (Poznań-Stare Miasto, Wichrowe Wzgórze )3:0
82ORKAN Konarzewo - WARTA Śrem2016-06-1116:00Orkan Konarzewo (Konarzewo, Poznańska 8)2:1
83WIARA LECHA Poznań - VITCOVIA Witkowo2016-06-1216:00Stow. Wiara Lecha Poznań g sztuczna trawa (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska )1:1
84PIAST Kobylnica - KŁOS Zaniemyśl2016-06-1116:00Piast Kobylnica (Gruszczyn, Swarzędzka 54)5:1


Kolejka: 26 w dniach 2016-06-18

85LIPNO Stęszew - PIAST Kobylnica2016-06-1817:00Lipno Stęszew (Stęszew, Trzebawska 15)0:1
86KŁOS Zaniemyśl - WIARA LECHA Poznań2016-06-1817:00Kłos Zaniemyśl (Zaniemyśl, Poznańska 28)0:3
87VITCOVIA Witkowo - ORKAN Konarzewo2016-06-1817:00Vitcovia Witkowo (Witkowo, Sportowa 15)2:0
88WARTA Śrem - OTPS WINOGRADY Poznań2016-06-1817:00Warta Śrem (Śrem, Poznańska 15)3:1
89CONCORDIA Murowana Goślina - 1920 Mosina2016-06-1817:00Concordia Murowana Goślina (Murowana Goślina, Mściszewska 21)2:1
90Luboński 1943 Luboń - WIELKOPOLSKA Komorniki2016-06-1817:00Luboński 1943 Luboń (Luboń, Rzeczna 2)1:0
91POLONIA Poznań - SPÓJNIA Strykowo2016-06-1817:00Polonia Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Harcerska 5)1:4